SuperGołąb na OLR Poland

Odsłaniam gołębnik, który zapowiadałem przy okazji informacji prezentacji gołębnika wgopoczno.pl . Gołębnik, który dołączył do OLR Poland, a obecnie strona jest w trakcie testów ponieważ została napisana od podstaw, lecz sam design niewiele się zmienił to wgSuperGołąb.pl Każdy z nas zna tą markę, ten gołębnik i wie, że sam gołębnik oraz organizator to świetnie naoliwiona maszyna, działająca bez najmniejszych potknięć.

Dla przypomnienia - jeśli jeszcze ktoś nie wie, WG Super Gołąb znajduje się w Lubieszowie,  województwo Lubuskie, najłatwiejszy dojazd drogą S3.

WG Super Gołąb zakwateruje 1500 gołębi w 2022 roku - przyjęcia zostały zakończone co świadczyć może wyłącznie o wysokim standardzie gołębnika. Lista rezerwowa również pełna.
Nagrody są również niekiepskie, bo łączna pula wynosi 320.000 tysiące złotych przy obsadzie 1500 szt.

Ciekawostką jest, że na w/w gołębniku nie ma podglądu cam live, czyli jak na wielu gołębnikach nie ma uruchomionych kamer przez 24 godz., leczna podczas lotów konkursowych SuperGołąb prowadzi transmisje on-line na kanale YouTube. Mówiąc wprost, każdy lot konkursowy można oglądać na YouTube w czasie rzeczywistym.  Wyniki na żywo oczywiście były, są i będą - tutaj bez zmian.

Dla Was jako użytkowników / oglądających stronę, zasadniczo w roku 2022 nic się nie zmieni, zauważycie minimalne zmiany na lepsze -  lepiej będziecie mogli przeglądać stronę na urządządzeniach mobilnych jak ipady, telefony czy tablety. Zmienią się natomiast wyniki - ich wygląd, tabele będą wyglądało nieco inaczej - bardziej czytelnie, samo działanie pozostaje bez zmian.

Podstawową rzeczą jest to, że wyniki w czasie rzeczywistym / on-line będziecie mogli przeglądać na:  wgsupergolab.pl oraz na stronie na olrpoland.pl  Wyniki będą docierały w tym sam czasie na obie strony jednoczseśnie.

Są jeszcze dodatkowe profity jak konkurowanie wszystkich WG, a raczej ich uczestników i wyłonienie najlepszego hodowcy ze wszystkich wspólnych wspólnych gołębników czy nasz projekt, nad którym obecnie pracujemy, ale to tylko tak między nami.