Wybierz gołebnik



Wyniki na żywo

Wyniki na żywo pobierane są wyłącznie z golębnika MWG Małopolska. Przeglądanie wyników MWG Giewont, MWG Mazury oraz MWG Supergołąb dostępne wyłącznie na ich stronach. Jeśli chcesz mieć wszystko w jednym miejscu i konkurować na wielu wspólnych gołębnikach skontaktuj się.

Konkurs Wyniki drużyn Suma konkursów
As Gołebi Suma drużyn
Data lotu: 2021-09-17 Aktualizacja: 22.04.2024 03:01:43
L.P. Trener Flaga Konkurs Suma pkt. drużyna Liczba zawodników
1 Hankus Mariusz 13.02, 12.57, 12.13, 37.72 3
2 Robert Zgud 2 13.18, 12.86, 11.67, 37.71 3
3 M.Sikorski 1 12.85, 12.79, 11.44, 37.08 3
4 Y. Gudz 13.14, 13.03, 10.88, 37.05 3
5 Dariusz Łata 13.06, 12.01, 11.63, 36.7 3
6 Team Wróbel – Langner 12.82, 12.45, 11.37, 36.64 3
7 Ronny De Muynck 12.56, 12.53, 11.5, 36.59 3
8 Tarasiuk Jerzy 2 12.8, 12.75, 10.95, 36.5 3
9 Mariusz Korzym 12.3, 12.12, 11.94, 36.36 3
10 Centrum Hodowlane Europa 12.68, 12.29, 11.22, 36.19 3
11 Lusa Wiesław 13.18, 11.99, 11, 36.17 3
12 Adam Boberek 12.97, 11.6, 11.32, 35.89 3
13 Pławecki & Możdżeń 11.96, 11.95, 11.84, 35.75 3
14 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 2 12.06, 11.91, 11.75, 35.72 3
15 Dr.Angela Targatz 1 13.17, 12.94, 9.58, 35.69 3
16 Robert Zgud 3 12.74, 11.52, 11.25, 35.51 3
17 Robert Zgud 4 12.16, 11.98, 11.33, 35.47 3
18 Maciaszek Rafał 12.61, 12.5, 10.27, 35.38 3
19 Wardęga & Michałowski 12.17, 11.87, 10.96, 35 3
20 Tarasiuk Jerzy 1 12.81, 11.2, 10.91, 34.92 3
21 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 1 12.08, 11.77, 11.01, 34.86 3
22 Potoczny & Brusik 13.01, 11.94, 9.89, 34.84 3
23 Dadał Jan 12.24, 11.57, 11.02, 34.83 3
24 Wojaczek-Witek 13.01, 12.52, 9.28, 34.81 3
25 Karl-Heinz & Timo Wagner 12.99, 12.29, 9.47, 34.75 3
26 Sylwester Tadeusiak 11.79, 11.63, 11.23, 34.65 3
27 Kocemba Józef 13.09, 10.83, 10.57, 34.49 3
28 Basia 12.21, 11.1, 11.08, 34.39 3
29 Pielesiak 1 12.58, 11.26, 10.53, 34.37 3
30 Jens Borker 11.78, 11.7, 10.85, 34.33 3
31 Yevheiny Gudz 3 13.05, 10.78, 10.43, 34.26 3
32 Bartłomiej Loewe 12.84, 10.84, 10.42, 34.1 3
33 Komór i Morel Team 12.63, 11.04, 10.3, 33.97 3
34 Team Melek-AZU 12.72, 11.56, 9.63, 33.91 3
35 Jankowski Ireneusz 11.92, 11.32, 10.67, 33.91 3
36 WG Warmia Team 11.97, 11.42, 10.45, 33.84 3
37 Familie Söllner 2 12.04, 10.92, 10.74, 33.7 3
38 Gierczak Tadeusz 1 11.69, 11.43, 10.58, 33.7 3
39 Zieliński 12.48, 11.35, 9.84, 33.67 3
40 Wojciech Hańderek 11.67, 11.22, 10.76, 33.65 3
41 Łukasz Sprycha 12.83, 10.68, 9.98, 33.49 3
42 Silesia Team 2 11.47, 11.05, 10.81, 33.33 3
43 Borys 12.56, 10.65, 10.12, 33.33 3
44 Team Croatia 13.15, 10.08, 10.04, 33.27 3
45 Familie Söllner 1 12.08, 11.89, 9.26, 33.23 3
46 Rafał Gawron 11.82, 11.39, 9.81, 33.02 3
47 Koralewicz Bracia 11.9, 10.74, 10.37, 33.01 3
48 Magdziak Andrzej 12.65, 10.15, 10.11, 32.91 3
49 Paloma Blue 2 12.84, 10.22, 9.52, 32.58 3
50 Trzaska Team 11.59, 11.05, 9.88, 32.52 3
51 Dr.H.de Weerd Pigeons 11.88, 10.81, 9.73, 32.42 3
52 Joekel Skylights Team Lumen 2 12.35, 10.54, 9.27, 32.16 3
53 Sebastian Smółka 11.81, 10.49, 9.79, 32.09 3
54 Gorbatovschi Dumitru 11.14, 10.77, 10.15, 32.06 3
55 Iwona Godek 1 11.74, 10.19, 9.88, 31.81 3
56 Beata i Janusz Chruśliccy 11.64, 10.46, 9.44, 31.54 3
57 Grzegorz Kazimierz Jedlecki 10.94, 10.7, 9.7, 31.34 3
58 Babiński Mariusz 12, 9.67, 9.6, 31.27 3
59 Team R&R 12.07, 9.81, 9.25, 31.13 3
60 Stanisław Bachleda 10.98, 9.69, 9.64, 30.31 3
61 Team Heidemann & Winter 11.41, 9.43, 9.34, 30.18 3
62 Bućek Edo 10.43, 9.99, 9.24, 29.66 3
63 Artur Kubischok 13.15, 12.7, 25.85 2
64 Po Ra Pi 2 12.94, 12.91, 25.85 2
65 Dr.Angela Targatz 2 12.96, 12.77, 25.73 2
66 Coba Team 13.08, 12.6, 25.68 2
67 Sompolski & Pisiakowski 13.16, 12.46, 25.62 2
68 Garbacz Eugeniusz 13.04, 12.22, 25.26 2
69 SG Sehnke Marzieon 2 12.77, 12.36, 25.13 2
70 Pielesiak 2 12.67, 12.42, 25.09 2
71 Sławomir Zieliński 12.62, 12.38, 25 2
72 Grodny Andrzej 12.7, 12.11, 24.81 2
73 Tempka Mariusz 13.05, 11.74, 24.79 2
74 Araźny Damian 12.37, 12.31, 24.68 2
75 Drzazga-Rudnik 12.6, 12.05, 24.65 2
76 Robert Brusik 12.46, 12.1, 24.56 2
77 Team Stępniewski L.K.K. 1 13.08, 11.39, 24.47 2
78 Bogdan Waga 12.87, 11.48, 24.35 2
79 Dr. Schwidde Eckhard 12.67, 11.58, 24.25 2
80 Jan Wyrwała 12.78, 11.36, 24.14 2
81 SG Sehnke Marzieon 1 12.59, 11.54, 24.13 2
82 Team Thorsten & Finn Leon Daum 12.25, 11.8, 24.05 2
83 Dieter Siebert 2 12.14, 11.84, 23.98 2
84 Piwowarczyk Family 12.34, 11.6, 23.94 2
85 Tomasz Kantorowicz 12.98, 10.93, 23.91 2
86 Maciej Stuligłowa 12.74, 11.16, 23.9 2
87 Henryk Panek 12.25, 11.62, 23.87 2
88 ML Jania 12.63, 11.12, 23.75 2
89 Artur Błyszcz 12.22, 11.45, 23.67 2
90 D. E. Stefaniak 11.91, 11.7, 23.61 2
91 RO-MA Team 12.92, 10.63, 23.55 2
92 Para Stanisław 12.39, 11.15, 23.54 2
93 Mateusz Wałesa & Wspólnicy 13.13, 10.33, 23.46 2
94 Joekel Skylights Team Lumen 1 12.26, 11.19, 23.45 2
95 Maziarz Racing Team 2 11.85, 11.49, 23.34 2
96 Team Jania - Lach 2 12.2, 11.03, 23.23 2
97 Jarosław Grzankowski 3 12.91, 10.28, 23.19 2
98 G-Yard Loft 12.28, 10.87, 23.15 2
99 EMIEL DENYS 11.87, 11.28, 23.15 2
100 Team 030 11.98, 11.15, 23.13 2
101 Wręczycki Wojciech 1 12.19, 10.89, 23.08 2
102 Grzegorz Nowicki 2 13.11, 9.92, 23.03 2
103 Adam Tomasz Kopacz 2 13.11, 9.9, 23.01 2
104 Team Jania - Lach 1 12.44, 10.57, 23.01 2
105 Karakurt Pigeons 12.23, 10.73, 22.96 2
106 Bieniek Family 1 12.69, 10.26, 22.95 2
107 Murański Mariusz 1 12.33, 10.56, 22.89 2
108 Śląskie - ONT 12.8, 10.07, 22.87 2
109 Piwowarczyk Adrian Ewelina 1 11.68, 11.18, 22.86 2
110 Samuraje 11.86, 10.97, 22.83 2
111 Sobczak 3 12.39, 10.36, 22.75 2
112 Meyer - Zambrzycki 12.27, 10.36, 22.63 2
113 Jan Ciomek 12.89, 9.68, 22.57 2
114 Stelmach & Kucharski 11.29, 11.27, 22.56 2
115 Wardęga & Konieczny 11.3, 11.25, 22.55 2
116 Jagiełło Team 12.88, 9.61, 22.49 2
117 Adi11582 1 12.49, 10, 22.49 2
118 Robert Bandura 11.77, 10.71, 22.48 2
119 Paweł Socała 2 12.95, 9.39, 22.34 2
120 Karl-Heinz Wichert 11.46, 10.84, 22.3 2
121 Sztobnicki Paweł 11.76, 10.44, 22.2 2
122 Sokołowski Jerzy - Głazewski Marek 11.11, 11.09, 22.2 2
123 Mariusz Pietkiewicz 12.93, 9.26, 22.19 2
124 Team Szczebel 12.32, 9.85, 22.17 2
125 Sobczak 1 12.54, 9.62, 22.16 2
126 Dawid Rzadkowski 12.36, 9.76, 22.12 2
127 BJÖRN OVE HELGESEN 12.05, 10.05, 22.1 2
128 Team Laskowa 11.53, 10.5, 22.03 2
129 Bąk & Piątek 11.31, 10.7, 22.01 2
130 Zawadzki-Urbanska 12.12, 9.87, 21.99 2
131 Rogało Leszek 11.38, 10.6, 21.98 2
132 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 1 12.43, 9.49, 21.92 2
133 Łukasz Wychowaniec 11.61, 10.29, 21.9 2
134 Bernhard Klüber 1 11.08, 10.82, 21.9 2
135 Adam Tomasz Kopacz 1 11.4, 10.4, 21.8 2
136 Paweł Borowiec 12.32, 9.43, 21.75 2
137 Adam Gaszek 11.13, 10.51, 21.64 2
138 Dieter Siebert 10.8, 10.69, 21.49 2
139 Mariola & Artur 11.17, 10.29, 21.46 2
140 Wojciech Wolniak 11.73, 9.59, 21.32 2
141 Górka Marian 11.29, 9.96, 21.25 2
142 Krzysztof Gański 10.62, 10.61, 21.23 2
143 Good Style Loft 11.66, 9.56, 21.22 2
144 Chrapkowski-Bujalski 11.51, 9.46, 20.97 2
145 Dariusz Skawiński 10.79, 10.18, 20.97 2
146 Goetz Guenter 1 11.53, 9.33, 20.86 2
147 W. & L. – Styczeń 11.46, 9.35, 20.81 2
148 Krzysztof Szkolny 10.77, 9.91, 20.68 2
149 Sylwester Ostapiuk 10.53, 10.01, 20.54 2
150 Kopaczynski Edward 10.53, 10.01, 20.54 2
151 Koźlenia Artur 10.38, 10.08, 20.46 2
152 Michał & Patryk Wróbel 10.41, 10.01, 20.42 2
153 Klaus & Steinhof 10.63, 9.78, 20.41 2
154 Andreas Behlke 10.32, 9.83, 20.15 2
155 Szymanowscy Team 10.75, 9.38, 20.13 2
156 Andrzej i Michał Buszko 10.39, 9.74, 20.13 2
157 ZG HELIOS 10.12, 9.84, 19.96 2
158 Paulina Tadeusiak 10.05, 9.91, 19.96 2
159 Czupryniak Tomasz 10.14, 9.64, 19.78 2
160 Herold Attila 10.34, 9.39, 19.73 2
161 Abbas Pigeon 10.17, 9.48, 19.65 2
162 Burger Karl-Heinz 9.77, 9.66, 19.43 2
163 Van Stichel Dirk 9.77, 9.57, 19.34 2
164 Grzegorz Nowicki 1 9.7, 9.29, 18.99 2
165 Danny Polz 9.32, 9.31, 18.63 2
166 Team Maggu’s Racing Loft 13.2 13.2 1
167 Artur & Róża Kozak 13.12 13.12 1
168 Dr. Andreas Lüdke 13.1 13.1 1
169 Paweł Socała 3 13.07 13.07 1
170 Robert Zgud 1 13 13 1
171 Pstrągowski & Babiński 12.98 12.98 1
172 Mahlow Andreas 12.9 12.9 1
173 Krzysztof Bednarczyk 12.9 12.9 1
174 Bracia Potoczny 12.87 12.87 1
175 Jack Team 12.76 12.76 1
176 Paruch & Pączka 12.73 12.73 1
177 Leon Wójciak 12.71 12.71 1
178 Bernhard Klüber 2 12.66 12.66 1
179 Andrzej Kiełbasa 12.64 12.64 1
180 Marian Balicki 2 12.55 12.55 1
181 Blahovsky + Majtanik 12.53 12.53 1
182 Vanhee A&M 12.51 12.51 1
183 Gierczak Tadeusz 2 12.49 12.49 1
184 Marian Balicki 1 12.47 12.47 1
185 Kamiński-Sembratowicz 1 12.43 12.43 1
186 Bogdan Waga 1 12.41 12.41 1
187 Piotr+Franek 12.4 12.4 1
188 ZG-Helios Bucher & Gehrken 12.18 12.18 1
189 P.P.H.U Leoni & Brat 12.18 12.18 1
190 Super Gołąb 12.15 12.15 1
191 Andreas Moeller 12.15 12.15 1
192 Goetz Guenter 2 12.09 12.09 1
193 Włosiński Paweł 12.03 12.03 1
194 Tobi 12.02 12.02 1
195 Wojcieszak Florek 12.01 12.01 1
196 Kowalski Krzysztof 11.93 11.93 1
197 Thailand Elite Center - Sparta 300 11.83 11.83 1
198 Mariusz Chłopecki 11.81 11.81 1
199 Grzegorz Złydaszyk 11.72 11.72 1
200 SG Sehnke Marzieon 3 11.71 11.71 1
201 Comb. Hoefnagels - Beens 11.65 11.65 1
202 Górgul Kazimierz 11.56 11.56 1
203 Ostwestfalen Derby 11.55 11.55 1
204 Łukasz Bućko 11.5 11.5 1
205 Team 030 1 11.43 11.43 1
206 Zwijacz – Kołodziej 1 11.36 11.36 1
207 Damian Nowicki 11.34 11.34 1
208 Burger Karl-Heinz 1 11.24 11.24 1
209 Kurman Andrzej 11.21 11.21 1
210 Silesia Team 1 11.19 11.19 1
211 Grzegorz Nowicki 3 11.12 11.12 1
212 Jarosław Grzankowski 1 11.07 11.07 1
213 Andreas Moeller 1 11.06 11.06 1
214 Derby Halkidiki OLR 11.01 11.01 1
215 Dla Karolinki 10.99 10.99 1
216 Zwijacz – Kołodziej 2 10.98 10.98 1
217 Team Biene Gołąbek & Piontek 10.94 10.94 1
218 Murański Mariusz 2 10.91 10.91 1
219 Łukasz Zagata 10.9 10.9 1
220 Biela Bogdan 10.72 10.72 1
221 Dla Gabrysi 10.67 10.67 1
222 Joekel Skylights Team Lumen 3 10.64 10.64 1
223 Drzazga Marek 10.6 10.6 1
224 Lucjan Krawieczek 10.59 10.59 1
225 Sembratowicz 2 10.52 10.52 1
226 Bernard Póda 10.5 10.5 1
227 Laszló & Molnar 10.48 10.48 1
228 Talgo 10.47 10.47 1
229 Bućek Robert 10.46 10.46 1
230 Team Ciomek J. & Szałata T. 10.39 10.39 1
231 Brzoziewski & Wójciak 10.32 10.32 1
232 Team Pułka 10.31 10.31 1
233 Majer Aleksandra 10.26 10.26 1
234 Bieniek Family 2 10.25 10.25 1
235 ZIBI 10.24 10.24 1
236 Team Stępniewski L.K.K. 2 10.23 10.23 1
237 Daniel Godek 2 10.22 10.22 1
238 Grywalski-Olejarz 10.16 10.16 1
239 Helle & Jens Pedersen 10.1 10.1 1
240 Romanian Golden Pigeons 10.09 10.09 1
241 Marc Bert 1 10.06 10.06 1
242 Alex 10.03 10.03 1
243 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 2 10.02 10.02 1
244 Kołodziej Krzysztof 9.98 9.98 1
245 Piotr & Darek Orawa 9.97 9.97 1
246 Jarosław Grzankowski 2 9.95 9.95 1
247 Łukasz i Monika Lipian 9.94 9.94 1
248 Szczepaniak Andrzej 9.93 9.93 1
249 Knap & Gierczak 1 9.86 9.86 1
250 Yevheiny Gudz 2 9.82 9.82 1
251 Rams 9.8 9.8 1
252 Marc Bert 2 9.74 9.74 1
253 Kamil Szulc 9.71 9.71 1
254 Latawiec-Masztelerz 9.65 9.65 1
255 Bandyk Andrzej 9.6 9.6 1
256 Flaga Robert 9.54 9.54 1
257 Stan 49 9.53 9.53 1
258 Maziarz Racing Team 1 9.53 9.53 1
259 OLR Mazury 1 9.5 9.5 1
260 Piwowarczyk Adrian Ewelina. 9.46 9.46 1
261 Adi11582 2 9.41 9.41 1
262 Tequillia007 9.37 9.37 1
263 Po Ra Pi 1 9.36 9.36 1
264 Sebastian Ostoja-Lńiski 9.3 9.3 1
265 Łapa Jaguara 0 0 0
266 Wójciga Stanisław 0 0 0
267 Wojciech Tchórzewski 0 0 0
268 Wojciech Adamski 0 0 0
269 Wetula&Obrochta 0 0 0
270 Tomasz Koper 0 0 0
271 Team Staffel / Wesch 0 0 0
272 Sobczak 2 0 0 0
273 Sebastian Wardęga 0 0 0
274 Ruda 43 0 0 0
275 Roksana Złydaszyk 0 0 0
276 Prezes & Wójt 0 0 0
277 Paweł Socała 1 0 0 0
278 Palos Team M. & M. Paliborek 0 0 0
279 Paloma Blue 1 0 0 0
280 OLR Mazury 2 0 0 0
281 Michał & Patryk Wróbel 2 0 0 0
282 Majer TMDA 0 0 0
283 Maciejny Jan 0 0 0
284 Latawiec-Masztelerz 1 0 0 0
285 Kotek 2 0 0 0
286 Kotek 1 0 0 0
287 Knap & Gierczak 2 0 0 0
288 Kazimierz Lewandowski 0 0 0
289 Karl-Heinz & Timo Wagner 1 0 0 0
290 Karakurt Pigeons 1 0 0 0
291 Kamil Pułka 0 0 0
292 Janusz Kołodziejczyk 0 0 0
293 Jakubowski Bogusław 0 0 0
294 Górka Tadeusz i Syn 0 0 0
295 Gorbatovschi Dumitru 1 0 0 0
296 EMIEL DENYS - QIU QIAO ZHEN 0 0 0
297 Bachleda Czesław 0 0 0
298 B&B Giltay 0 0 0
299 Arkadiusz Konieczny 0 0 0
300 Amelia I 0 0 0
301 Adam Braszko 0 0 0