Wybierz gołębnik



Wyniki na Żywo

Wyniki na żywo pobierane są wyłącznie z golębnika MWG Małopolska. Przeglądanie wyników MWG Giewont, MWG Mazury oraz MWG Supergołąb dostępne wyłącznie na ich stronach. Jeśli chcesz mieć wszystko w jednym miejscu i konkurować na wielu wspólnych gołębnikach skontaktuj się.

AS Gołębi Suma drużyn
Data: 2022-08-01 Aktualizacja: 07.02.2023 02:18:57
Lp Uczestnik Flaga Obrączka Czas przylotu coeff
1 BIENIEK FAMILY LOFT S 22 020 696 08:52:29.17 0.744
2 Olaf Lorenz PL 22 0234 8803 08:52:30.66 1.488
3 Team Debus-Skopljak DV 22 00666 2044 08:52:32.53 2.232
4 Kamil & Andrzej Sychowscy PL 22 076 8406 08:52:35.48 2.976
5 TYMICKI ROMAN PL 22 0215 7378 08:52:35.99 3.72
6 TEAM PAYK DV 22 08483 860 08:52:36.26 4.464
7 HARAZIN KAMIL PL 22 0145 7430 08:52:36.58 5.208
8 DI DOMENICO NICOLA & SHANI B IT 22 264860 08:52:37.73 5.952
9 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 626 08:52:38.29 6.696
10 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 22 03 2064 08:52:39.84 7.44
11 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 22 0501 4013 08:52:40.17 8.185
12 STYCZEŃ - FERENSZTAJN PL 22 0499 14655 08:52:40.77 8.929
13 KOPER TOMASZ A PL 22 021 6017 08:52:41.00 9.673
14 GRZANKOWSKI JAROSŁAW PL 22 0466 2353 08:52:41.18 10.417
15 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 22 0471 13 08:52:42.60 11.161
16 KORALEWICZ BRACIA C PL 22 0289 3362 08:52:44.17 11.905
17 PAWLAK ANTONI PL 22 0155 4129 08:52:44.46 12.649
18 DI DOMENICO NICOLA & DI DOMENICO FRANCESCO IT 22 264890 08:52:44.59 13.393
19 CHŁOPECKI - LIGOCKI PL 22 0471 483 08:52:44.88 14.137
20 MICHAEL VOGEL A DV 22 05641 1677 08:52:45.46 14.881
21 TEAM CHUDY URYGA PL 22 0248 610 08:52:45.55 15.625
22 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF E PL 22 0475 5527 08:52:45.78 16.369
23 FOLTYN ADAM PL 22 0476 5394 08:52:45.97 17.113
24 FURIA ROSSA PIGEON IT 22 200087 08:52:46.61 17.857
25 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 22 0344 15283 08:52:46.67 18.601
26 LOEWE BARTŁOMIEJ PL 22 0152 1527 08:52:47.44 19.345
27 MAZIARZ - WILCZYŃSKI PL 22 0289 7721 08:52:47.52 20.089
28 TEAM GUARINO A IT 22 218363 08:52:47.99 20.833
29 SOŁTYKIEWICZ WIESŁAW PL 22 0374 12116 08:52:48.13 21.577
30 MARIAN ZIELIŃSKI PL 22 0450 4214 08:52:48.91 22.321
31 GURGUL KAZIMIERZ B PL 22 0314 8334 08:52:49.12 23.065
32 KAŁUŻA TOMASZ PL 22 0498 10315 08:52:49.19 23.81
33 RH TEAM SK 22 0307 279 08:52:49.97 24.554
34 KADO & KERMIT PL 22 0177 17870 08:52:49.98 25.298
35 SZCZOCZARZ GRZEGORZ PL 22 0294 12042 08:52:50.06 26.042
36 SWOBODA IRI CZ 22 020 331 08:52:50.27 26.786
37 PALARSKI DOMINIK B PL 22 0417 1012 08:52:50.49 27.53
38 KADO & KERMIT PL 22 0177 17862 08:52:50.94 28.274
39 MOREL TEAM PL 22 0493 13459 08:52:50.95 29.018
40 MAXIMUS PL 22 012 2934 08:52:51.27 29.762
41 JUSZCZYK + KASPEREK B PL 22 0471 2273 08:52:51.59 30.506
42 TEAM KRÓL PL 22 0114 5003 08:52:51.68 31.25
43 GLUSZEK-REICH PL 22 060 6754 08:52:51.82 31.994
44 JURCZAK ŁUKASZ I PAWEŁ PL 22 0289 2217 08:52:52.00 32.738
45 KAŁAT M. & SZULIK F. PL 22 0164 2412 08:52:52.36 33.482
46 MARIAN ZIELIŃSKI PL 22 0450 4223 08:52:52.40 34.226
47 CZAPLIŃSKI TOMASZ E PL 22 0344 5889 08:52:52.41 34.97
48 WG WITNICA WWW.WGWITNICA.PL PL 22 0453 10204 08:52:53.21 35.714
49 MICHAEL VOGEL A DV 22 05641 1675 08:52:53.32 36.458
50 BOŚ SŁAWOMIR PL 22 0362 2427 08:52:53.33 37.202
51 MOREL TEAM PL 22 0493 13345 08:52:53.49 37.946
52 TRZPIS PAWEŁ PL 22 0484 2171 08:52:53.54 38.69
53 PENKUL CHOLEWINSKI PL 22 01 29857 08:52:53.67 39.435
54 GABRYŚ JÓZEF PL 22 0420 6553 08:52:53.73 40.179
55 MOLEK - CHUDY PL 22 0237 19479 08:52:54.43 40.923
56 TEAM GUARINO B IT 22 22154 08:52:54.67 41.667
57 KĄKOL JACEK PL 22 034 3137 08:52:54.71 42.411
58 GÓRKA TADEUSZ A PL 22 0198 5605 08:52:54.85 43.155
59 ZOŃ KRZYSZTOF C PL 22 0196 4533 08:52:54.90 43.899
60 KORALEWICZ BRACIA C PL 22 0289 3383 08:52:54.93 44.643
61 KĄKOL JACEK PL 22 034 3128 08:52:55.00 45.387
62 CZAPLIŃSKI TOMASZ D PL 22 0344 15209 08:52:55.48 46.131
63 WYJADŁOWSKI GRZEGORZ PL 22 0201 949 08:52:55.54 46.875
64 GRÓDEK RYSZARD PL 22 0314 7638 08:52:55.69 47.619
65 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF D PL 22 0475 5534 08:52:55.78 48.363
66 BENNY & DANY RO 22 0342277 08:52:55.81 49.107
67 CHŁOPECKI MIROSŁAW PL 22 0471 486 08:52:56.23 49.851
68 STELMACH RAFAŁ PL 22 0484 305 08:52:56.65 50.595
69 GÓRKA TEAM PL 22 0198 8867 08:52:56.78 51.339
70 VASILE RASOGVANU IT 22 154715 08:52:56.79 52.083
71 FURIA ROSSA PIGEON IT 22 200126 08:52:56.89 52.827
72 KULPA ZDZISŁAW PL 22 0484 641 08:52:57.02 53.571
73 CHUDY TOMASZ PL 22 0248 638 08:52:57.05 54.315
74 BURY NOR 22 011 0105 08:52:57.07 55.06
75 SOŁTYKIEWICZ WIESŁAW PL 22 0374 12103 08:52:57.18 55.804
76 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 22 0262 9384 08:52:57.30 56.548
77 HARAZIN KAMIL B PL 22 0145 7439 08:52:57.38 57.292
78 WKŁADKA DO MISEK LĘGOWYCH Leszek Bartczak BE 22 6013506 08:52:57.81 58.036
79 DREAM TEAM PL 22 0205 1775 08:52:57.88 58.78
80 LINK MAREK PL 22 0276 137 08:52:57.93 59.524
81 ANGOWSKI ŁUKASZ PL 22 03 19280 08:52:58.58 60.268
82 KOGUT - CIESIELSKI PL 22 0499 18107 08:52:58.85 61.012
83 DEROSA PASQUALE A IT 22 217833 08:52:58.91 61.756
84 KUCHARSKI RAFAŁ PL 22 0174 10755 08:52:58.99 62.5
85 OŚKO HUBERT PL 22 0452 4907 08:52:59.05 63.244
86 GURGUL KAZIMIERZ PL 22 0314 8350 08:52:59.13 63.988
87 Kurt Fromm DV 22 08201 879 08:52:59.77 64.732
88 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 22 0475 5592 08:53:00.02 65.476
89 SCHULZ TEAM   PL 22 0217 6969 08:53:00.09 66.22
90 KIEBAŁA MATEUSZ PL 22 0419 6111 08:53:00.18 66.964
91 BUCZKOWSKI ANDRZEJ PL 22 0453 11438 08:53:00.32 67.708
92 CZYŻYCKI FRANCISZEK PL 22 0314 5719 08:53:00.50 68.452
93 FLISZKIEWICZ PAWEŁ PL 22 016 4811 08:53:00.57 69.196
94 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 22 0475 5519 08:53:00.74 69.94
95 DERBY SICILIA & MATEI & PLOSCARU LOFT IT 22 257042 08:53:00.97 70.685
96 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & TORNADO PL 22 0216 6371 08:53:01.01 71.429
97 WYRWONT- GOŁĘBIE PL 22 026 1356 08:53:01.18 72.173
98 Michael8774 GB 22 C 59453 08:53:01.34 72.917
99 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 617 08:53:01.40 73.661
100 TEAM GUARINO B IT 22 218460 08:53:01.52 74.405
101 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 22 0471 2292 08:53:01.77 75.149
102 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250906 08:53:01.80 75.893
103 SŁOBODZIAN - KOWALSKI PL 22 087 12554 08:53:02.49 76.637
104 Team lilienthal Reinhard Bottger DV 22 06157 2661 08:53:02.56 77.381
105 CHUDY PAWEŁ PL 22 0231 4352 08:53:02.62 78.125
106 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 2755 08:53:02.68 78.869
107 MASTER TEAM B PL 22 0442 1136 08:53:02.88 79.613
108 JATCZAK JAROSŁAW PL 22 0384 17518 08:53:02.90 80.357
109 MASTER TEAM PL 22 0442 1006 08:53:03.12 81.101
110 GLUSZEK-REICH PL 22 060 6745 08:53:03.41 81.845
111 A.M.P PL 22 051 12122 08:53:03.45 82.589
112 MIKRUT WOJCIECH PL 22 0381 44 08:53:03.73 83.333
113 PAWLAK ANTONI PL 22 0162 4832 08:53:04.04 84.077
114 WĘGRZYN B. - TORNADO PL 22 0288 4 08:53:04.42 84.821
115 AMELIA I K. A PL 22 0424 2052 08:53:04.56 85.565
116 MAXIMUS PL 22 012 2931 08:53:04.57 86.31
117 DI DOMENICO NICOLA & SHANI C IT 22 197417 08:53:04.68 87.054
118 WYRWONT JÓZEF A PL 22 026 1354 08:53:04.78 87.798
119 FURIA ROSSA PIGEON IT 22 200104 08:53:05.06 88.542
120 MAXIMUS B PL 22 012 2831 08:53:05.33 89.286
121 PARA STANISŁAW PL 22 0234 7870 08:53:05.37 90.03
122 SOŁTYKIEWICZ WIESŁAW PL 22 0374 12131 08:53:05.89 90.774
123 KIEBAŁA MATEUSZ PL 22 0419 6105 08:53:05.94 91.518
124 KORALEWICZ BRACIA A PL 22 0289 3384 08:53:06.04 92.262
125 MDŁ TEAM B PL 22 0316 8109 08:53:06.23 93.006
126 RORAT TOMASZ PL 22 045 713 08:53:06.81 93.75
127 PIELESIAK LESZEK PL 22 0266 3099 08:53:06.90 94.494
128 RH TEAM SK 22 0307 159 08:53:06.99 95.238
129 ZADOROZNNJI & LABUDA PL 22 078 1196 08:53:07.18 95.982
130 TEAM NO - WO A DV 22 01091 1045 08:53:07.32 96.726
131 DI DOMENICO NICOLA & SHANI A IT 22 197409 08:53:07.44 97.47
132 RZEPKA MAREK & MARCIN PL 22 0316 9715 08:53:07.50 98.214
133 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 22 0471 16 08:53:07.59 98.958
134 CHŁOPECKI MIROSŁAW PL 22 0471 488 08:53:07.76 99.702
135 WG WITNICA WWW.WGWITNICA.PL PL 22 0453 10212 08:53:07.83 100.446
136 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 22 0262 9485 08:53:07.94 101.19
137 KIEŁBASA ANDRZEJ PL 22 0450 8229 08:53:07.99 101.935
138 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 2854 08:53:08.09 102.679
139 ANKUS MARIUSZ PL 22 0207 498 08:53:08.19 103.423
140 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF H PL 22 0475 5647 08:53:08.20 104.167
141 FLISZKIEWICZ PAWEŁ PL 22 016 4817 08:53:08.37 104.911
142 BARAN MARCIN - ROMAN JAGUŚ PL 22 0275 7747 08:53:08.71 105.655
143 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 22 0216 6118 08:53:09.00 106.399
144 BLAK ADAM PL 22 0203 6043 08:53:09.11 107.143
145 PRZYBYŁO LESZEK A PL 22 0438 4998 08:53:09.24 107.887
146 HOLA PIOTR PL 22 0411 3332 08:53:09.25 108.631
147 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 22 0438 3760 08:53:09.38 109.375
148 OKSANA GLOCK A DV 22 01091 1046 08:53:09.57 110.119
149 RORAT TOMASZ PL 22 045 751 08:53:09.88 110.863
150 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 22 090 7418 08:53:10.10 111.607
151 GURGUL KAZIMIERZ B PL 22 0314 8333 08:53:10.15 112.351
152 ZOŃ KRZYSZTOF PL 22 0196 4451 08:53:10.21 113.095
153 BOŚ SŁAWOMIR PL 22 0362 2429 08:53:10.39 113.839
154 WĘGRZYN B. - TORNADO PL 22 0288 9 08:53:10.52 114.583
155 MAZUR CHRISTOFER DV 22 09581 684 08:53:10.63 115.327
156 KOKOWICZ EUGENIUSZ PL 22 0170 220 08:53:10.97 116.071
157 KOPACZ ADAM I TOMASZ PL 22 0317 2002 08:53:11.00 116.815
158 KOTELA IRENEUSZ D PL 22 0471 2139 08:53:11.03 117.56
159 BENNY & DANY RO 22 1136701 08:53:11.23 118.304
160 PRZEZROCZYSTY PL 22 04 3375 08:53:11.38 119.048
161 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 22 0216 6448 08:53:11.40 119.792
162 MASTER TEAM B PL 22 0442 1114 08:53:11.78 120.536
163 KADO & KERMIT PL 22 0177 17853 08:53:12.02 121.28
164 KOPACZ ADAM I TOMASZ PL 22 0317 2001 08:53:12.34 122.024
165 ZOŃ KRZYSZTOF PL 22 0196 4497 08:53:12.35 122.768
166 WG WITNICA WWW.WGWITNICA.PL PL 22 0453 10342 08:53:12.50 123.512
167 VINCI DONATO IT 22 223243 08:53:12.95 124.256
168 WG WITNICA WWW.WGWITNICA.PL PL 22 0453 10349 08:53:13.03 125
169 BOCHEŃCZAK JAN PL 22 0236 5187 08:53:13.05 125.744
170 MOREL TEAM PL 22 0493 13330 08:53:13.14 126.488
171 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 22 0475 5533 08:53:13.49 127.232
172 OSADA TEAM DV 22 03473 3850 08:53:13.52 127.976
173 POLEK ANDRZEJ PL 22 0318 227 08:53:13.71 128.72
174 KORALEWICZ BRACIA A PL 22 0289 3391 08:53:13.85 129.464
175 OKSANA GLOCK A DV 22 01091 1050 08:53:13.93 130.208
176 VASILE RASOGVANU IT 22 154787 08:53:13.95 130.952
177 ZIĘTARA TEAM PL 22 0315 5557 08:53:14.03 131.696
178 LOEWE BARTŁOMIEJ PL 22 0152 1513 08:53:14.08 132.44
179 KOTELA IRENEUSZ B PL 22 0471 2102 08:53:14.31 133.185
180 JACEK I SŁAWEK PL 22 0275 16583 08:53:14.49 133.929
181 BURY NOR 22 011 0109 08:53:14.91 134.673
182 TEAM CHUDY URYGA PL 22 0248 727 08:53:15.00 135.417
183 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 22 0475 5526 08:53:15.08 136.161
184 ZYZNAWSKI JAN PL 22 0231 9677 08:53:15.14 136.905
185 ROMAN KRZYSZTOF PL 22 0478 954 08:53:15.15 137.649
186 Team Debus-Skopljak DV 22 00666 2084 08:53:15.16 138.393
187 DIETERSIEBERT + CHEN YUE DV 22 06723 2270 08:53:15.22 139.137
188 HOLA PIOTR PL 22 0208 3532 08:53:15.27 139.881
189 TRZPIS PAWEŁ PL 22 0484 2180 08:53:15.35 140.625
190 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 22 0475 5568 08:53:15.55 141.369
191 BURY MAREK PL 22 0383 1571 08:53:15.60 142.113
192 KOKOWICZ EUGENIUSZ PL 22 0170 171 08:53:15.61 142.857
193 GORZEL PL 22 0497 7503 08:53:15.67 143.601
194 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF G PL 22 0475 5529 08:53:15.87 144.345
195 SWOBODA IRI CZ 22 020 321 08:53:16.16 145.089
196 BLAK TOMASZ PL 22 0203 6012 08:53:16.34 145.833
197 GALAB911 PL 22 0123 2901 08:53:16.38 146.577
198 SALABURA MATEUSZ PL 22 0231 4025 08:53:16.42 147.321
199 ZOŃ KRZYSZTOF B PL 22 0196 4529 08:53:16.44 148.065
200 MUSTANG PL 22 0344 5662 08:53:16.53 148.81
201 RORAT TOMASZ PL 22 045 742 08:53:16.62 149.554
202 ZOŃ KRZYSZTOF E PL 22 0196 5578 08:53:16.64 150.298
203 DI DOMENICO NICOLA & SHANI A IT 22 264830 08:53:16.71 151.042
204 WSZOŁEK JAN PL 22 0315 103 08:53:17.16 151.786
205 BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY PL 22 0306 3304 08:53:17.29 152.53
206 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 22 03 2339 08:53:17.39 153.274
207 KORNELIUSZ PL 22 0403 3004 08:53:17.43 154.018
208 HOLA PIOTR PL 22 0411 3318 08:53:17.64 154.762
209 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250807 08:53:17.83 155.506
210 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 713 08:53:17.85 156.25
211 KARAKUT PIGEONS TR 22 23 0187 08:53:18.03 156.994
212 KOTELA IRENEUSZ A PL 22 0471 7080 08:53:18.04 157.738
213 DERBY INT. BRASOV A RO 22 0691815 08:53:18.16 158.482
214 BARANOWSCY P.R. TEAM B PL 22 03 2367 08:53:18.32 159.226
215 KOTELA IRENEUSZ E PL 22 0471 7058 08:53:18.45 159.97
216 MASTER TEAM PL 22 0442 1005 08:53:18.72 160.714
217 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250845 08:53:18.73 161.458
218 GAWROŃSKI KRZYSZTOF PL 22 0484 240 08:53:18.82 162.202
219 TEAM PAYK DV 22 08483 893 08:53:19.08 162.946
220 KIEBAŁA MATEUSZ PL 22 0419 6152 08:53:19.20 163.69
221 BOŚ SŁAWOMIR PL 22 0362 2431 08:53:19.27 164.435
222 TEAM KRÓL PL 22 0114 5004 08:53:19.38 165.179
223 A.M.P PL 22 051 12124 08:53:19.46 165.923
224 RORAT TOMASZ PL 22 045 763 08:53:19.60 166.667
225 CENTRUM HODOWLANE EUROPA B PL 22 0216 6362 08:53:19.66 167.411
226 MORYS JAROSŁAW PL 22 0318 1519 08:53:19.69 168.155
227 TEAM ORZECHOWSCY PL 22 0231 8416 08:53:19.77 168.899
228 DEROSA PASQUALE A IT 22 217889 08:53:19.79 169.643
229 WG WITNICA WWW.WGWITNICA.PL PL 22 0453 10277 08:53:19.91 170.387
230 JM JELONEK M PL 22 0182 11547 08:53:19.92 171.131
231 MORAWSKI KRZYSZTOF PL 22 0393 7664 08:53:20.06 171.875
232 SALABURA MATEUSZ PL 22 0231 4028 08:53:20.27 172.619
233 WYRWONT- GOŁĘBIE PL 22 026 1346 08:53:20.32 173.363
234 GURGUL KAZIMIERZ PL 22 0314 8365 08:53:20.33 174.107
235 KĄKOL JACEK PL 22 034 3124 08:53:20.49 174.851
236 LINK MAREK PL 22 0276 77 08:53:20.55 175.595
237 CHUDY TOMASZ PL 22 0248 649 08:53:20.60 176.339
238 JONAS MIROSŁAW I ROBERT PL 22 064 7159 08:53:20.61 177.083
239 JM JELONEK M PL 22 0182 11551 08:53:20.75 177.827
240 GÓRKA TADEUSZ A PL 22 0198 5615 08:53:20.76 178.571
241 KACZMAREK SŁAWOMIR PL 22 0480 4689 08:53:20.89 179.315
242 VINCI DONATO IT 22 223248 08:53:20.96 180.06
243 ZIĘTARA TEAM PL 22 0315 5518 08:53:21.02 180.804
244 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250848 08:53:21.05 181.548
245 BIENIEK FAMILY LOFT S 22 20 602 08:53:21.11 182.292
246 TEAM CHUDY URYGA PL 22 0248 631 08:53:21.76 183.036
247 RZEPKA MAREK & MARCIN B PL 22 0316 9597 08:53:21.81 183.78
248 SOŁTYKIEWICZ WIESŁAW PL 22 0374 12110 08:53:21.90 184.524
249 FINELLI CIRO A IT 22 218484 08:53:22.14 185.268
250 CHUDY PAWEŁ PL 22 0231 4316 08:53:22.16 186.012
251 KACZMAREK SŁAWOMIR PL 22 0480 4686 08:53:22.18 186.756
252 KARAKUT PIGEONS TR 22 23 0154 08:53:22.22 187.5
253 DEROSA PASQUALE A IT 22 217847 08:53:22.24 188.244
254 KOGUT - CIESIELSKI PL 22 0499 16609 08:53:22.32 188.988
255 BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY PL 22 0306 3302 08:53:22.41 189.732
256 TEAM JANIA - LACH A PL 22 0235 5709 08:53:22.56 190.476
257 JONAS MIROSŁAW I ROBERT PL 22 064 7010 08:53:22.64 191.22
258 TEAM DENI & MIRU RO 22 0123104 08:53:22.71 191.964
259 MAŁOLEPSZY RADOSŁAW PL 22 0275 17326 08:53:23.21 192.708
260 GRÓDEK RYSZARD PL 22 0314 7611 08:53:23.38 193.452
261 SŁOBODZIAN - KOWALSKI PL 22 087 1325 08:53:23.44 194.196
262 BARAN MARCIN - ROMAN JAGUŚ PL 22 0275 7737 08:53:23.47 194.94
263 WEISS JAN DV 22 00263 121 08:53:23.51 195.685
264 TEAM GUARINO B IT 22 218453 08:53:23.56 196.429
265 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 733 08:53:23.62 197.173
266 SROKA ANDRZEJ B PL 22 0203 6234 08:53:23.68 197.917
267 TEAM NO - WO A DV 22 01091 1041 08:53:23.84 198.661
268 JUSZCZYK + KASPEREK B PL 22 0471 2288 08:53:23.94 199.405
269 IWAŃSKI TOMASZ B PL 22 026 1328 08:53:23.99 200.149
270 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 22 0262 9617 08:53:24.18 200.893
271 BARAN MARCIN - ROMAN JAGUŚ PL 22 0275 7750 08:53:24.19 201.637
272 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 22 0203 5537 08:53:24.25 202.381
273 PISZCZAŁA WALDEMAR PL 22 0275 791 08:53:24.59 203.125
274 Gunter Rose PL 22 00415 2234 08:53:24.62 203.869
275 KOTELA IRENEUSZ B PL 22 0471 2104 08:53:24.66 204.613
276 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 2804 08:53:24.74 205.357
277 RORAT TOMASZ PL 22 045 641 08:53:24.85 206.101
278 OKSANA GLOCK A DV 22 01091 1003 08:53:25.08 206.845
279 CHŁOPECKI - LIGOCKI PL 22 0471 500 08:53:25.12 207.589
280 JURCZAK ŁUKASZ I PAWEŁ PL 22 0289 4614 08:53:25.17 208.333
281 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 22 057 2622 08:53:25.20 209.077
282 CHUDY PAWEŁ PL 22 0231 4343 08:53:25.36 209.821
283 MAZUR CHRISTOFER DV 22 09581 716 08:53:25.37 210.565
284 JM TEAM Jelonek Marcin PL 22 0182 11589 08:53:25.44 211.31
285 MAZIARZ - WILCZYŃSKI PL 22 0289 7765 08:53:25.57 212.054
286 DR. ANGELA TARGATZ A DV 22 07196 106 08:53:25.62 212.798
287 GÓRKA TADEUSZ A PL 22 0198 5585 08:53:25.77 213.542
288 ZIĘTARA TEAM PL 22 0315 5559 08:53:26.04 214.286
289 MAHLOW ANDREAS PL 22 0309 11468 08:53:26.18 215.03
290 FAMILIE SOELLNER TEAM DV 22 02733 5345 08:53:26.25 215.774
291 MWG MAZURY BE 22 2035037 08:53:26.55 216.518
292 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW PL 22 0471 145 08:53:26.63 217.262
293 PUŁKA DOMINIK PL 22 029 1959 08:53:26.77 218.006
294 MORYS JAROSŁAW PL 22 0318 1540 08:53:26.86 218.75
295 MACH WOJCIECH PL 22 0484 799 08:53:26.95 219.494
296 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 22 090 7387 08:53:27.00 220.238
297 GURGUL KAZIMIERZ PL 22 0314 8348 08:53:27.24 220.982
298 TEAM NO - WO A DV 22 01091 1052 08:53:27.29 221.726
299 OKSANA GLOCK A DV 22 01091 1055 08:53:27.52 222.47
300 ZOŃ KRZYSZTOF PL 22 0235 5374 08:53:27.54 223.214
301 KOGUT - CIESIELSKI PL 22 0499 18162 08:53:27.84 223.958
302 ZADOROZHNYI ANDRII PL 22 078 1179 08:53:27.95 224.702
303 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 22 0438 3762 08:53:28.19 225.446
304 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 22 0438 3720 08:53:28.20 226.19
305 DRITAN TANO ALBAN 22 222194 08:53:28.25 226.935
306 DUDEK TOMASZ PL 22 0318 2861 08:53:28.26 227.679
307 MAŁOLEPSZY RADOSŁAW PL 22 0275 17337 08:53:28.36 228.423
308 TEAM DENI & MIRU RO 22 0123175 08:53:28.46 229.167
309 TEAM GUARINO B IT 22 218409 08:53:28.52 229.911
310 GRZANKOWSKI JAROSŁAW PL 22 0466 2332 08:53:28.58 230.655
311 KADO & KERMIT PL 22 0177 17858 08:53:28.76 231.399
312 DUDEK TOMASZ B PL 22 0318 2812 08:53:28.79 232.143
313 PALARSKI DOMINIK B PL 22 0417 1032 08:53:28.89 232.887
314 AMELIA I K. B PL 22 0424 2049 08:53:29.80 233.631
315 DUDEK TOMASZ PL 22 0318 2831 08:53:29.99 234.375
316 MISIASZEK TOMASZ PL 22 0438 1057 08:53:30.05 235.119
317 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF C PL 22 0475 5540 08:53:30.13 235.863
318 TEAM GUARINO B IT 22 218356 08:53:30.17 236.607
319 GRZANKOWSKI JAROSŁAW PL 22 0466 2335 08:53:30.19 237.351
320 A.M.P PL 22 051 12121 08:53:30.42 238.095
321 BUCZKOWSKI ANDRZEJ PL 22 0453 11437 08:53:30.60 238.839
322 KAŁUŻA TOMASZ PL 22 0498 10264 08:53:30.78 239.583
323 BARAN MARCIN - ROMAN JAGUŚ PL 22 0275 7739 08:53:30.89 240.327
324 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 663 08:53:30.98 241.071
325 PISZCZAŁA WALDEMAR PL 22 0275 789 08:53:31.25 241.815
326 MAZIARZ - WILCZYŃSKI PL 22 0289 7718 08:53:31.46 242.56
327 PISZCZAŁA WALDEMAR PL 22 0275 794 08:53:31.47 243.304
328 JUSZCZYK + KASPEREK B PL 22 0471 2261 08:53:31.48 244.048
329 WYRWONT JÓZEF B PL 22 026 1308 08:53:31.54 244.792
330 KUBACZKOWSKI LESZEK PL 22 0267 8765 08:53:31.69 245.536
331 MARIAN ZIELIŃSKI PL 22 0450 4209 08:53:31.92 246.28
332 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 720 08:53:31.94 247.024
333 SALABURA MATEUSZ PL 22 0231 4006 08:53:32.08 247.768
334 KOTELA IRENEUSZ E PL 22 0471 7059 08:53:32.24 248.512
335 AN16 PL 22 04 2806 08:53:32.47 249.256
336 FAMILIE SOELLNER TEAM DV 22 02733 5447 08:53:32.48 250
337 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 22 0193 7173 08:53:32.66 250.744
338 KĄKOL JACEK PL 22 034 3138 08:53:32.86 251.488
339 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 22 0193 7112 08:53:33.17 252.232
340 MAŁOLEPSZY RADOSŁAW PL 22 0275 17019 08:53:33.19 252.976
341 KOPACZYŃSKI EDWARD PL 22 0362 12138 08:53:33.40 253.72
342 KOTELA IRENEUSZ C PL 22 0471 2112 08:53:33.42 254.464
343 Team lilienthal Reinhard Bottger DV 22 06157 2666 08:53:33.45 255.208
344 AN16 PL 22 04 2882 08:53:33.91 255.952
345 GAJEK MAREK PL 22 0471 1383 08:53:33.97 256.696
346 JUDASZ ANDRZEJ PL 22 0203 5651 08:53:34.09 257.44
347 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF D PL 22 0475 5513 08:53:34.11 258.185
348 PRZYBYŁO LESZEK A PL 22 0438 4993 08:53:34.23 258.929
349 PALARSKI DOMINIK B PL 22 0417 1030 08:53:34.32 259.673
350 TEAM NO - WO A DV 22 01091 1060 08:53:34.42 260.417
351 JOŃSKI ROBERT PL 22 0362 3517 08:53:34.71 261.161
352 WEISS JAN NL 22 8690045 08:53:34.90 261.905
353 KUBACZKOWSKI LESZEK PL 22 0267 8777 08:53:35.03 262.649
354 MASTER TEAM C PL 22 0442 1047 08:53:35.06 263.393
355 AMELIA I K. C PL 22 0424 2022 08:53:35.15 264.137
356 ZALEWSKI SEBASTIAN PL 22 0356 11031 08:53:35.24 264.881
357 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW PL 22 0365 2498 08:53:35.44 265.625
358 DI DOMENICO NICOLA & SHANI C IT 22 197411 08:53:35.64 266.369
359 WIECZOREK BOGUSŁAW PL 22 0354 5772 08:53:35.65 267.113
360 IWAŃSKI TOMASZ B PL 22 026 1331 08:53:35.68 267.857
361 KOTELA IRENEUSZ B PL 22 0471 2101 08:53:35.84 268.601
362 IWAŃSKI TOMASZ PL 22 0243 7457 08:53:36.07 269.345
363 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 22 0501 4020 08:53:36.09 270.089
364 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 22 0344 7548 08:53:36.35 270.833
365 IWAŃSKI TOMASZ B PL 22 026 1325 08:53:36.37 271.577
366 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 22 0475 5565 08:53:36.49 272.321
367 CZYŻYCKI FRANCISZEK PL 22 0314 5712 08:53:37.04 273.065
368 GRÓDEK RYSZARD PL 22 0314 7654 08:53:37.30 273.81
369 PRZYBYŁO LESZEK A PL 22 0438 4996 08:53:37.44 274.554
370 BARANOWSCY P.R. TEAM B PL 22 03 2351 08:53:37.68 275.298
371 TEAM RRŁ B PL 22 0198 698 08:53:37.76 276.042
372 Olaf Lorenz DV 22 09764 15 08:53:37.84 276.786
373 Rainer Hohn DV 22 09105 812 08:53:37.90 277.53
374 DREAM TEAM PL 22 0205 494 08:53:37.97 278.274
375 STELMACH RAFAŁ PL 22 0484 308 08:53:37.99 279.018
376 KNAPCZYK MARIUSZ PL 22 0387 4053 08:53:38.20 279.762
377 SKUCHAS STANISŁAW PL 22 0344 1936 08:53:38.31 280.506
378 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 22 0262 9604 08:53:38.33 281.25
379 WIESŁAW NIEZABITOWSKI PL 22 0231 62 08:53:38.38 281.994
380 KIEŁBASA ANDRZEJ PL 22 0450 8245 08:53:38.56 282.738
381 PRZEZROCZYSTY PL 22 04 3427 08:53:38.66 283.482
382 TRZPIS PAWEŁ PL 22 0484 2161 08:53:38.88 284.226
383 OKSANA GLOCK A DV 22 01091 1051 08:53:38.89 284.97
384 GÓRKA MATEUSZ PL 22 0198 10037 08:53:39.06 285.714
385 DI DOMENICO NICOLA & SHANI C IT 22 197423 08:53:39.19 286.458
386 Team lilienthal Reinhard Bottger DV 22 09372 333 08:53:39.22 287.202
387 MARIAN ZIELIŃSKI PL 22 0450 4205 08:53:39.35 287.946
388 FOLTYN ADAM PL 22 0476 5323 08:53:39.53 288.69
389 WEISS JAN NL 22 8649511 08:53:39.61 289.435
390 BLAK TOMASZ PL 22 0203 6008 08:53:40.03 290.179
391 KORNAŚ LESZEK PL 22 0314 6421 08:53:40.08 290.923
392 A.M.P PL 22 051 12125 08:53:40.58 291.667
393 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 22 0344 5618 08:53:40.63 292.411
394 Kurt Fromm DV 22 08201 843 08:53:40.69 293.155
395 STYCZEŃ - FERENSZTAJN PL 22 0170 2360 08:53:40.72 293.899
396 Rainer Hohn DV 22 09105 808 08:53:40.75 294.643
397 PARA STANISŁAW PL 22 0234 7884 08:53:40.90 295.387
398 MUSTANG PL 22 0344 5634 08:53:41.00 296.131
399 JOŃSKI ROBERT PL 22 0362 3513 08:53:41.04 296.875
400 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 22 0216 6473 08:53:41.28 297.619
401 TEAM GUARINO A IT 22 218370 08:53:41.45 298.363
402 FURIA ROSSA PIGEON IT 22 200110 08:53:41.59 299.107
403 CENTRUM HODOWLANE EUROPA B PL 22 0216 6409 08:53:41.78 299.851
404 TYMICKI ROMAN PL 22 0215 7372 08:53:41.80 300.595
405 POLEK ANDRZEJ PL 22 0318 203 08:53:41.84 301.339
406 BENNY & DANY RO 22 1184883 08:53:41.90 302.083
407 CZAPLIŃSKI TOMASZ D PL 22 0344 15498 08:53:42.01 302.827
408 GURGUL KAZIMIERZ PL 22 0314 8369 08:53:42.03 303.571
409 TEAM CHUDY URYGA PL 22 0248 735 08:53:42.34 304.315
410 MAXIMUS B PL 22 012 2830 08:53:42.62 305.06
411 CZYŻYCKI FRANCISZEK PL 22 0314 5721 08:53:42.81 305.804
412 PALARSKI DOMINIK PL 22 0417 1038 08:53:42.84 306.548
413 TEAM DENI & MIRU RO 22 0123141 08:53:42.90 307.292
414 MWG MAZURY BE 22 2035063 08:53:42.95 308.036
415 GIERCZAK TADEUSZ B PL 22 0163 5023 08:53:42.97 308.78
416 KUBACZKOWSKI LESZEK PL 22 0267 8785 08:53:43.16 309.524
417 RAGUS WIESŁAW PL 22 02 5377 08:53:43.29 310.268
418 ANGOWSKI ŁUKASZ PL 22 03 19271 08:53:43.31 311.012
419 TEAM DENI & MIRU B RO 22 0123193 08:53:43.68 311.756
420 PRZYBYŁO LESZEK A PL 22 0438 4992 08:53:43.72 312.5
421 ZYZNAWSKI JAN PL 22 0231 9678 08:53:43.77 313.244
422 PIELESIAK LESZEK PL 22 0266 3218 08:53:43.85 313.988
423 PAWLAK ANTONI PL 22 0458 5127 08:53:43.87 314.732
424 SROKA ANDRZEJ B PL 22 0203 6265 08:53:44.25 315.476
425 STIASNY ROBERT CRO 22 06770 08:53:44.31 316.22
426 STELMACH RAFAŁ PL 22 0484 324 08:53:44.32 316.964
427 TEAM RRŁ B PL 22 0198 688 08:53:44.45 317.708
428 DI DOMENICO NICOLA & SHANI B IT 22 197413 08:53:44.51 318.452
429 KORALEWICZ BRACIA B PL 22 0289 3301 08:53:44.59 319.196
430 GAWEŁ ZBIGNIEW PL 22 0292 4059 08:53:44.87 319.94
431 WALCZAK MICHAŁ PL 22 0344 5602 08:53:45.04 320.685
432 MICHAEL VOGEL A DV 22 05641 1679 08:53:45.05 321.429
433 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250902 08:53:45.18 322.173
434 KUCHARSKI RAFAŁ PL 22 0174 10750 08:53:45.27 322.917
435 IWAŃSKI TOMASZ B PL 22 026 1316 08:53:45.40 323.661
436 KOTELA IRENEUSZ D PL 22 0471 7040 08:53:45.43 324.405
437 ZYZNAWSKI JAN PL 22 0231 9675 08:53:45.85 325.149
438 BLAK TOMASZ PL 22 0203 6006 08:53:45.87 325.893
439 Kurt Fromm DV 22 08201 878 08:53:45.92 326.637
440 TEAM JANIA - LACH A PL 22 0235 5711 08:53:46.06 327.381
441 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 22 0216 6444 08:53:46.10 328.125
442 MASTER TEAM PL 22 0442 1145 08:53:46.16 328.869
443 ZOŃ KRZYSZTOF A PL 22 0196 4487 08:53:46.22 329.613
444 MASTER TEAM PL 22 0442 1022 08:53:46.35 330.357
445 MASTER TEAM C PL 22 0442 1043 08:53:46.38 0
446 JUDASZ ANDRZEJ PL 22 0203 5650 08:53:46.46 0
447 IWAŃSKI TOMASZ PL 22 0243 7448 08:53:46.66 0
448 MORAWSKI KRZYSZTOF PL 22 0393 7624 08:53:47.03 0
449 AN16 PL 22 04 2831 08:53:47.04 0
450 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 741 08:53:47.06 0
451 TEAM PAYK DV 22 08483 557 08:53:47.24 0
452 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250886 08:53:47.74 0
453 RAGUS WIESŁAW PL 22 02 5290 08:53:47.75 0
454 KOTELA IRENEUSZ D PL 22 0471 7052 08:53:47.80 0
455 GALAB911 PL 22 0123 2911 08:53:47.84 0
456 MAXIMUS PL 22 012 2921 08:53:47.95 0
457 MASTER TEAM B PL 22 0442 1036 08:53:48.02 0
458 SAJDAK JANUSZ PL 22 0330 5855 08:53:48.21 0
459 USCHMAN DAVID DV 22 09207 703 08:53:48.69 0
460 Rainer Hohn DV 22 09105 783 08:53:49.26 0
461 ROMAN KRZYSZTOF PL 22 0478 953 08:53:49.40 0
462 TEAM ORZECHOWSCY PL 22 0231 8408 08:53:49.60 0
463 Kamil & Andrzej Sychowscy PL 22 076 8403 08:53:49.72 0
464 KADO & KERMIT PL 22 0177 17848 08:53:49.79 0
465 GÓRKA TADEUSZ B PL 22 0198 5619 08:53:49.92 0
466 KOCON KRZYSZTOF PL 22 0294 1346 08:53:50.05 0
467 BIENIEK FAMILY LOFT S 22 20 616 08:53:50.10 0
468 MAZIARZ - WILCZYŃSKI PL 22 0289 7731 08:53:50.16 0
469 RH TEAM SK 22 0307 160 08:53:50.20 0
470 DRITAN TANO & DI DOMENICO NICOLA IT 22 204620 08:53:50.58 0
471 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF C PL 22 0475 5590 08:53:50.70 0
472 CENTRUM HODOWLANE EUROPA B PL 22 0216 6366 08:53:50.72 0
473 ZABRODZKI DARIUSZ PL 22 0452 16523 08:53:50.91 0
474 GÓRKA MARIAN B PL 22 0198 8901 08:53:50.93 0
475 JURCZAK ŁUKASZ I PAWEŁ PL 22 0289 4618 08:53:51.35 0
476 GAJEK MAREK PL 22 0471 9351 08:53:51.58 0
477 SWOBODA IRI CZ 22 022 354 08:53:51.92 0
478 PARA STANISŁAW PL 22 0234 7869 08:53:51.95 0
479 GÓRKA TEAM PL 22 0198 5586 08:53:52.32 0
480 ZOŃ KRZYSZTOF C PL 22 0196 4535 08:53:52.33 0
481 KAŁUŻA TOMASZ PL 22 0498 10274 08:53:52.44 0
482 JUSZCZYK + KASPEREK B PL 22 0471 12 08:53:52.55 0
483 GURGUL KAZIMIERZ B PL 22 0314 8344 08:53:52.64 0
484 KOTELA IRENEUSZ D PL 22 0471 2123 08:53:52.88 0
485 SKUCHAS STANISŁAW PL 22 0344 1966 08:53:53.01 0
486 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 22 0216 6506 08:53:53.31 0
487 KACZMAREK SŁAWOMIR PL 22 0480 4681 08:53:53.43 0
488 BIENIEK FAMILY LOFT S 22 20 688 08:53:53.69 0
489 SCHULZ TEAM   PL 22 0217 6950 08:53:53.83 0
490 DUDEK TOMASZ B PL 22 0318 2807 08:53:53.84 0
491 SKAWIŃSKI DARIUSZ PL 22 0442 6359 08:53:53.88 0
492 KĄKOL JACEK B PL 22 034 3164 08:53:54.22 0
493 Olaf Lorenz DV 22 03321 220 08:53:54.29 0
494 TEAM DENI & MIRU RO 22 0123139 08:53:54.42 0
495 JACEK I SŁAWEK PL 22 047 10102 08:53:54.89 0
496 Gunter Rose DV 22 09207 827 08:53:54.90 0
497 PIWOWARCZYK FAMILY PL 22 0205 514 08:53:55.12 0
498 TORUSZEWSKI & SOKOŁOWSKI TEAM PL 22 01 2228 08:53:55.20 0
499 PRZYBYŁO LESZEK A PL 22 0438 4982 08:53:55.81 0
500 BUCZKOWSKI ANDRZEJ PL 22 0453 11445 08:53:55.84 0
501 Rafał Chmielewski PL 22 0466 8941 08:53:55.86 0
502 JUDASZ ANDRZEJ PL 22 0203 5631 08:53:55.91 0
503 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250863 08:53:55.96 0
504 MDŁ TEAM A PL 22 0419 1528 08:53:56.05 0
505 WYJADŁOWSKI GRZEGORZ PL 22 0201 952 08:53:56.23 0
506 SKUCHAS STANISŁAW PL 22 0344 1955 08:53:56.72 0
507 SAJDAK JANUSZ PL 22 0330 5853 08:53:56.74 0
508 TEAM D G M PL 22 0197 6611 08:53:56.87 0
509 DERBY INT. BRASOV B RO 22 0691883 08:53:56.88 0
510 FLISZKIEWICZ PAWEŁ PL 22 016 4814 08:53:57.04 0
511 JOŃSKI ROBERT PL 22 0362 3518 08:53:57.13 0
512 TEAM DENI & MIRU RO 22 0123178 08:53:57.30 0
513 JUSZCZYK + KASPEREK B PL 22 0471 2274 08:53:57.43 0
514 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 22 0216 6382 08:53:57.60 0
515 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 22 0216 6182 08:53:57.80 0
516 DRITAN TANO & DI DOMENICO NICOLA IT 22 264894 08:53:58.20 0
517 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 22 0193 7137 08:53:58.36 0
518 WYRWONT JÓZEF A PL 22 026 1309 08:53:58.43 0
519 TEAM KRÓL PL 22 0114 6011 08:53:58.52 0
520 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 22 0344 5042 08:53:58.58 0
521 DERBY SICILIA & MATEI & PLOSCARU LOFT IT 22 257026 08:53:58.66 0
522 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 712 08:53:58.93 0
523 SKAWIŃSKI DARIUSZ PL 22 0442 6383 08:53:59.26 0
524 ZADOROZNNJI & LABUDA PL 22 078 1187 08:53:59.27 0
525 RAGUS WIESŁAW PL 22 02 5341 08:53:59.31 0
526 WALCZAK MICHAŁ PL 22 0344 5817 08:53:59.46 0
527 IWAŃSKI TOMASZ PL 22 0243 7456 08:53:59.55 0
528 PIELESIAK LESZEK PL 22 0266 3255 08:53:59.75 0
529 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 22 0501 4007 08:53:59.95 0
530 SZUBRYT PAWEŁ PL 22 0231 573 08:53:59.97 0
531 GORZEL PL 22 0497 7519 08:54:00.00 0
532 KORALEWICZ BRACIA A PL 22 0289 3467 08:54:00.27 0
533 GÓRKA MARIAN B PL 22 0198 8884 08:54:00.32 0
534 ZOŃ KRZYSZTOF D PL 22 0196 5508 08:54:00.38 0
535 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 734 08:54:00.39 0
536 ZABRODZKI DARIUSZ PL 22 0452 16548 08:54:00.41 0
537 WIECZOREK BOGUSŁAW PL 22 0354 5774 08:54:00.48 0
538 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & TORNADO PL 22 0216 6373 08:54:00.55 0
539 SIKORSKI JAROSŁAW PL 22 02 27070 08:54:00.71 0
540 DUDEK TOMASZ B PL 22 0318 2802 08:54:01.15 0
541 TRZPIS PAWEŁ PL 22 0484 2168 08:54:01.21 0
542 MARZENA STACH PL 22 0344 5851 08:54:01.63 0
543 DR. ANGELA TARGATZ A DV 22 07196 64 08:54:01.66 0
544 JM JELONEK M PL 22 0182 11550 08:54:01.72 0
545 MISIASZEK TOMASZ PL 22 0438 832 08:54:02.08 0
546 KACZMAREK SŁAWOMIR PL 22 0480 4687 08:54:02.31 0
547 TRZPIS PAWEŁ PL 22 0484 2170 08:54:02.51 0
548 Łukasz i Wojciech Kwiatkowski PL 22 0501 4527 08:54:02.66 0
549 JUDASZ ANDRZEJ PL 22 0203 5647 08:54:02.80 0
550 GRÓDEK RYSZARD PL 22 0314 7604 08:54:02.82 0
551 OŚKO HUBERT PL 22 0452 4912 08:54:02.83 0
552 TYMICKI ROMAN PL 22 0215 7380 08:54:02.96 0
553 DI DOMENICO NICOLA & COMPAGNI IT 22 197420 08:54:03.08 0
554 KOGUT - CIESIELSKI PL 22 0499 18105 08:54:03.15 0
555 KORNAŚ LESZEK PL 22 0314 6414 08:54:03.17 0
556 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 22 0471 15 08:54:03.38 0
557 JATCZAK JAROSŁAW PL 22 0384 17510 08:54:03.68 0
558 KOCON KRZYSZTOF PL 22 0294 1368 08:54:03.79 0
559 ZYZNAWSKI JAN PL 22 0231 9674 08:54:04.09 0
560 ZADOROZNNJI & LABUDA PL 22 078 1234 08:54:04.44 0
561 GÓRKA MARIAN A PL 22 0198 8875 08:54:04.87 0
562 GLUSZEK-REICH PL 22 065 2212 08:54:05.47 0
563 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 22 0262 9608 08:54:05.55 0
564 Olaf Lorenz DV 22 09764 5 08:54:05.56 0
565 BOCHEŃCZAK JAN PL 22 0236 5039 08:54:05.75 0
566 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF G PL 22 0475 5525 08:54:05.89 0
567 WIESŁAW NIEZABITOWSKI PL 22 0231 60 08:54:05.98 0
568 KIEBAŁA MATEUSZ PL 22 0419 6101 08:54:06.05 0
569 MORAWSKI KRZYSZTOF PL 22 0393 7615 08:54:06.12 0
570 KORALEWICZ BRACIA A PL 22 0289 3416 08:54:06.21 0
571 SAJDAK JANUSZ PL 22 0330 5858 08:54:06.25 0
572 GORZEL PL 22 0497 7543 08:54:06.56 0
573 JM TEAM Jelonek Marcin PL 22 0182 11560 08:54:06.60 0
574 ZADOROZNNJI & LABUDA PL 22 078 1180 08:54:06.83 0
575 DI DOMENICO NICOLA & COMPAGNI IT 22 264849 08:54:06.96 0
576 DERBY INT. BRASOV A RO 22 0691856 08:54:07.13 0
577 CZYŻYCKI FRANCISZEK PL 22 0314 5707 08:54:07.27 0
578 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 2743 08:54:07.31 0
579 BARAN MARCIN - ROMAN JAGUŚ PL 22 0275 7730 08:54:07.36 0
580 GRZANKOWSKI JAROSŁAW PL 22 0466 2339 08:54:07.42 0
581 GRZANKOWSKI JAROSŁAW PL 22 0466 2321 08:54:07.91 0
582 BLAK ADAM PL 22 0203 6050 08:54:08.01 0
583 RH TEAM SK 22 0307 161 08:54:08.23 0
584 OŚKO HUBERT PL 22 0452 4919 08:54:08.35 0
585 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 658 08:54:08.39 0
586 ZYZNAWSKI JAN PL 22 0231 9601 08:54:08.80 0
587 PALARSKI DOMINIK PL 22 0417 1062 08:54:08.98 0
588 Rafał Chmielewski PL 22 0466 8916 08:54:09.04 0
589 GALAB911 PL 22 0123 2906 08:54:09.45 0
590 SZWAGIERKA PL 22 0344 5660 08:54:09.75 0
591 GIERCZAK TADEUSZ A PL 22 0163 5159 08:54:10.19 0
592 JACEK I SŁAWEK PL 22 047 10110 08:54:10.62 0
593 GÓRKA MARIAN A PL 22 0198 8906 08:54:10.67 0
594 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 22 03 2307 08:54:11.11 0
595 MDŁ TEAM B PL 22 0316 8193 08:54:11.12 0
596 GÓRKA MARIAN A PL 22 0198 8905 08:54:11.27 0
597 MAHLOW ANDREAS PL 22 0309 11484 08:54:11.37 0
598 MDŁ TEAM A PL 22 0419 1511 08:54:11.40 0
599 GAWEŁ ZBIGNIEW PL 22 0292 4056 08:54:11.61 0
600 SZCZOCZARZ GRZEGORZ PL 22 0294 12067 08:54:12.14 0
601 KĄKOL JACEK PL 22 034 3141 08:54:12.41 0
602 MARZENA STACH PL 22 0344 5832 08:54:12.48 0
603 ZALEWSKI SEBASTIAN PL 22 0356 11023 08:54:12.59 0
604 OSADA TEAM PL 22 0267 8931 08:54:13.21 0
605 POLEK ANDRZEJ PL 22 0318 202 08:54:13.38 0
606 WKŁADKA DO MISEK LĘGOWYCH Leszek Bartczak PL 22 0285 12120 08:54:13.46 0
607 ZOŃ KRZYSZTOF C PL 22 0196 4534 08:54:13.52 0
608 PAWLAK ANTONI PL 22 0155 4186 08:54:13.65 0
609 KĄKOL JACEK B PL 22 034 3142 08:54:13.86 0
610 OSADA TEAM PL 22 0267 8922 08:54:13.87 0
611 IWAŃSKI TOMASZ B PL 22 026 1307 08:54:13.95 0
612 WOJEWODA WALDEMAR PL 22 0315 2890 08:54:13.96 0
613 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 22 0344 5743 08:54:14.27 0
614 WALCZAK MICHAŁ PL 22 0344 5786 08:54:14.35 0
615 KOPACZ ADAM I TOMASZ PL 22 0317 2090 08:54:14.43 0
616 MORYS JAROSŁAW PL 22 0318 1506 08:54:14.47 0
617 RAGUS WIESŁAW PL 22 02 5227 08:54:14.61 0
618 Heiko Nonn & Joachim Moratschke DV 22 01091 1587 08:54:15.32 0
619 MARZENA STACH PL 22 0344 5828 08:54:15.43 0
620 BENNY & DANY RO 22 0342272 08:54:15.56 0
621 PIELESIAK LESZEK PL 22 0266 3153 08:54:15.63 0
622 MAHLOW ANDREAS PL 22 0309 11487 08:54:15.65 0
623 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW PL 22 0365 2493 08:54:15.66 0
624 TEAM GUARINO A IT 22 218418 08:54:16.17 0
625 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 22 0262 9496 08:54:16.23 0
626 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW PL 22 0365 2499 08:54:16.29 0
627 DI DOMENICO NICOLA & SHANI C IT 22 197424 08:54:16.78 0
628 SZUBRYT PAWEŁ PL 22 0231 593 08:54:16.97 0
629 MAXIMUS B PL 22 012 2838 08:54:17.23 0
630 KUBACZKOWSKI LESZEK PL 22 0267 8766 08:54:17.52 0
631 KAŁUŻA TOMASZ PL 22 0498 10269 08:54:17.58 0
632 MAXIMUS PL 22 012 2943 08:54:17.62 0
633 ZOŃ KRZYSZTOF E PL 22 0196 5582 08:54:17.75 0
634 KWIATKOWSKI ŁUKASZ I WOJCIECH PL 22 0344 5785 08:54:17.77 0
635 GURGUL KAZIMIERZ B PL 22 0314 8347 08:54:17.83 0
636 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF D PL 22 0475 5507 08:54:17.86 0
637 KOTELA IRENEUSZ A PL 22 0471 7086 08:54:17.94 0
638 GURGUL KAZIMIERZ B PL 22 0314 8346 08:54:18.05 0
639 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & TORNADO PL 22 0216 6254 08:54:18.15 0
640 DZIAŁAK E&J PL 22 0498 5720 08:54:18.26 0
641 MDŁ TEAM A PL 22 0419 1514 08:54:18.62 0
642 IWAŃSKI TOMASZ B PL 22 026 1315 08:54:18.68 0
643 ROMAN KRZYSZTOF PL 22 0478 964 08:54:18.95 0
644 SROKA ANDRZEJ B PL 22 0203 6279 08:54:19.01 0
645 PENKUL CHOLEWINSKI PL 22 01 694 08:54:19.25 0
646 CZAPLIŃSKI TOMASZ A PL 22 0344 4921 08:54:19.50 0
647 SZUBRYT PAWEŁ PL 22 0231 569 08:54:19.60 0
648 WEISS JAN DV 22 00263 81 08:54:19.68 0
649 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 22 090 7396 08:54:19.90 0
650 KORALEWICZ BRACIA B PL 22 0289 3336 08:54:20.01 0
651 GORZEL PL 22 0497 7518 08:54:20.30 0
652 LOEWE BARTŁOMIEJ PL 22 0152 1512 08:54:20.43 0
653 CZAPLIŃSKI TOMASZ A PL 22 0344 4989 08:54:20.79 0
654 DI DOMENICO NICOLA & SHANI A IT 22 197414 08:54:20.88 0
655 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 3041 08:54:20.93 0
656 BLAK TOMASZ PL 22 0203 6019 08:54:21.16 0
657 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 22 0203 5535 08:54:21.33 0
658 CZAPLIŃSKI TOMASZ D PL 22 0344 5879 08:54:21.62 0
659 PRZEZROCZYSTY PL 22 04 3379 08:54:22.22 0
660 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 22 0262 9613 08:54:22.27 0
661 GÓRKA TEAM PL 22 0198 5610 08:54:22.30 0
662 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 22 0475 5566 08:54:22.49 0
663 TEAM RRŁ B PL 22 0198 675 08:54:22.70 0
664 TRZPIS PAWEŁ PL 22 0484 2164 08:54:22.87 0
665 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 22 0471 11 08:54:22.91 0
666 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 2863 08:54:22.99 0
667 RZEPKA MAREK & MARCIN PL 22 0316 9685 08:54:23.98 0
668 KORALEWICZ BRACIA B PL 22 0289 3356 08:54:24.41 0
669 CHUDY PAWEŁ PL 22 0231 4304 08:54:24.61 0
670 RAGUS WIESŁAW B PL 22 02 5381 08:54:24.95 0
671 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 22 0475 5600 08:54:25.36 0
672 KAŁUŻA TOMASZ PL 22 0498 10263 08:54:26.03 0
673 JACEK I SŁAWEK PL 22 0275 16599 08:54:26.08 0
674 MDŁ TEAM A PL 22 0419 1508 08:54:26.26 0
675 PALARSKI DOMINIK PL 22 0417 1040 08:54:26.32 0
676 COBA TEAM AU 22 COBA 26 08:54:26.42 0
677 MOLEK - CHUDY PL 22 0237 19441 08:54:26.57 0
678 KOCON KRZYSZTOF PL 22 0294 1369 08:54:26.58 0
679 AMELIA I K. C PL 22 0424 2070 08:54:26.64 0
680 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 22 03 2338 08:54:26.69 0
681 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 22 0262 8755 08:54:26.73 0
682 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 22 0344 5062 08:54:26.90 0
683 KOPER TOMASZ A PL 22 021 6022 08:54:27.13 0
684 WIESŁAW NIEZABITOWSKI PL 22 0231 74 08:54:27.60 0
685 KWIATKOWSKI ŁUKASZ I WOJCIECH PL 22 0344 5821 08:54:27.86 0
686 MRZYGŁÓD KAZIMIERZ PL 22 0318 809 08:54:27.89 0
687 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 22 0475 5559 08:54:28.15 0
688 DI DOMENICO NICOLA & PAWEL IT 22 264836 08:54:28.39 0
689 WEISS JAN DV 22 00263 114 08:54:28.54 0
690 RAGUS WIESŁAW PL 22 02 5299 08:54:28.80 0
691 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 22 0193 7130 08:54:28.98 0
692 MOLEK - CHUDY PL 22 0237 19460 08:54:29.24 0
693 GORZEL PL 22 0497 7501 08:54:29.47 0
694 MASTER TEAM B PL 22 0442 1031 08:54:29.72 0
695 GÓRKA MARIAN A PL 22 0198 8874 08:54:29.76 0
696 PIWOWARCZYK FAMILY PL 22 0205 511 08:54:30.03 0
697 SKUCHAS STANISŁAW PL 22 0344 1914 08:54:30.65 0
698 MASTER TEAM C PL 22 0442 1148 08:54:30.75 0
699 MARIAN ZIELIŃSKI PL 22 0450 4211 08:54:30.82 0
700 Rainer Hohn DV 22 09105 813 08:54:31.05 0
701 CHUDY PAWEŁ B PL 22 0231 4379 08:54:31.25 0
702 BURY MAREK PL 22 0383 1528 08:54:31.37 0
703 MACH WOJCIECH PL 22 0484 782 08:54:31.47 0
704 MORAWSKI KRZYSZTOF PL 22 0393 7606 08:54:31.62 0
705 AN16 PL 22 04 3032 08:54:31.82 0
706 DI DOMENICO NICOLA & SHANI C IT 22 197402 08:54:32.01 0
707 BOŚ SŁAWOMIR PL 22 0362 2426 08:54:32.23 0
708 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 22 0344 5065 08:54:32.30 0
709 WIECZOREK BOGUSŁAW PL 22 0354 5765 08:54:32.48 0
710 KIEBAŁA MATEUSZ PL 22 0419 6140 08:54:32.56 0
711 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 22 0475 5575 08:54:33.15 0
712 MARZENA STACH PL 22 0344 5853 08:54:33.17 0
713 ZIĘTARA TEAM PL 22 0315 5560 08:54:33.24 0
714 SOŁTYKIEWICZ WIESŁAW PL 22 0374 12114 08:54:33.31 0
715 BLAK ADAM PL 22 0203 6020 08:54:33.93 0
716 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 641 08:54:33.99 0
717 CZAPLIŃSKI TOMASZ E PL 22 0344 5808 08:54:34.08 0
718 WYRWONT- GOŁĘBIE PL 22 026 1344 08:54:34.18 0
719 ZOŃ KRZYSZTOF A PL 22 0196 4481 08:54:34.26 0
720 CZAPLIŃSKI TOMASZ E PL 22 0344 5814 08:54:34.59 0
721 VASILE RASOGVANU IT 22 154741 08:54:35.57 0
722 GÓRKA TADEUSZ B PL 22 0198 5591 08:54:35.68 0
723 SOKOŁOWSKI - FLOREK PL 22 0411 2116 08:54:35.92 0
724 DUDEK TOMASZ B PL 22 0318 2806 08:54:36.16 0
725 MOLEK - CHUDY PL 22 0237 19473 08:54:36.18 0
726 Team Debus-Skopljak DV 22 00666 2048 08:54:36.48 0
727 DI DOMENICO NICOLA & SHANI B IT 22 197407 08:54:36.49 0
728 TEAM ORZECHOWSCY PL 22 0231 8432 08:54:36.57 0
729 SKAWIŃSKI DARIUSZ PL 22 0442 6390 08:54:37.17 0
730 CENTRUM HODOWLANE EUROPA B PL 22 0216 6282 08:54:37.35 0
731 BENNY & DANY RO 22 1184862 08:54:37.47 0
732 TEAM D G M PL 22 0197 6637 08:54:37.58 0
733 KORALEWICZ BRACIA C PL 22 0289 3369 08:54:37.69 0
734 KOPACZ ADAM I TOMASZ PL 22 0317 2091 08:54:37.71 0
735 Gunter Rose DV 22 00415 2232 08:54:37.91 0
736 AN16 PL 22 04 2816 08:54:37.95 0
737 Heiko Nonn & Joachim Moratschke DV 22 01091 1002 08:54:37.98 0
738 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 716 08:54:37.99 0
739 GÓRKA TADEUSZ B PL 22 0198 5594 08:54:38.19 0
740 DERBY SICILIA & MATEI & PLOSCARU LOFT IT 22 257037 08:54:38.24 0
741 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 22 072 194 08:54:38.38 0
742 SŁOBODZIAN - KOWALSKI PL 22 087 12559 08:54:38.47 0
743 KORALEWICZ BRACIA B PL 22 0289 3329 08:54:38.83 0
744 Łukasz i Wojciech Kwiatkowski PL 22 0501 4525 08:54:39.18 0
745 KADO & KERMIT PL 22 0177 17849 08:54:39.56 0
746 STYCZEŃ - FERENSZTAJN PL 22 0170 2399 08:54:39.59 0
747 SZCZOCZARZ GRZEGORZ PL 22 0294 12077 08:54:39.85 0
748 PARA STANISŁAW PL 22 0234 7817 08:54:40.08 0
749 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 22 0344 5086 08:54:40.36 0
750 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 22 0438 3756 08:54:40.64 0
751 JUDASZ ANDRZEJ PL 22 0203 5638 08:54:41.07 0
752 DI DOMENICO NICOLA & COMPAGNI IT 22 197426 08:54:41.36 0
753 KAŁAT M. & SZULIK F. PL 22 0164 2494 08:54:41.44 0
754 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250850 08:54:41.50 0
755 FOLTYN ADAM PL 22 0476 5340 08:54:41.60 0
756 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF C PL 22 0475 5520 08:54:41.68 0
757 ZOŃ KRZYSZTOF PL 22 0196 5576 08:54:42.00 0
758 GIALLO IT 22 264838 08:54:42.04 0
759 KULPA ZDZISŁAW PL 22 0484 601 08:54:42.18 0
760 WIECZOREK BOGUSŁAW PL 22 0354 5773 08:54:42.19 0
761 CHŁOPECKI - LIGOCKI PL 22 0471 7755 08:54:42.24 0
762 SOKOŁOWSKI - FLOREK PL 22 0411 2110 08:54:42.32 0
763 DR.ANGELA TARGATZ A DV 22 07196 104 08:54:42.49 0
764 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF D PL 22 0475 5632 08:54:42.81 0
765 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 22 0455 6949 08:54:42.92 0
766 KORNAŚ LESZEK B PL 22 0314 6418 08:54:43.41 0
767 DI DOMENICO NICOLA & COMPAGNI IT 22 264806 08:54:43.57 0
768 Kurt Fromm DV 22 08201 871 08:54:43.83 0
769 GURGUL KAZIMIERZ B PL 22 0314 8343 08:54:44.32 0
770 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 22 0344 7554 08:54:44.33 0
771 MDŁ TEAM B PL 22 0316 8091 08:54:44.49 0
772 KORALEWICZ BRACIA B PL 22 0289 3357 08:54:44.71 0
773 GURGUL KAZIMIERZ PL 22 0314 8353 08:54:45.08 0
774 GÓRKA MATEUSZ PL 22 0198 10041 08:54:45.55 0
775 DRITAN TANO & DI DOMENICO NICOLA IT 22 264832 08:54:45.67 0
776 DUDEK TOMASZ B PL 22 0318 2818 08:54:45.69 0
777 DUDEK TOMASZ PL 22 0318 2842 08:54:45.70 0
778 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 22 0471 14 08:54:46.32 0
779 KACZMAREK SŁAWOMIR PL 22 0480 4677 08:54:47.11 0
780 MACH WOJCIECH PL 22 0484 800 08:54:47.15 0
781 RAGNAR J PL 22 0473 13863 08:54:47.24 0
782 OŚKO HUBERT PL 22 0452 4920 08:54:47.30 0
783 SROKA ANDRZEJ B PL 22 0203 6277 08:54:47.54 0
784 GÓRKA MATEUSZ PL 22 0198 10045 08:54:47.61 0
785 CZAPLIŃSKI TOMASZ E PL 22 0344 5891 08:54:47.66 0
786 KOTELA IRENEUSZ B PL 22 0471 2106 08:54:47.71 0
787 TEAM NO - WO A DV 22 01091 1042 08:54:47.77 0
788 SZWAGIERKA PL 22 0344 5673 08:54:48.06 0
789 WIECZOREK BOGUSŁAW PL 22 0354 5764 08:54:48.10 0
790 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 3068 08:54:48.29 0
791 TEAM RRŁ B PL 22 0198 690 08:54:48.67 0
792 MAXIMUS B PL 22 012 2910 08:54:48.84 0
793 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF H PL 22 0475 5523 08:54:48.86 0
794 KOTELA IRENEUSZ C PL 22 0471 2110 08:54:48.90 0
795 MAZIARZ - WILCZYŃSKI PL 22 0289 7715 08:54:49.49 0
796 RAGNAR J PL 22 053 16253 08:54:49.87 0
797 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 22 0344 5833 08:54:49.93 0
798 KACZMAREK SŁAWOMIR PL 22 0480 4688 08:54:50.14 0
799 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 677 08:54:50.78 0
800 SKAWIŃSKI DARIUSZ PL 22 0442 6397 08:54:51.31 0
801 DLA KRZYSIA PL 22 0243 7422 08:54:51.33 0
802 RAGNAR J PL 22 0473 13862 08:54:51.39 0
803 FURIA ROSSA PIGEON IT 22 200101 08:54:51.57 0
804 WYRWONT JÓZEF A PL 22 026 1320 08:54:52.43 0
805 MORAWSKI KRZYSZTOF PL 22 0393 7614 08:54:52.72 0
806 Łukasz i Wojciech Kwiatkowski PL 22 0501 4523 08:54:53.10 0
807 Michael8774 GB 22 C 59447 08:54:53.27 0
808 Gunter Rose DV 22 00415 2229 08:54:53.80 0
809 WSZOŁEK JAN PL 22 0315 7922 08:54:53.83 0
810 VASILE RASOGVANU IT 22 154720 08:54:53.90 0
811 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 22 0501 4012 08:54:54.56 0
812 PIELESIAK LESZEK PL 22 0266 3329 08:54:54.61 0
813 GÓRKA TADEUSZ B PL 22 0198 5593 08:54:54.64 0
814 MARZENA STACH PL 22 0344 5679 08:54:55.01 0
815 PRZYBYŁO LESZEK A PL 22 0438 4997 08:54:55.08 0
816 SALABURA MATEUSZ PL 22 0231 4029 08:54:55.30 0
817 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 22 0501 4015 08:54:55.39 0
818 JM JELONEK M PL 22 0350 9890 08:54:55.71 0
819 ZOŃ KRZYSZTOF A PL 22 0196 4473 08:54:55.85 0
820 WALCZAK MICHAŁ PL 22 0344 5872 08:54:55.96 0
821 LOEWE BARTŁOMIEJ PL 22 0152 1509 08:54:56.09 0
822 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW PL 22 0471 1485 08:54:56.38 0
823 SZUBRYT PAWEŁ PL 22 0231 540 08:54:56.40 0
824 DIETERSIEBERT + CHEN YUE DV 22 06723 2312 08:54:56.59 0
825 KOGUT - CIESIELSKI PL 22 0499 16627 08:54:56.73 0
826 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 22 0344 5760 08:54:56.83 0
827 BOŚ SŁAWOMIR PL 22 0362 2383 08:54:57.53 0
828 GÓRKA MARIAN B PL 22 0198 8857 08:54:57.71 0
829 Olaf Lorenz DV 22 09764 14 08:54:57.73 0
830 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 614 08:54:57.74 0
831 Michael8774 GB 22 C 59455 08:54:58.29 0
832 WYRWONT- GOŁĘBIE PL 22 026 1341 08:54:58.71 0
833 KOTELA IRENEUSZ D PL 22 0471 7043 08:54:58.96 0
834 SZWAGIERKA PL 22 0344 5695 08:54:59.02 0
835 SIKORSKI JAROSŁAW PL 22 02 27050 08:54:59.05 0
836 DI DOMENICO NICOLA & COMPAGNI IT 22 264820 08:54:59.47 0
837 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 22 0216 6435 08:54:59.61 0
838 BOCHEŃCZAK JAN PL 22 0236 5068 08:54:59.91 0
839 KORNAŚ LESZEK PL 22 0314 6411 08:55:00.27 0
840 GÓRKA TADEUSZ A PL 22 0198 5532 08:55:00.37 0
841 Team Debus-Skoplijak PL 22 08199 1070 08:55:00.63 0
842 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 22 0344 5624 08:55:00.65 0
843 DERBY INT. BRASOV B RO 22 0691889 08:55:00.82 0
844 KOGUT - CIESIELSKI PL 22 0499 16613 08:55:01.07 0
845 ANKUS MARIUSZ PL 22 0207 10569 08:55:01.35 0
846 DR.ANGELA TARGATZ A DV 22 07196 71 08:55:01.54 0
847 RAGUS WIESŁAW PL 22 02 5289 08:55:01.77 0
848 WKŁADKA DO MISEK LĘGOWYCH Leszek Bartczak BE 22 6013509 08:55:01.84 0
849 KOTELA IRENEUSZ E PL 22 0471 7079 08:55:02.48 0
850 VASILE BAGHIW IT 22 244109 08:55:02.75 0
851 DERBY SICILIA & MATEI & PLOSCARU LOFT IT 22 257113 08:55:02.98 0
852 MASTER TEAM C PL 22 0442 1192 08:55:03.49 0
853 WYRWONT- GOŁĘBIE PL 22 026 1380 08:55:04.26 0
854 RAGNAR J PL 22 0473 13865 08:55:05.37 0
855 BURY NOR 22 011 0044 08:55:05.49 0
856 KOTELA IRENEUSZ D PL 22 0471 7051 08:55:05.74 0
857 TEAM D G M PL 22 0197 6690 08:55:06.08 0
858 DI DOMENICO NICOLA & SHANI A IT 22 264835 08:55:06.19 0
859 MASTER TEAM B PL 22 0442 1193 08:55:06.33 0
860 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 22 0471 2264 08:55:06.38 0
861 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 2781 08:55:06.89 0
862 TEAM DENI & MIRU RO 22 0123131 08:55:07.07 0
863 SAJDAK JANUSZ B PL 22 0330 5873 08:55:07.13 0
864 SWOBODA IRI CZ 22 022 366 08:55:07.21 0
865 MORYS JAROSŁAW PL 22 0318 1518 08:55:07.31 0
866 KORALEWICZ BRACIA A PL 22 0289 3478 08:55:08.12 0
867 KIEŁBASA ANDRZEJ PL 22 0450 8254 08:55:08.28 0
868 MASTER TEAM PL 22 0442 1004 08:55:09.04 0
869 DREAM TEAM PL 22 0205 6102 08:55:09.43 0
870 RZEPKA MAREK & MARCIN PL 22 0316 9505 08:55:09.61 0
871 JUDASZ ANDRZEJ PL 22 0203 5653 08:55:10.14 0
872 PAWLAK ANTONI PL 22 0155 4169 08:55:10.35 0
873 JM JELONEK M PL 22 0182 11541 08:55:10.68 0
874 ANGOWSKI ŁUKASZ PL 22 01 2276 08:55:10.94 0
875 KOPACZ ADAM I TOMASZ PL 22 0317 2100 08:55:11.22 0
876 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 605 08:55:11.70 0
877 FAMILIE SOELLNER TEAM DV 22 02733 5437 08:55:11.74 0
878 BIENIEK FAMILY LOFT S 22 20 700 08:55:11.82 0
879 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW PL 22 0471 133 08:55:11.94 0
880 KĄKOL JACEK B PL 22 034 3161 08:55:12.00 0
881 ZOŃ KRZYSZTOF D PL 22 0196 5563 08:55:12.36 0
882 WSZOŁEK JAN PL 22 0315 7920 08:55:12.94 0
883 GABRYŚ JÓZEF PL 22 0420 6573 08:55:13.61 0
884 GÓRKA TEAM PL 22 0198 5612 08:55:14.02 0
885 DRITAN TANO ALBAN 22 222198 08:55:14.29 0
886 Michael8774 GB 22 C 59443 08:55:14.37 0
887 GABRYŚ JÓZEF PL 22 0420 6508 08:55:14.79 0
888 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 22 072 189 08:55:14.94 0
889 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 22 0475 5518 08:55:15.19 0
890 PALARSKI DOMINIK PL 22 0417 1066 08:55:15.67 0
891 KORNAŚ LESZEK PL 22 0314 6420 08:55:15.69 0
892 JATCZAK JAROSŁAW PL 22 0384 17509 08:55:16.07 0
893 Team lilienthal Reinhard Bottger DV 22 09372 343 08:55:17.93 0
894 PARA STANISŁAW PL 22 0234 7880 08:55:18.16 0
895 SKAWIŃSKI DARIUSZ PL 22 0442 6403 08:55:18.17 0
896 KORALEWICZ BRACIA B PL 22 0289 3298 08:55:18.40 0
897 A.M.P PL 22 051 12129 08:55:18.42 0
898 STIASNY ROBERT CRO 22 06784 08:55:18.47 0
899 GÓRKA MATEUSZ PL 22 0198 10026 08:55:19.40 0
900 KOTELA IRENEUSZ E PL 22 0471 7068 08:55:20.04 0
901 SAJDAK JANUSZ PL 22 0330 5856 08:55:20.32 0
902 DLA KRZYSIA PL 22 0243 7412 08:55:20.73 0
903 RAGNAR J PL 22 0473 13869 08:55:21.08 0
904 LINK MAREK PL 22 0276 120 08:55:21.55 0
905 KOPACZ ADAM I TOMASZ PL 22 0317 2092 08:55:21.82 0
906 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & TORNADO PL 22 0216 6452 08:55:21.88 0
907 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 22 0193 7143 08:55:21.91 0
908 SZWAGIERKA PL 22 0344 5612 08:55:22.77 0
909 ZADOROZHNYI ANDRII UKR 22 2219497 08:55:23.16 0
910 Michael8774 GB 22 C 59442 08:55:23.46 0
911 SOŁTYKIEWICZ WIESŁAW PL 22 0374 12122 08:55:23.57 0
912 RAGUS WIESŁAW B PL 22 02 5380 08:55:23.69 0
913 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 22 072 212 08:55:24.45 0
914 MAHLOW ANDREAS PL 22 0309 11486 08:55:25.00 0
915 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 22 0344 7549 08:55:25.39 0
916 VINCI DONATO IT 22 223247 08:55:25.53 0
917 KOTELA IRENEUSZ B PL 22 0471 2108 08:55:25.56 0
918 WYRWONT JÓZEF B PL 22 026 1326 08:55:25.59 0
919 PAJĄK PIOTR PL 22 0420 1147 08:55:26.47 0
920 DERBY INT. BRASOV A RO 22 0691802 08:55:26.54 0
921 VASILE RASOGVANU IT 22 154743 08:55:26.60 0
922 AMELIA I K. B PL 22 0424 2045 08:55:26.72 0
923 K. RICHARD REISS A DV 22 01829 711 08:55:27.60 0
924 GIERCZAK TADEUSZ B PL 22 0163 5045 08:55:27.99 0
925 DUDEK TOMASZ PL 22 0318 2871 08:55:28.04 0
926 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 22 03 2007 08:55:28.73 0
927 TEAM JANIA - LACH A PL 22 0235 5708 08:55:28.84 0
928 STIASNY ROBERT CRO 22 06461 08:55:29.27 0
929 ANKUS MARIUSZ PL 22 0207 10596 08:55:29.58 0
930 DZIAŁAK E&J PL 22 0292 95 08:55:30.94 0
931 DREAM TEAM PL 22 0404 8114 08:55:31.57 0
932 TOMALA IRENEUSZ PL 22 0163 8941 08:55:32.19 0
933 KUCHARSKI RAFAŁ PL 22 0174 10754 08:55:32.85 0
934 KACZMAREK SŁAWOMIR PL 22 0480 4676 08:55:33.27 0
935 CZAPLIŃSKI TOMASZ D PL 22 0344 5665 08:55:33.68 0
936 AN16 PL 22 04 3028 08:55:34.44 0
937 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 22 072 221 08:55:35.40 0
938 GÓRKA MATEUSZ PL 22 0198 10042 08:55:35.83 0
939 KOPER TOMASZ A PL 22 021 6006 08:55:35.94 0
940 BURY MAREK PL 22 0383 1537 08:55:36.43 0
941 MAZUR CHRISTOFER DV 22 09581 719 08:55:36.72 0
942 ROMAN KRZYSZTOF PL 22 0478 946 08:55:36.86 0
943 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 22 057 2676 08:55:38.35 0
944 KOCON KRZYSZTOF PL 22 0294 1357 08:55:39.72 0
945 TEAM NO - WO A DV 22 01091 1061 08:55:40.62 0
946 KNAPCZYK MARIUSZ PL 22 0387 4065 08:55:40.88 0
947 GIERCZAK TADEUSZ A PL 22 0163 5151 08:55:40.97 0
948 A.M.P PL 22 051 12128 08:55:41.06 0
949 KAŁAT M. & SZULIK F. PL 22 0164 2491 08:55:42.57 0
950 SKUCHAS STANISŁAW PL 22 0344 1903 08:55:42.80 0
951 DI DOMENICO NICOLA & SHANI B IT 22 264899 08:55:43.61 0
952 AMELIA I K. A PL 22 0424 2034 08:55:43.74 0
953 GABRYŚ JÓZEF PL 22 0420 6555 08:55:44.01 0
954 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 22 0203 5528 08:55:44.22 0
955 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 22 0475 5508 08:55:45.43 0
956 KOTELA IRENEUSZ A PL 22 471 7044 08:55:45.58 0
957 ZABRODZKI DARIUSZ PL 22 0452 16555 08:55:45.73 0
958 IWAŃSKI TOMASZ PL 22 0243 7446 08:55:45.74 0
959 BIENIEK FAMILY LOFT S 22 20 690 08:55:46.46 0
960 STIASNY ROBERT CRO 22 06245 08:55:46.59 0
961 MOREL TEAM PL 22 0493 13404 08:55:46.97 0
962 KOCON KRZYSZTOF PL 22 0294 1319 08:55:47.03 0
963 SZYMAŃSKI ZBIGNIEW PL 22 0365 2487 08:55:47.15 0
964 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & TORNADO PL 22 0216 6126 08:55:47.47 0
965 ANGOWSKI ŁUKASZ B PL 22 03 19269 08:55:48.55 0
966 TEAM RRŁ PL 22 0198 663 08:55:48.95 0
967 LOEWE BARTŁOMIEJ PL 22 0152 1528 08:55:49.16 0
968 DI DOMENICO NICOLA & SHANI A IT 22 197419 08:55:50.00 0
969 JM TEAM Jelonek Marcin PL 22 0182 11556 08:55:51.43 0
970 CHŁOPECKI MIROSŁAW PL 22 0471 477 08:55:52.10 0
971 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 22 0344 5683 08:55:52.41 0
972 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 22 090 7402 08:55:53.09 0
973 LOEWE BARTŁOMIEJ PL 22 0152 1514 08:55:54.07 0
974 FLISZKIEWICZ PAWEŁ PL 22 016 4815 08:55:54.53 0
975 TEAM RRŁ PL 22 0198 665 08:55:56.01 0
976 DI DOMENICO NICOLA & COMPAGNI IT 22 197421 08:55:58.35 0
977 MAZUR CHRISTOFER DV 22 09581 697 08:56:01.47 0
978 WEISS JAN DV 22 00263 308 08:56:01.97 0
979 Kamil & Andrzej Sychowscy PL 22 076 8404 08:56:02.04 0
980 GLUSZEK-REICH PL 22 059 4995 08:56:04.03 0
981 DERBY INT. BRASOV B RO 22 0691888 08:56:04.97 0
982 WKŁADKA DO MISEK LĘGOWYCH Leszek Bartczak BE 22 6013502 08:56:05.28 0
983 DERBY SICILIA & MATEI & PLOSCARU LOFT IT 22 257048 08:56:07.56 0
984 DERBY INT. BRASOV A RO 22 0691849 08:56:07.73 0
985 ZOŃ KRZYSZTOF A PL 22 0196 4446 08:56:10.10 0
986 MWG MAZURY BE 22 2035054 08:56:14.89 0
987 SALABURA MATEUSZ PL 22 0231 4011 08:56:16.32 0
988 ZALEWSKI SEBASTIAN PL 22 0478 14082 08:56:16.41 0
989 KAŁAT M. & SZULIK F. PL 22 0164 2495 08:56:28.10 0
990 RRZYBYŁO LESZEK B PL 22 0438 4984 08:56:28.28 0
991 SZUBRYT PAWEŁ PL 22 0231 505 08:56:32.68 0
992 BLAK ADAM PL 22 0203 6061 08:56:33.20 0
993 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 22 090 7474 08:56:33.21 0
994 KUCHARSKI RAFAŁ PL 22 0174 10736 08:56:34.28 0
995 WSZOŁEK JAN PL 22 0315 7917 08:56:37.56 0
996 BUCZKOWSKI ANDRZEJ PL 22 0453 11448 08:56:37.79 0
997 MORYS JAROSŁAW PL 22 0318 1517 08:56:38.00 0
998 ZALEWSKI SEBASTIAN PL 22 0356 11036 08:56:38.36 0
999 BIENIEK FAMILY LOFT S 22 020 684 08:56:38.68 0
1000 KIEŁBASA ANDRZEJ PL 22 0450 8259 08:56:39.38 0
1001 FOLTYN ADAM PL 22 0476 5353 08:56:39.54 0
1002 MIKRUT WOJCIECH PL 22 0381 595 08:56:40.03 0
1003 JONAS MIROSŁAW I ROBERT PL 22 064 7184 08:56:40.87 0
1004 PALARSKI DOMINIK B PL 22 0417 1035 08:56:41.45 0
1005 KURNIK WIESŁAW PL 22 0314 2785 08:56:42.37 0
1006 PALARSKI DOMINIK PL 22 0417 1048 08:56:42.68 0
1007 MOREL TEAM PL 22 0493 13309 08:56:43.25 0
1008 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 22 0344 5641 08:56:43.76 0
1009 DERBY INT. BRASOV B RO 22 0691881 08:56:44.21 0
1010 FAUNA ORHEULUI MD 22 1143 08:56:45.04 0
1011 WYJADŁOWSKI GRZEGORZ PL 22 0201 955 08:56:45.63 0
1012 JM TEAM Jelonek Marcin PL 22 0350 9896 08:56:48.34 0
1013 PALARSKI DOMINIK PL 22 0417 1045 08:56:48.41 0
1014 TEAM ORZECHOWSCY PL 22 0231 8422 08:56:49.21 0
1015 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 22 0344 7565 08:56:49.71 0
1016 GLUSZEK-REICH PL 22 060 6751 08:56:49.75 0
1017 DERBY SICILIA & MATEI & PLOSCARU LOFT IT 22 257013 08:56:50.04 0
1018 Łukasz i Wojciech Kwiatkowski PL 22 0501 4503 08:56:50.36 0
1019 TEAM RRŁ B PL 22 0198 697 08:56:50.39 0
1020 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 22 0344 5075 08:56:50.52 0
1021 WĘGRZYN B. - TORNADO PL 22 0288 127 08:56:51.48 0
1022 KORNAŚ LESZEK PL 22 0314 6413 08:56:51.61 0
1023 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 22 0203 5538 08:56:52.60 0
1024 SCHULZ TEAM   PL 22 0217 6955 08:56:52.67 0
1025 DIETERSIEBERT + CHEN YUE DV 22 06723 2306 08:56:53.66 0
1026 DERBY INT. BRASOV B RO 22 0691890 08:56:56.74 0
1027 WKŁADKA DO MISEK LĘGOWYCH Leszek Bartczak BE 22 6013507 08:56:59.73 0
1028 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 22 0203 5536 08:56:59.98 0
1029 ZOŃ KRZYSZTOF C PL 22 0196 4537 08:57:01.49 0
1030 WSZOŁEK JAN PL 22 0315 7831 08:57:04.00 0
1031 RZEPKA MAREK & MARCIN B PL 22 0316 9475 08:57:06.33 0
1032 AN16 B PL 22 04 2826 08:57:07.67 0
1033 GIERCZAK TADEUSZ A PL 22 0163 5048 08:57:08.61 0
1034 DI DOMENICO NICOLA & SHANI A IT 22 264840 08:57:11.70 0
1035 Team lilienthal Reinhard Bottger DV 22 09372 337 08:57:12.79 0
1036 KOTELA IRENEUSZ D PL 22 0471 2135 08:57:13.21 0
1037 SCHULZ TEAM   PL 22 0217 6907 08:57:13.88 0
1038 DR. ANGELA TARGATZ A DV 22 07196 55 08:57:15.57 0
1039 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 22 250843 08:57:23.65 0
1040 PRZEZROCZYSTY PL 22 04 3356 08:57:25.86 0
1041 BOCHEŃCZAK JAN PL 22 0236 5105 08:57:35.06 0
1042 ZOŃ KRZYSZTOF B PL 22 0196 4510 08:57:35.66 0
1043 STYCZEŃ - FERENSZTAJN PL 22 0170 2379 08:57:41.54 0
1044 KOTELA IRENEUSZ E PL 22 0471 7067 08:57:45.30 0
1045 CZAPLIŃSKI TOMASZ A PL 22 0344 5613 08:57:49.07 0
1046 FOLTYN ADAM PL 22 0476 5345 08:57:55.30 0
1047 COBA TEAM AU 22 COBA 12 08:59:00.80 0
1048 Team Debus-Skopljak DV 22 00666 2073 08:59:20.81 0
1049 GABRYŚ JÓZEF PL 22 0420 6570 08:59:35.99 0
1050 JM TEAM Jelonek Marcin PL 22 0182 11542 09:01:12.95 0
1051 GABRYŚ JÓZEF PL 22 0420 6505 09:03:48.05 0
1052 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 22 0471 2296 09:06:32.05 0
1053 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF C PL 22 0475 5510 09:07:53.71 0
1054 MAXIMUS PL 22 012 2945 09:10:10.68 0
1055 KUCHARSKI RAFAŁ PL 22 0174 10762 09:10:17.85 0
1056 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF D PL 22 0475 5524 09:10:26.27 0
1057 KIEŁBASA ANDRZEJ PL 22 0450 8247 09:11:57.16 0
1058 WEISS JAN DV 22 00263 138 09:16:12.03 0
1059 FAUNA ORHEULUI MD 22 1171 09:16:37.02 0
1060 GAJEK MAREK PL 22 0471 1369 09:16:39.09 0
1061 WYJADŁOWSKI GRZEGORZ PL 22 0176 614 09:16:43.36 0
1062 PUŁKA DOMINIK PL 22 029 1912 09:17:52.00 0
1063 WEISS JAN NL 22 8649562 09:20:30.55 0
1064 Rafał Chmielewski PL 22 0466 8927 09:20:56.23 0
1065 WIESŁAW NIEZABITOWSKI PL 22 0231 41 09:22:46.92 0
1066 MOLEK - CHUDY PL 22 0237 19464 09:23:28.96 0
1067 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 22 0216 6408 09:26:03.01 0
1068 MASTER TEAM PL 22 0442 1014 09:35:16.86 0
1069 SROKA ANDRZEJ B PL 22 0203 6202 09:35:49.51 0
1070 CENTRUM HODOWLANE EUROPA B PL 22 0216 6127 09:38:54.34 0
1071 MAZIARZ RACING TEAM A PL 22 0231 3442 09:40:18.91 0
1072 GAWROŃSKI KRZYSZTOF PL 22 0484 236 09:46:57.63 0
1073 RZEPKA MAREK & MARCIN B PL 22 0316 9605 09:49:19.64 0
1074 MDŁ TEAM A PL 22 0419 1501 09:51:36.43 0
1075 OKSANA GLOCK A DV 22 01091 1063 10:12:36.29 0
1076 KOPER TOMASZ A PL 22 021 6021 10:13:38.02 0
1077 KOKOWICZ EUGENIUSZ PL 22 0170 186 10:13:49.91 0
1078 GIERCZAK TADEUSZ B PL 22 0163 5057 10:14:07.81 0
1079 DRITAN TANO IT 22 264893 10:14:11.64 0
1080 GIERCZAK TADEUSZ A PL 22 0163 5056 10:14:14.85 0
1081 FINELLI CIRO A IT 22 218486 10:22:24.84 0
1082 KURNIK WIESŁAW PL 22 0314 2763 10:22:28.68 0
1083 HARAZIN KAMIL B PL 22 0145 7448 10:22:32.08 0
1084 MDŁ TEAM B PL 22 0316 8189 10:22:35.76 0
1085 FLISZKIEWICZ PAWEŁ PL 22 016 4810 10:22:43.36 0
1086 KOPACZYŃSKI EDWARD PL 22 0362 12057 10:22:59.40 0
1087 KADO & KERMIT B PL 22 0177 17860 10:23:13.00 0
1088 KWIATKOWSKI ŁUKASZ I WOJCIECH PL 22 0501 4577 10:23:26.25 0
1089 DUDEK TOMASZ B PL 22 0318 2817 10:23:42.64 0
1090 TEAM ORZECHOWSCY PL 22 0231 8411 10:23:50.08 0
1091 SZWAGIERKA PL 22 0344 5627 10:23:54.28 0
1092 HARAZIN KAMIL B PL 22 0145 7422 10:24:48.80 0
1093 SZCZOCZARZ GRZEGORZ PL 22 0294 12089 10:26:20.47 0
1094 POLEK ANDRZEJ PL 22 0318 210 10:26:35.73 0
1095 KORNAŚ LESZEK PL 22 0314 6419 10:26:39.31 0
1096 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 678 10:27:14.16 0
1097 GIERCZAK TADEUSZ A PL 22 0163 5070 10:27:18.35 0
1098 ZALEWSKI SEBASTIAN PL 22 026 1343 10:29:44.31 0
1099 WIECZOREK BOGUSŁAW B PL 22 0354 5775 10:29:46.75 0
1100 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 22 0344 7557 10:29:50.07 0
1101 HISO ROLAND BE 22 0050104 10:29:52.06 0
1102 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 22 0193 7161 10:29:55.04 0
1103 KNAPIK ANDRZEJ PL 22 026 1335 10:29:58.84 0
1104 MARIAN ZIELIŃSKI PL 22 0450 4203 10:30:01.00 0
1105 ANGOWSKI ŁUKASZ PL 22 01 2279 10:34:41.74 0
1106 Team Debus-Skopljak DV 22 00666 2077 10:34:45.01 0
1107 AMELIA I K. A PL 22 0424 2067 10:34:46.63 0
1108 DIETERSIEBERT + CHEN YUE DV 22 06723 2307 10:34:48.26 0
1109 MUSTANG PL 22 0344 5649 10:34:49.69 0
1110 FLISZKIEWICZ PAWEŁ B PL 22 016 4819 10:34:51.40 0
1111 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 22 057 2657 10:34:52.93 0
1112 RZEPKA MAREK & MARCIN PL 22 0316 9682 10:41:13.46 0
1113 JURCZAK ŁUKASZ I PAWEŁ PL 22 0289 2247 10:51:30.16 0
1114 ZIĘTARA TEAM PL 22 0315 5516 11:05:00.46 0
1115 PIWOWARCZYK FAMILY PL 22 0205 472 11:05:02.64 0
1116 JOŃSKI ROBERT PL 22 0362 3519 11:05:05.21 0
1117 GÓRKA TADEUSZ A PL 22 0198 5560 11:05:07.14 0
1118 TEAM RRŁ B PL 22 0198 700 11:05:51.94 0
1119 CHUDY TOMASZ PL 22 0248 652 11:06:20.28 0
1120 GIERCZAK TADEUSZ B PL 22 0163 5076 11:06:26.44 0
1121 MICHAEL VOGEL A DV 22 05641 1667 11:11:16.56 0
1122 MWG MAZURY BE 22 2035034 11:11:20.47 0
1123 MRZYGŁÓD KAZIMIERZ PL 22 0318 805 11:11:24.08 0
1124 DZIAŁAK E&J PL 22 0498 5725 11:13:37.44 0
1125 BENNY & DANY RO 22 1184887 11:13:40.97 0
1126 SZWAGIERKA PL 22 0344 5688 11:13:44.03 0
1127 PIWOWARCZYK FAMILY PL 22 0404 8167 11:17:23.32 0
1128 MISIASZEK TOMASZ PL 22 0438 831 11:22:42.12 0
1129 MIKRUT WOJCIECH PL 22 0381 81 11:22:49.61 0
1130 Kamil & Andrzej Sychowscy PL 22 076 8402 11:23:14.73 0
1131 JURCZAK ŁUKASZ I PAWEŁ PL 22 0289 4619 11:23:17.49 0
1132 GURGUL KAZIMIERZ C PL 22 0314 8388 11:24:33.13 0
1133 KOPACZYŃSKI EDWARD PL 22 0362 12121 11:24:36.10 0
1134 JOŃSKI ROBERT PL 22 0362 3516 11:24:56.65 0
1135 TEAM QUADARELLA DAVIDE & DE ROSA PASQUALE IT 22 217895 11:25:01.45 0
1136 Team Debus-Skoplijak DV 22 08199 2764 11:26:51.15 0
1137 POLEK ANDRZEJ PL 22 0318 207 11:33:00.34 0
1138 BOŚ SŁAWOMIR PL 22 0362 2437 11:37:41.97 0
1139 GÓRKA MARIAN A PL 22 0198 8896 11:40:54.44 0
1140 CHŁOPECKI - LIGOCKI PL 22 0471 433 11:41:01.08 0
1141 JM TEAM Jelonek Marcin PL 22 0350 9887 11:41:04.88 0
1142 CZYŻYCKI FRANCISZEK PL 22 0314 5709 11:43:34.78 0
1143 ZOŃ KRZYSZTOF PL 22 0196 5585 11:43:39.43 0
1144 ZOŃ KRZYSZTOF E PL 22 0196 5583 11:50:36.31 0
1145 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 22 03 2342 11:50:41.85 0
1146 ZADOROZNNJI & LABUDA PL 22 078 1254 11:50:44.30 0
1147 USCHMAN DAVID DV 22 09207 229 11:50:47.03 0
1148 KNAPCZYK MARIUSZ PL 22 0387 4056 11:58:29.84 0
1149 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 22 057 2604 11:59:47.33 0
1150 WIECZOREK BOGUSŁAW B PL 22 0354 5776 12:02:18.38 0
1151 HARAZIN KAMIL B PL 22 0145 7423 12:02:31.10 0
1152 OKSANA GLOCK A DV 22 01091 1054 12:04:36.89 0
1153 FLISZKIEWICZ PAWEŁ PL 22 016 4818 12:04:39.63 0
1154 AMELIA I K. A PL 22 0424 2036 12:07:32.76 0
1155 BIENIEK FAMILY LOFT S 22 20 650 12:07:37.44 0
1156 MAXIMUS B PL 22 012 2833 12:07:40.27 0
1157 KOKOWICZ EUGENIUSZ PL 22 0170 174 12:10:28.14 0
1158 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 22 0344 7566 12:10:34.73 0
1159 DLA KRZYSIA PL 22 0243 7421 12:13:20.34 0
1160 KĄKOL JACEK PL 22 034 3126 12:17:04.22 0
1161 JURCZAK ŁUKASZ I PAWEŁ PL 22 0289 2208 12:19:17.70 0
1162 TEAM GUARINO A IT 22 218372 12:20:12.18 0
1163 SOKOŁOWSKI - FLOREK PL 22 057 2623 12:27:27.10 0
1164 DERBY INT. BRASOV B RO 22 0691864 12:35:11.18 0
1165 CHUDY TOMASZ PL 22 0248 635 12:35:14.04 0
1166 TEAM KRÓL PL 22 114 5002 12:49:33.61 0
1167 WYRWONT- GOŁĘBIE PL 22 026 1386 12:49:43.75 0
1168 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 22 0438 3355 12:50:46.59 0
1169 RH TEAM SK 22 0586 261 12:51:12.13 0
1170 KOTELA IRENEUSZ D PL 22 0471 7039 12:51:17.08 0
1171 GAJEK MAREK PL 22 0471 1374 12:52:47.41 0
1172 ZOŃ KRZYSZTOF E PL 22 0196 5581 12:54:54.54 0
1173 ZOŃ KRZYSZTOF E PL 22 0196 5584 12:56:51.74 0
1174 OSADA TEAM PL 22 0267 8977 12:57:10.48 0
1175 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 22 0471 2300 12:57:53.91 0
1176 CACCIAPUOTI PASQUALE IT 22 200446 12:58:22.68 0
1177 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 22 0471 2266 12:59:18.73 0
1178 CZAPLIŃSKI TOMASZ A PL 22 0344 4925 13:00:11.87 0
1179 AMELIA I K. B PL 22 0424 2033 13:00:34.10 0
1180 BLAK ADAM PL 22 0203 6045 13:01:20.74 0
1181 KOTELA IRENEUSZ A PL 22 0471 7084 13:01:35.45 0
1182 MDŁ TEAM B PL 22 0316 8065 13:01:51.48 0
1183 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & TORNADO PL 22 0216 6256 13:06:46.16 0
1184 KOPER TOMASZ A PL 22 021 6026 13:06:59.85 0
1185 AMELIA I K. B PL 22 0424 2019 13:07:37.21 0
1186 TEAM GUARINO B IT 22 218355 13:08:19.77 0
1187 AMELIA I K. C PL 22 0424 2069 14:10:19.96 0
1188 BUCZKOWSKI ANDRZEJ PL 22 0453 11235 14:10:39.13 0
1189 ZOŃ KRZYSZTOF B PL 22 0196 4530 14:13:40.46 0
1190 PENKUL CHOLEWINSKI PL 22 01 693 14:18:08.63 0
1191 CHUDY PAWEŁ PL 22 0231 4349 14:18:11.79 0
1192 CHUDY PAWEŁ PL 22 0231 4360 14:20:44.83 0
1193 ZOŃ KRZYSZTOF E PL 22 0196 5579 14:42:15.76 0
1194 MARZENA STACH PL 22 0344 5841 14:42:44.30 0
1195 ZOŃ KRZYSZTOF D PL 22 0196 5561 14:43:13.94 0
1196 WIESŁAW NIEZABITOWSKI PL 22 0231 71 14:53:11.17 0
1197 TEAM JANIA - LACH A PL 22 0235 5712 14:53:14.58 0
1198 GÓRKA TEAM PL 22 0198 5589 15:18:21.92 0
1199 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 22 0344 5601 15:37:19.81 0
1200 COBA TEAM PL 22 0163 5074 15:49:40.47 0
1201 PIWOWARCZYK FAMILY PL 22 0205 499 15:49:42.33 0
1202 OSADA TEAM DV 22 03473 3847 15:49:50.27 0
1203 HISO ROLAND HKPA 22 0159333 16:02:46.20 0
1204 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 22 0344 5763 16:08:19.65 0
1205 SAJDAK JANUSZ PL 22 0330 5852 16:15:41.43 0
1206 CHŁOPECKI MIROSŁAW PL 22 0471 478 16:15:43.68 0
1207 PAWLAK ANTONI PL 22 0162 4826 16:23:41.37 0
1208 KOPACZYŃSKI EDWARD PL 22 0362 10130 16:23:48.57 0
1209 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 22 0216 6445 16:23:55.90 0
1210 JONAS MIROSŁAW I ROBERT PL 22 064 7186 16:26:36.57 0
1211 BLAK ADAM PL 22 0203 6030 16:29:10.53 0
1212 Team Debus-Skoplijak DV 22 08866 342 16:29:28.93 0
1213 WIECZOREK BOGUSŁAW PL 22 0354 5770 16:49:21.39 0
1214 CENTRUM HODOWLANE EUROPA C PL 22 0216 6504 16:59:29.21 0
1215 Gunter Rose DV 22 09207 858 17:03:04.86 0
1216 GIERCZAK TADEUSZ B PL 22 0163 5072 17:03:08.24 0
1217 R+K H SCHLEIFER A DV 22 09188 615 17:03:10.31 0
1218 Team Debus-Skoplijak DV 22 08866 352 17:03:12.80 0
1219 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 22 072 224 17:12:41.68 0
1220 Łukasz i Wojciech Kwiatkowski PL 22 0501 4521 17:12:43.53 0
1221 PIELESIAK LESZEK PL 22 0266 3341 17:17:31.26 0
1222 Rafał Chmielewski PL 22 0466 8909 17:26:12.48 0
1223 PAWLAK ANTONI B PL 22 0162 4818 17:45:57.52 0
1224 ANGOWSKI ŁUKASZ PL 22 03 19295 17:51:35.36 0
1225 PENKUL CHOLEWINSKI PL 22 01 692 18:47:29.58 0
1226 MUSTANG PL 22 0344 5626 18:56:18.74 0
1227 ZALEWSKI SEBASTIAN PL 22 0478 15001 19:03:28.90 0
1228 DI DOMENICO NICOLA & SHANI B IT 22 197497 19:08:35.66 0
1229 CHUDY TOMASZ PL 22 0248 673 19:12:29.34 0
1230 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 22 0344 5836 19:28:30.70 0
1231 TOMALA IRENEUSZ PL 22 0163 8907 19:37:23.79 0
1232 CENTRUM HODOWLANE EUROPA C PL 22 0216 6428 14:05:21.70 0
1233 USCHMAN DAVID DV 22 09207 301 14:54:39.68 0
1234 VINCI DONATO IT 22 223253 15:10:56.02 0
1235 STYCZEŃ - FERENSZTAJN PL 22 0346 18676 15:12:14.45 0
1236 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 22 072 214 15:12:20.06 0
1237 TOMALA IRENEUSZ PL 22 0163 8906 15:20:43.70 0
1238 MRZYGŁÓD KAZIMIERZ PL 22 0318 808 15:31:08.50 0
1239 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 22 0344 5796 15:31:11.10 0
1240 ZABRODZKI DARIUSZ PL 22 0452 16541 15:38:29.49 0
1241 MORAWSKI KRZYSZTOF PL 22 0393 7632 16:26:31.58 0
1242 PIELESIAK LESZEK B PL 22 0266 3291 16:34:31.08 0
1243 MWG MAZURY BE 22 2035064 17:06:45.18 0
1244 CZAPLIŃSKI TOMASZ D PL 22 0344 5770 17:42:30.66 0
1245 SULEWSKI ALBERT PL 22 013 1144 17:43:33.55 0
1246 KWIATKOWSKI ŁUKASZ I WOJCIECH PL 22 0501 4502 18:00:06.70 0
1247 STELMACH RAFAŁ PL 22 0484 301 18:04:27.63 0
1248 HISO ROLAND HKPA 22 0159340 18:07:55.57 0
1249 WYRWONT JÓZEF B PL 22 026 1321 18:10:27.96 0
1250 ZADOROZNNJI & LABUDA PL 22 078 1184 18:13:04.54 0
1251 ZADOROZHNYI ANDRII UKR 22 2219492 18:44:50.79 0
1252 SULEWSKI ALBERT PL 22 013 1153 18:44:52.87 0