Polish Master

Witamy po lotach. Wierzę, że każdy z satysfakcją wspomina rywalizację na Wspólnych gołębnikach. Kolejno dołączają do OLR Poland następne zainteresowane wspólne gołębniki.

I w tym miejscu chciałbym również prosić o wyrozumiałość, Was hodowców, ponieważ prowadzenie OLR Poland nie jest zajęciem etatowym, a jedynie hobbystycznym, dlatego też informacje pojawiają się dość rzadko.

Wracając do tematu, dołączył kolejny Wspólny Gołębnik, a jest nim Polish Masters - Kacper Mak.
Gołębnik Polish Master znajduje się w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, miejscowość Wieprzyce.
Wspólny Gołębnik Polish Master działa od 2020 roku i zaczął od razu z wielkim rozmachem. Moim skromnym zdaniem przeznaczony jest dla młodszego pokolenia hodowców, ale sami oceńcie odwiedzając ich stronę <- zobacz -> 

Ze względu na usytuowanie gołębnika w zachodniej części polski, loty odbywają się zasadniczo z Niemiec, a lot powyżej 500km – to już zależy od organizatora.
Dużym plusem natomiast są kamery on-line oraz dość transparentny, całościowy dostęp do śledzenia np. kabiny, która posiada GPS.

Jak na młody zespół i Wspólny Gołębnik radzi sobie całkiem dobrze.
My jako OLR Poland z przyjemnością witamy młodych ludzi z pasją, którzy chcą podciągnąć nasz sport jeszcze wyżej i się starają.