Wybierz gołębnik



Wyniki na Żywo

Wyniki na żywo pobierane są wyłącznie z golębnika MWG Małopolska. Przeglądanie wyników MWG Giewont, MWG Mazury oraz MWG Supergołąb dostępne wyłącznie na ich stronach. Jeśli chcesz mieć wszystko w jednym miejscu i konkurować na wielu wspólnych gołębnikach skontaktuj się.

Wyniki drużyn Suma konkursów
AS Gołębi Suma drużyn
Data: 2007-08-21 Aktualizacja: 01.12.2021 02:26:41
Lp Uczestnik Flaga Obrączka Czas przylotu coeff
1 ROSPŁOCH M.J. C NL 21 1506710 07:17:40.74 0.876
2 FINELLI CIRO A IT 21 125802 07:17:40.78 1.753
3 Andrzej Laska & Andrzej Czardybon A PL 21 0368 7941 07:17:48.23 2.629
4 DERBY INT. BRASOV B RO 21 062083 07:17:48.40 3.506
5 MOREL TEAM I KRÓLIKOWSKI BARTEK PL 21 0493 15103 07:17:51.62 4.382
6 WOLVER BOSCH EGMON A NL 21 1147578 07:17:52.49 5.259
7 BENDZMER FABIAN I MIELEWCZYK ZBIGNIEW PL 21 0501 8175 07:18:04.79 6.135
8 GAJEK MAREK PL 21 0471 4418 07:18:08.80 7.011
9 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 322 07:18:23.17 7.888
10 STRAND JAROSLAV CZ 21 0169 109 07:18:31.82 8.764
11 Z.KRZYSZTOF C PL 21 0196 143 07:18:47.78 9.641
12 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 21 0254 961 07:18:48.07 10.517
13 KOTELA IRENEUSZ B PL 21 0471 1715 07:18:51.48 11.394
14 PRZYBYŁO LESZEK A PL 21 0150 1425 07:18:55.78 12.27
15 SACHSE CHRISTIAN B DV 21 08780 215 07:18:56.58 13.146
16 TEAM CHUDY - URYGA PL 21 0248 4781 07:18:57.54 14.023
17 JUDASZ ANDRZEJ PL 21 0203 3871 07:19:00.97 14.899
18 DZIAŁAK E&J PL 21 0498 2013 07:19:01.28 15.776
19 ZHANG LIN A CHIN 21 0942576 07:19:01.56 16.652
20 DI DOMENICO & T. IT 21 077371 07:19:02.66 17.528
21 DOMINIK RAFAŁ B PL 21 0318 1200 07:19:07.85 18.405
22 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF & MICHAŁ PL 21 0475 3116 07:19:08.47 19.281
23 MUHL REINHARD B DV 21 09715 662 07:19:09.52 20.158
24 Z.KRZYSZTOF A PL 21 0196 125 07:19:11.78 21.034
25 D.A.S. STAFIEJ A PL 21 0309 11040 07:19:12.63 21.911
26 ROLAND HISO & DI DOMENICO IT 21 126419 07:19:13.99 22.787
27 HARTMUT WILL A DV 21 04153 225 07:19:14.16 23.663
28 K. RICHARD REISS A DV 21 01829 898 07:19:17.71 24.54
29 K. RICHARD REISS A DV 21 01829 882 07:19:18.26 25.416
30 MASSIMO-CERRATO A IT 21 129135 07:19:21.28 26.293
31 BIERNAT - KUSCH A DV 21 02522 1804 07:19:22.10 27.169
32 SACHSE CHRISTIAN A DV 21 08780 176 07:19:22.85 28.046
33 MDŁ TEAM B PL 21 0475 3110 07:19:23.76 28.922
34 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 21 072 566 07:19:27.61 29.798
35 KAPŁON ROMAN PL 21 0287 8620 07:19:27.88 30.675
36 CZAPLIŃSKI TOMASZ I PL 21 0344 9184 07:19:29.30 31.551
37 SUCHECKI DARIUSZ PL 21 02 3242 07:19:29.36 32.428
38 GRZENKOWICZ WITOLD PL 21 0501 1749 07:19:29.67 33.304
39 JOŃSKI ROBERT PL 21 0362 6529 07:19:31.14 34.181
40 DI DOMENICO & SHANI A IT 21 077372 07:19:32.19 35.057
41 ZIĘTARA MATEUSZ B PL 21 0315 249 07:19:32.72 35.933
42 ROSPŁOCH J.M B NL 21 1506715 07:19:32.97 36.81
43 MDŁ TEAM A PL 21 0484 1610 07:19:34.54 37.686
44 BOŚ SŁAWOMIR PL 21 0362 7069 07:19:35.48 38.563
45 TEAM HOOGEVEEN NL 21 1005730 07:19:37.45 39.439
46 MOREL TEAM I KRÓLIKOWSKI BARTEK PL 21 0493 15106 07:19:37.83 40.316
47 HOLA PIOTR PL 21 0411 7586 07:19:38.22 41.192
48 GÓRKA MARIAN B PL 21 0198 4530 07:19:38.63 42.068
49 GÓRKA MARIAN B PL 21 0198 4527 07:19:39.75 42.945
50 BARAN MAJCHER TEAM PL 21 0230 177 07:19:39.83 43.821
51 BOŚ SŁAWOMIR PL 21 0362 7061 07:19:41.60 44.698
52 JANUS LOFT IT 21 126045 07:19:42.86 45.574
53 KLEIN TADEUSZ A DV 21 02587 507 07:19:44.09 46.45
54 TEAM JANIA - LACH A PL 21 0235 2436 07:19:44.26 47.327
55 CIEGOWSKA ALICJA C DV 21 02971 1354 07:19:44.81 48.203
56 REPANÓW DARIUSZ PL 21 0306 7546 07:19:44.95 49.08
57 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 21 0216 1421 07:19:46.00 49.956
58 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 21 0475 3102 07:19:47.52 50.833
59 DRITAN & DI DOMENICO A IT 21 126430 07:19:47.78 51.709
60 MOREL TEAM I KOKOWICZ EUGENIUSZ PL 21 0493 15150 07:19:49.41 52.585
61 KLEIN TADEUSZ A DV 21 02587 591 07:19:49.76 53.462
62 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 365 07:19:51.79 54.338
63 MALIK WIESŁAW PL 21 0197 8512 07:19:51.85 55.215
64 TEAM PAYK DV 21 08483 657 07:19:53.28 56.091
65 IWAŃSKI TOMASZ CZ 21 0475 3124 07:19:53.51 56.968
66 GRZENKOWICZ WITOLD PL 21 0501 998 07:19:55.15 57.844
67 STAŃCZAK DAMIAN PL 21 0475 3109 07:19:55.52 58.72
68 PITAŚ M. & MAJCHER K. PL 21 0315 8537 07:19:57.56 59.597
69 BENNY RO 21 772861 07:19:58.88 60.473
70 CZAPLIŃSKI TOMASZ H PL 21 0344 8890 07:20:00.74 61.35
71 MOREL TEAM I KACPER PL 21 0493 15287 07:20:00.81 62.226
72 ZHANG LIN A CHIN 21 0942578 07:20:01.24 63.103
73 CZAPLIŃSKI TOMASZ J PL 21 0344 8426 07:20:03.38 63.979
74 MOREL TEAM & IWAŃSKI TOMASZ A PL 21 0493 15162 07:20:04.88 64.855
75 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 21 0471 1041 07:20:07.92 65.732
76 KORNELIUSZ PL 21 0403 721 07:20:08.97 66.608
77 ROLAND HISO & DI DOMENICO IT 21 0484 3307 07:20:11.60 67.485
78 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 316 07:20:14.64 68.361
79 BOCHEŃCZAK JAN PL 21 0236 846 07:20:14.72 69.238
80 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 21 0475 3117 07:20:18.96 70.114
81 MICHAEL VOGEL A DV 21 05641 86 07:20:27.80 70.99
82 RAFF - GROOM PL 21 0297 836 07:20:29.44 71.867
83 MASTEK TOMASZ - KOGUT PIOTR PL 21 0318 136 07:20:33.56 72.743
84 BLAK ADAM PL 21 0203 2832 07:20:34.20 73.62
85 PUZDROWSKI CZESŁAW PL 21 078 9750 07:20:34.74 74.496
86 KRIS PL 21 0172 9006 07:20:35.08 75.372
87 DR. ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2520 07:20:38.52 76.249
88 BURY NOR 21 0475 3125 07:20:39.73 77.125
89 WOJACZEK - WITEK DV 21 09581 1557 07:20:42.28 78.002
90 KOTELA IRENEUSZ C PL 21 0471 6606 07:20:43.14 78.878
91 PRZĄDA KRZYSZTOF PL 21 0438 2671 07:20:44.19 79.755
92 MARIUSZ FILIPKOWSK PL 21 013 803 07:20:49.17 80.631
93 KORNELIUSZ PL 21 0403 708 07:20:56.36 81.507
94 ADAM & PIOTR S 21 22 180 07:20:58.10 82.384
95 CENTRUM HODOWLANE EUROPA I IWAŃSKI TOMASZ PL 21 0216 1294 07:20:58.36 83.26
96 PENINO ANDREA IT 21 125645 07:20:58.72 84.137
97 BOCHEŃCZAK JAN PL 21 0236 844 07:20:59.20 85.013
98 TEAM D G M PL 21 0197 6159 07:20:59.36 85.89
99 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 21 0475 3103 07:21:01.85 86.766
100 ZHANG RENSHE IT 21 020231 07:21:02.72 87.642
101 GÓRKA MATEUSZ PL 21 0198 1836 07:21:03.37 88.519
102 Z.KRZYSZTOF D PL 21 0196 158 07:21:03.93 89.395
103 KOZAK JANUSZ A PL 21 0261 7103 07:21:06.65 90.272
104 GIERCZAK TADEUSZ D PL 21 0163 2277 07:21:07.04 91.148
105 AUGUSTYNEK MARIUSZ PL 21 0315 217 07:21:09.60 92.025
106 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 21 0193 2621 07:21:16.54 92.901
107 WARKA PL 21 0475 3107 07:21:16.97 93.777
108 GÓRKA TADEUSZ B PL 21 0198 1820 07:21:17.04 94.654
109 TEAM QUALITY RACING PIGEONS A NL 21 2148415 07:21:17.29 95.53
110 FUTURAL-BRASOV RO 21 062081 07:21:18.17 96.407
111 GOTOWIEC - TARACH PL 21 0368 2810 07:21:19.56 97.283
112 PUZDROWSKI CZESŁAW PL 21 078 9754 07:21:20.35 98.16
113 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 21 0203 3801 07:21:22.22 99.036
114 DR. HENK DEWEERD NL 21 1250829 07:21:26.67 99.912
115 HARTMUT WILL A DV 21 04153 192 07:21:31.20 100.789
116 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 21 0490 8160 07:21:31.43 101.665
117 IWAŃSKI TOMASZ CZ 21 0475 3119 07:21:34.25 102.542
118 PRZYBYŁO LESZEK A PL 21 0164 5358 07:21:41.20 103.418
119 BIR PL 21 0484 4066 07:21:42.36 104.294
120 FIORILLO EGIDIO A IT 21 127077 07:21:46.77 105.171
121 GRZENKOWICZ WITOLD PL 21 0501 997 07:21:49.98 106.047
122 CIEGOWSKA ALICJA A DV 21 02971 1338 07:21:52.40 106.924
123 MDŁ TEAM A PL 21 0484 1612 07:22:01.18 107.8
124 ADAM & PIOTR S 21 22 179 07:22:03.93 108.677
125 RAINER HOHN DV 21 09105 450 07:22:06.36 109.553
126 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8494 07:22:11.11 110.429
127 RRL PL 21 0199 2487 07:22:11.94 111.306
128 ANDY - ANDRZEJ FR 21 323036 07:22:21.29 112.182
129 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 21 0344 8260 07:22:23.53 113.059
130 GÓRKA TADEUSZ A PL 21 0198 6329 07:22:24.91 113.935
131 Andrzej Laska & Andrzej Czardybon A PL 21 0368 7943 07:22:27.68 114.812
132 RASOVEANU OLIVIAN IT 21 046146 07:22:28.18 115.688
133 GIERCZAK TADEUSZ A PL 21 0163 2353 07:22:29.13 116.564
134 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 21 115209 07:22:29.88 117.441
135 MACH WOJCIECH PL 21 0484 2741 07:22:35.49 118.317
136 PITAŚ M. & MAJCHER K. PL 21 0315 9985 07:22:38.67 119.194
137 MALIK WIESŁAW PL 21 0197 8508 07:22:42.39 120.07
138 BOLEK PL 21 0403 425 07:22:45.20 120.947
139 WAWRZONEK DAMIAN PL 21 0254 962 07:22:46.71 121.823
140 SUCHECKI DARIUSZ PL 21 02 3253 07:22:52.67 122.699
141 MOREL TEAM & IWAŃSKI TOMASZ A PL 21 0493 15083 07:22:56.92 123.576
142 MASTEK TOMASZ - KOGUT PIOTR PL 21 0318 0145 07:23:02.57 124.452
143 PRZĄDA KRZYSZTOF PL 21 0438 1767 07:23:04.30 125.329
144 CHŁOPECKI MIROSŁAW PL 21 0471 366 07:23:06.41 126.205
145 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 21 0344 10701 07:23:09.44 127.082
146 WARKA PL 21 0461 3847 07:23:09.62 127.958
147 MRÓZ MARCIN & FILIP  PL 21 0316 2548 07:23:11.15 128.834
148 TRZASKA MAREK & KRÓLIKOWSKI PL 21 0264 1309 07:23:18.69 129.711
149 PERTEK LENA PL 21 0425 4110 07:23:22.79 130.587
150 DI DOMENICO & T. IT 21 077346 07:23:33.16 131.464
151 KOPER TOMASZ B PL 21 021 4251 07:23:40.46 132.34
152 WALEK TADEUSZ PL 21 0496 161 07:23:44.57 133.216
153 PIK DARIUSZ PL 21 0466 11021 07:23:50.26 134.093
154 DOMINIK RAFAŁ A PL 21 0318 1170 07:23:56.69 134.969
155 MACH WOJCIECH PL 21 0484 2738 07:24:01.58 135.846
156 CIĄBOR PAWEŁ PL 21 0484 2002 07:24:02.03 136.722
157 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW PL 21 0471 7058 07:24:03.66 137.599
158 CZAPLIŃSKI TOMASZ F PL 21 0344 8047 07:24:04.00 138.475
159 GIERCZAK TADEUSZ A PL 21 0163 2358 07:24:04.38 139.351
160 USURELU VASILE A IT 21 128352 07:24:07.42 140.228
161 MOREL TEAM I KOKOWICZ EUGENIUSZ PL 21 0493 15127 07:24:21.23 141.104
162 DUDEK TOMASZ PL 21 0318 6350 07:24:26.19 141.981
163 FLAGA ROBERT A PL 21 0475 3123 07:24:37.09 142.857
164 BIENIEK FAMILY LOFT S 21 20 1124 07:24:38.75 143.734
165 BOŚ SŁAWEK PL 21 0362 7049 07:24:39.89 144.61
166 TEAM CHUDY - URYGA PL 21 0248 4794 07:24:47.54 145.486
167 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 21 0471 1020 07:24:47.66 146.363
168 FUTURAL-BRASOV RO 21 062015 07:25:07.49 147.239
169 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK B PL 21 09214 671 07:25:33.95 148.116
170 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 21 0475 3120 07:25:37.69 148.992
171 AUGUSTYNEK MARIUSZ PL 21 0315 10022 07:25:50.86 149.869
172 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 21 0262 2912 07:25:59.30 150.745
173 CZARDYBON ANDRZEJ & KULIG JANUSZ PL 21 0139 5603 07:26:00.20 151.621
174 FINELLI CIRO A IT 21 125806 07:26:39.40 152.498
175 RATAJCZAK RAFAŁ PL 21 01 8339 07:27:02.43 153.374
176 BIERNAT - KUSCH B DV 21 02522 1819 07:27:12.05 154.251
177 KORALEWICZ BRACIA A PL 21 0289 1861 07:27:39.06 155.127
178 PETER VREYS BE 21 5022314 07:28:22.35 156.004
179 STAŃCZAK DAMIAN B PL 21 0475 3108 07:28:27.41 156.88
180 LEWANDOWSKI KAZIMIER PL 21 0302 10148 07:28:27.87 157.756
181 TRZASKA MAREK & KRÓLIKOWSKI PL 21 0264 1317 07:28:35.69 158.633
182 MDŁ TEAM B PL 21 0419 9750 07:28:49.82 159.509
183 MACH WOJCIECH PL 21 0484 2713 07:28:50.60 160.386
184 CIEGOWSKA ALICJA A DV 21 02971 1344 07:29:19.59 161.262
185 KORALEWICZ BRACIA A PL 21 0289 1795 07:30:26.71 162.138
186 SACHSE CHRISTIAN A DV 21 08780 175 07:30:28.60 163.015
187 PRZYBYŁO LESZEK B PL 21 0164 5357 07:30:37.98 163.891
188 ROWEK ROBERT & ZDUŃCZYK MATEUSZ PL 21 0225 7765 07:30:43.55 164.768
189 ROWEK ROBERT & ZDUŃCZYK MATEUSZ PL 21 013 7098 07:30:44.96 165.644
190 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & BARTEK KRÓLIKOWSKI PL 21 0216 1250 07:31:04.05 166.521
191 HARTMUT WILL A DV 21 04153 243 07:31:09.27 167.397
192 ZDROWY GOŁĄB PL 21 0424 2143 07:31:20.99 168.273
193 PRZYBYŁO LESZEK B PL 21 0150 1404 07:31:27.53 169.15
194 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 21 0501 8841 07:31:29.91 170.026
195 GAJEK MAREK PL 21 0471 4496 07:31:33.44 170.903
196 MDŁ TEAM A PL 21 0316 75 07:31:34.43 171.779
197 SULEWSKI ALBERT PL 21 013 10360 07:31:36.17 172.656
198 BOJANOWSKI ŁUKASZ B PL 21 0501 8839 07:31:39.11 173.532
199 CIEGOWSKA ALICJA B DV 21 02971 1361 07:31:42.72 174.408
200 DEROSA PASQUALE B IT 21 126944 07:31:50.99 175.285
201 SAATHOFF JANIKA A DV 21 02587 590 07:31:53.32 176.161
202 GAJEK MAREK PL 21 0471 4520 07:31:54.49 177.038
203 TEAM PAYK DV 21 08483 642 07:31:56.38 177.914
204 KAŁAT M. & SZULIK F. PL 21 0150 1363 07:32:01.43 178.791
205 INGO ZAGER DV 21 08780 198 07:32:01.54 179.667
206 GÓRKA TEAM PL 21 0198 4539 07:32:15.05 180.543
207 ROSPŁOCH J.M A PL 21 0271 3521 07:32:16.84 181.42
208 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 21 072 355 07:32:18.10 182.296
209 GÓRKA MARIAN A PL 21 0198 6078 07:32:18.64 183.173
210 TEAM PREUSSEN -DERBY A DV 21 09394 145 07:32:18.87 184.049
211 GIERCZAK TADEUSZ D PL 21 0163 2352 07:32:22.02 184.926
212 STAŃCZAK DAMIAN PL 21 0239 13314 07:32:22.90 185.802
213 CIEGOWSKA ALICJA A DV 21 02971 1346 07:32:27.83 186.678
214 BIENIEK FAMILY LOFT S 21 20 1138 07:32:27.92 187.555
215 ZHANG RENSHE IT 21 020233 07:32:29.12 188.431
216 MOREL TEAM & IWAŃSKI TOMASZ A PL 21 0493 15109 07:32:32.36 189.308
217 B&B GILTAY NL 21 1198593 07:32:36.43 190.184
218 FLAGA ROBERT B PL 21 0475 2953 07:32:40.55 191.06
219 DR ANGELA TARGATZ C DV 21 07196 2613 07:33:03.42 191.937
220 WOJACZEK - WITEK DV 21 09581 1680 07:33:06.33 192.813
221 RAFF - GROOM PL 21 0297 842 07:33:06.82 193.69
222 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 21 0344 10717 07:33:09.05 194.566
223 KLEIN TADEUSZ B DV 21 02587 520 07:33:09.46 195.443
224 JOACHIM MORATSCHKE B DV 21 01091 658 07:33:10.54 196.319
225 CZAPLIŃSKI TOMASZ A PL 21 0344 8068 07:33:18.37 197.195
226 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 21 115270 07:33:20.99 198.072
227 TEAM QUALITY RACING PIGEONS A NL 21 2148412 07:33:31.45 198.948
228 BOŚ SŁAWOMIR PL 21 0362 7048 07:34:06.34 199.825
229 MDŁ C PL 21 0419 9831 07:34:18.76 200.701
230 WASILKA MAREK PL 21 060 6001 07:34:30.09 201.578
231 Z.KRZYSZTOF C PL 21 0196 139 07:34:38.34 202.454
232 CIEGOWSKA ALICJA A DV 21 02971 1340 07:35:04.36 203.33
233 DERBY INT. BRASOV A RO 21 062078 07:35:17.46 204.207
234 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 21 0483 2516 07:35:19.99 205.083
235 PRZYBYŁO LESZEK A PL 21 0150 1355 07:35:40.21 205.96
236 TEAM JANIA - LACH A PL 21 0235 2433 07:35:43.66 206.836
237 KRIS PL 21 0172 8215 07:35:59.51 207.713
238 DRITAN & DI DOMENICO A IT 21 126400 07:36:21.81 208.589
239 GOTOWIEC - TARACH PL 21 0368 2839 07:36:22.74 209.465
240 REPANÓW DARIUSZ PL 21 0306 7535 07:36:58.19 210.342
241 MDŁ TEAM B PL 21 0475 3106 07:37:01.29 211.218
242 DRITAN & DI DOMENICO A IT 21 098519 07:37:29.31 212.095
243 TEAM CHUDY - URYGA PL 21 0248 4803 07:38:17.16 212.971
244 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 21 0216 1169 07:38:34.90 213.848
245 DR.ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2583 07:38:35.49 214.724
246 MICHAEL VOGEL A DV 21 05641 78 07:38:37.17 215.6
247 HARTMUT WILL A DV 21 04153 191 07:38:44.75 216.477
248 GÓRKA MATEUSZ PL 21 0198 1845 07:38:47.00 217.353
249 BOROWIEC KRZYSZTOF NL 21 1305301 07:38:50.14 218.23
250 WSZOŁEK JAN PL 21 0315 5474 07:38:58.76 219.106
251 Y. GUDZ DV 21 08867 57 07:39:04.21 219.982
252 DI DOMENICO & SHANI A IT 21 077349 07:39:06.10 220.859
253 ZHANG LIN A CHIN 21 0942571 07:39:31.08 221.735
254 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 310 07:39:41.21 222.612
255 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 21 0483 2504 07:39:43.25 223.488
256 BLAK ADAM PL 21 0203 2824 07:39:59.81 224.365
257 CZAPLIŃSKI TOMASZ A PL 21 0344 8040 07:40:01.51 225.241
258 PENINO ANDREA IT 21 125646 07:40:10.06 226.117
259 WYRWONT JÓZEF B PL 21 026 3365 07:40:35.68 226.994
260 ZHANG RENSHE IT 21 020234 07:40:57.28 227.87
261 DZIAŁAK E&J PL 21 0498 2020 07:40:58.75 228.747
262 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 21 0475 3112 07:43:14.03 229.623
263 BOROWIEC KRZYSZTOF NL 21 1305313 07:43:31.40 230.5
264 BIENIEK FAMILY LOFT S 21 20 1123 07:43:52.60 231.376
265 TRZASKA MAREK & KRÓLIKOWSKI PL 21 0264 1433 07:43:55.06 232.252
266 GURGUL KAZIMIERZ PL 21 0314 386 07:44:01.61 233.129
267 D.A.S. STAFIEJ A PL 21 0309 11032 07:44:07.96 234.005
268 BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY PL 21 0309 8396 07:44:22.23 234.882
269 SROKA ANDRZEJ A PL 21 0203 3406 07:44:40.19 235.758
270 JONAS KRZYSZTOF PL 21 0501 5063 07:44:51.04 236.635
271 BRACIA POTOCZNY PL 21 029 132 07:44:56.42 237.511
272 ROSPŁOCH J.M A PL 21 0271 3538 07:45:02.38 238.387
273 TEAM DE ROSA PASQUALE & QUADARELLA DAVIDE IT 21 126888 07:45:17.15 239.264
274 WAŁĘSA MATEUSZ PL 21 0209 4459 07:45:42.33 240.14
275 SOKOŁOWSKI JERZY B PL 21 0490 8146 07:45:45.06 241.017
276 BIR PL 21 0484 4064 07:45:46.88 241.893
277 SAATHOFF JANIKA A DV 21 02587 585 07:45:51.33 242.77
278 BOŚ SŁAWOMIR PL 21 0362 7098 07:46:04.65 243.646
279 WOŹNIAK TADEUSZ PL 21 0196 6870 07:46:39.33 244.522
280 GIERCZAK TADEUSZ PL 21 0163 2351 07:46:39.75 245.399
281 B&B GILTAY NL 21 1198561 07:46:43.89 246.275
282 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 21 0216 1412 07:46:47.29 247.152
283 FUTURAL-BRASOV RO 21 062084 07:47:04.58 248.028
284 DI DOMENICO & SHANI A IT 21 077351 07:47:09.53 248.904
285 BENNY RO 21 772856 07:47:11.38 249.781
286 D.A.S. STAFIEJ A PL 21 0309 11046 07:47:24.67 250.657
287 MRÓZ MARCIN & FILIP  PL 21 0316 2550 07:47:27.04 251.534
288 GRÓDEK RYSZARD PL 21 0314 645 07:47:33.02 252.41
289 USURELU VASILE A IT 21 128351 07:47:38.02 253.287
290 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 21 0216 1194 07:47:43.78 254.163
291 JOACHIM MORATSCHKE A DV 21 01091 637 07:47:53.87 255.039
292 KOPER TOMASZ A PL 21 021 4234 07:47:55.29 255.916
293 DEROSA PASQUALE B IT 21 126959 07:48:09.74 256.792
294 Andrzej Laska & Andrzej Czardybon A PL 21 0368 7944 07:48:15.91 257.669
295 TEAM BORS MACOVEI A IT 21 129450 07:48:16.03 258.545
296 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 21 0471 1021 07:48:19.83 259.422
297 GRYMUZA WALDEMAR PL 21 0501 80 07:48:21.07 260.298
298 WYRWONT JÓZEF A PL 21 026 982 07:48:31.27 261.174
299 KORALEWICZ BRACIA C PL 21 0289 1856 07:48:31.65 262.051
300 THONE JOS PIGEONS A BE 21 5035243 07:48:36.94 262.927
301 BRACIA POTOCZNY PL 21 029 169 07:49:00.87 263.804
302 BLAK TOMASZ PL 21 0203 2860 07:49:16.54 264.68
303 PERTEK LENA PL 21 0425 4324 07:49:21.31 265.557
304 BOJANOWSKI ŁUKASZ & ELWART JANUSZ PL 21 0296 6829 07:49:27.91 266.433
305 DONATO PIGEON IT 21 085055 07:49:29.04 267.309
306 FLAGA ROBERT A PL 21 0203 2552 07:49:31.18 268.186
307 OSADA TEAM PL 21 098 12411 07:49:34.72 269.062
308 CENTRUM HODOWLANE EUROPA I IWAŃSKI TOMASZ PL 21 0216 1334 07:49:56.44 269.939
309 TEAM NO-WU B DV 21 01091 282 07:50:07.62 270.815
310 GURGUL KAZIMIERZ PL 21 0314 385 07:50:08.27 271.691
311 XAVIER THONE A BE 21 5035223 07:50:35.29 272.568
312 TEAM DEBUS-SKOPLJA A DV 21 08874 36 07:50:44.03 273.444
313 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW PL 21 0471 7173 07:50:45.44 274.321
314 DI DOMENICO & SHANI A IT 21 077376 07:50:46.09 275.197
315 K. RICHARD REISS A DV 21 01829 886 07:50:50.09 276.074
316 MOREL TEAM I KACPER PL 21 0493 15280 07:50:50.40 276.95
317 ROSPŁOCH J.M A PL 21 0271 3503 07:50:50.74 277.826
318 KORALEWICZ BRACIA B PL 21 0289 1776 07:50:55.83 278.703
319 MOREL TEAM I KACPER PL 21 0493 15243 07:50:58.31 279.579
320 JANUS LOFT B IT 21 126060 07:51:03.25 280.456
321 CZAPLIŃSKI TOMASZ I PL 21 0344 8112 07:51:05.17 281.332
322 TEAM SCHIPMANN B PL 21 0407 2966 07:51:06.15 282.209
323 TEAM NO-WU A DV 21 01091 108 07:51:17.36 283.085
324 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 21 0344 8867 07:51:17.64 283.961
325 TAŃSKI MICHAŁ PL 21 01 1614 07:51:20.52 284.838
326 THE LEGENDS NL 21 1691992 07:51:24.32 285.714
327 RASOVEANU OLIVIAN IT 21 046120 07:51:24.84 286.591
328 STELMACH RAFAŁ PL 21 0484 4922 07:51:27.93 287.467
329 RATAJCZAK RAFAŁ PL 21 01 8312 07:51:32.20 288.344
330 THE LEGENDS NL 21 1691984 07:51:34.76 289.22
331 RZEPKA MAREK & MARCIN PL 21 0316 1313 07:51:34.92 290.096
332 ROSPŁOCH J.M B NL 21 1145898 07:51:37.21 290.973
333 ANDY - ANDRZEJ FR 21 323035 07:51:43.43 291.849
334 D.A.S. STAFIEJ A PL 21 0309 11025 07:51:45.10 292.726
335 KORALEWICZ BRACIA A PL 21 0289 1785 07:51:45.31 293.602
336 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 356 07:51:46.27 294.479
337 INGO ZAGER DV 21 08780 109 07:51:47.31 295.355
338 LADEMANN ZDZISŁAW B PL 21 072 5142 07:51:48.44 296.231
339 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 21 0344 10718 07:51:48.52 297.108
340 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 21 0216 1153 07:51:52.22 297.984
341 TEAM DENI & MIRU RO 21 042155 07:51:52.63 298.861
342 KOTELA IRENEUSZ C PL 21 0471 1731 07:51:53.76 299.737
343 BIENIEK FAMILY LOFT S 21 20 1130 07:51:57.17 300.613
344 TEAM DEBUS-SKOPLJA A DV 21 08874 29 07:51:57.49 301.49
345 WOLVER BOSCH EGMON NL 21 1219748 07:51:58.69 302.366
346 CIEGOWSKA ALICJA D DV 21 02971 1335 07:52:00.14 303.243
347 P.G CHORĄŻY NL 21 1506713 07:52:03.12 304.119
348 LADEMANN ZDZISŁAW B PL 21 072 5154 07:52:04.14 304.996
349 BOLEK PL 21 0403 522 07:52:07.13 305.872
350 WILL STYCZŃ PL 21 170 6801 07:52:18.01 306.748
351 SKORPION PL 21 0432 11818 07:52:22.97 307.625
352 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 21 0216 1621 07:52:23.20 308.501
353 ZUBRZYCKI B&M PL 21 0289 973 07:52:23.61 309.378
354 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 21 03 10116 07:52:27.62 310.254
355 MALIK ADAM PL 21 0197 6510 07:52:30.27 311.131
356 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 21 03 10136 07:52:30.57 312.007
357 RRŁ PL 21 0438 5599 07:52:32.22 312.883
358 KOTELA IRENEUSZ A PL 21 0471 6649 07:52:33.81 313.76
359 MOLEK KRZYSZTOF PL 21 0439 1937 07:52:34.57 314.636
360 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 21 0262 3036 07:52:35.04 315.513
361 B&B GILTAY NL 21 1745302 07:52:35.65 316.389
362 RAINER HOHN DV 21 09105 459 07:52:35.97 317.266
363 KAŁAT M. & SZULIK F. PL 21 0150 1369 07:52:37.29 318.142
364 MOREL TEAM I IWAŃSKI TOMASZ B PL 21 0493 15063 07:52:37.79 319.018
365 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8475 07:52:41.09 319.895
366 JURGEN HULSEBUSCH A PL 21 10480 07:52:42.11 320.771
367 ROSPŁOCH M.J. C NL 21 1268795 07:52:43.97 321.648
368 A. MAHLOW DV 21 09639 312 07:52:44.09 322.524
369 DOMINIK RAFAŁ A PL 21 0318 1180 07:52:44.48 323.401
370 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 21 0475 3122 07:52:46.11 324.277
371 INGO ZAGER DV 21 08780 199 07:52:46.41 325.153
372 RANKA RADOSŁAW PL 21 0217 6057 07:52:49.29 326.03
373 KORALEWICZ BRACIA A PL 21 0289 1892 07:52:49.61 326.906
374 TEAM B & B PL 21 0203 2114 07:52:49.68 327.783
375 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 21 03 10123 07:52:50.62 328.659
376 D.A.S. STAFIEJ A PL 21 0309 11030 07:52:51.81 329.535
377 KLEIN TADEUSZ B DV 21 02587 535 07:52:52.01 330.412
378 GRÓDEK RYSZARD PL 21 0314 686 07:52:53.02 0
379 ROSPŁOCH J.M A PL 21 0271 3588 07:52:53.93 0
380 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW PL 21 0471 7017 07:52:55.29 0
381 CZAPLIŃSKI TOMASZ A PL 21 0344 8017 07:52:56.28 0
382 WOLVER BOSCH EGMON NL 21 1219696 07:52:57.60 0
383 DEROSA PASQUALE A IT 21 126892 07:52:57.68 0
384 Z.KRZYSZTOF B PL 21 0196 185 07:52:58.17 0
385 VILMA I TOMEK PL 21 082 1221 07:52:58.41 0
386 DR. MEVES & SOHN DV 21 08363 2068 07:53:00.17 0
387 HUMAR OŚKO KOMODA PL 21 0452 1135 07:53:05.30 0
388 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 21 115216 07:53:09.68 0
389 DOMINIK RAFAŁ B PL 21 0318 1177 07:53:11.05 0
390 GIERCZAK TADEUSZ D PL 21 0163 2317 07:53:11.23 0
391 K. RICHARD REISS B DV 21 01829 881 07:53:13.13 0
392 TRZASKA MAREK & KRÓLIKOWSKI PL 21 0264 1434 07:53:14.16 0
393 PETER VREYS BE 21 5022301 07:53:15.13 0
394 REPANÓW DARIUSZ PL 21 0306 7555 07:53:15.18 0
395 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 21 0344 8016 07:53:16.89 0
396 PETER VREYS BE 21 5022377 07:53:18.91 0
397 MALIK ADAM PL 21 0197 6504 07:53:19.61 0
398 TEAM DENI & MIRU RO 21 042160 07:53:19.76 0
399 RZEPKA MAREK & MARCIN PL 21 0316 1296 07:53:19.79 0
400 MOREL TEAM I IWAŃSKI TOMASZ B PL 21 0493 15007 07:53:20.03 0
401 BERGEMANN TINO DV 21 04715 2935 07:53:22.51 0
402 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 21 072 567 07:53:22.87 0
403 OSTAPIUK SYLWESTER PL 21 0302 713 07:53:22.94 0
404 CZAJKOWSKI + SZCZEŚNIAK PL 21 0471 8878 07:53:23.07 0
405 MOLEK KRZYSZTOF PL 21 0439 1867 07:53:24.23 0
406 PERTEK LENA PL 21 0425 4305 07:53:25.46 0
407 ZABRODZKI DARIUSZ PL 21 01 15305 07:53:26.42 0
408 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8429 07:53:27.63 0
409 BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY PL 21 0306 7542 07:53:28.33 0
410 CZAPLIŃSKI TOMASZ I PL 21 0344 8229 07:53:28.99 0
411 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8450 07:53:29.30 0
412 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8547 07:53:30.45 0
413 ROWEK ROBERT & ZDUŃCZYK MATEUSZ PL 21 013 7083 07:53:31.14 0
414 OLEANDER SŁAWOMIR PL 21 055 3031 07:53:32.68 0
415 JOŃSKI ROBERT PL 21 0362 6530 07:53:33.11 0
416 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 21 0501 8840 07:53:36.33 0
417 SROKA ANDRZEJ B PL 21 0203 3456 07:53:37.22 0
418 BIENIEK FAMILY LOFT S 21 20 1136 07:53:38.64 0
419 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8330 07:53:39.92 0
420 RANKA RADOSŁAW PL 21 0217 6029 07:53:40.03 0
421 TEAM SCHIPMANN A DV 21 0725 43 07:53:41.61 0
422 JAMAL MALIK CZ 21 0132 3209 07:53:44.39 0
423 SROKA ANDRZEJ B PL 21 0203 3401 07:53:46.41 0
424 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 21 090 10440 07:53:47.74 0
425 DERBY INT. BRASOV A RO 21 062040 07:53:48.63 0
426 KAPŁON ROMAN PL 21 0287 8604 07:53:49.16 0
427 SROKA ANDRZEJ B PL 21 0203 2865 07:53:49.33 0
428 WOLVER BOSCH EGMON A NL 21 1219684 07:53:52.43 0
429 PITAŚ M. & MAJCHER K. PL 21 0315 8561 07:53:52.55 0
430 FAST PIGEON & ERWIN LARO B IT 21 115251 07:53:52.56 0
431 DUDEK DAWID PL 21 0388 1214 07:53:53.06 0
432 BERGEMANN TINO DV 21 04715 2914 07:53:54.10 0
433 DUDEK TOMASZ B PL 21 0318 6392 07:53:54.31 0
434 WAŁĘSA MATEUSZ PL 21 0209 4445 07:53:54.53 0
435 Tomasz KAŁUŻA PL 21 0498 6803 07:53:54.89 0
436 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 21 090 10411 07:53:55.19 0
437 BOLEK PL 21 0403 402 07:53:55.37 0
438 CZAPLIŃSKI TOMASZ J PL 21 0344 8437 07:53:55.50 0
439 HUMAR OŚKO KOMODA PL 21 02 17 07:53:56.13 0
440 WOLVER BOSCH EGMON A NL 21 1219687 07:53:57.81 0
441 WAŁĘSA MATEUSZ PL 21 0209 5541 07:53:59.45 0
442 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 21 0344 6189 07:54:00.81 0
443 CZAPLIŃSKI TOMASZ J PL 21 0344 8429 07:54:02.23 0
444 KOTELA IRENEUSZ A PL 21 0471 1745 07:54:03.59 0
445 KOZAK JANUSZ B PL 21 0261 7138 07:54:04.60 0
446 BOROWIEC KRZYSZTOF NL 21 1305303 07:54:06.32 0
447 XAVIER THONE A BE 21 5035277 07:54:06.54 0
448 Z.KRZYSZTOF D PL 21 0196 153 07:54:06.63 0
449 MALIK ADAM PL 21 0197 6512 07:54:07.25 0
450 MUHL REINHARD A DV 21 09715 663 07:54:08.17 0
451 KORALEWICZ BRACIA C PL 21 0289 1771 07:54:08.60 0
452 MAMIŃSKI MARIUSZ PL 21 044 7133 07:54:10.90 0
453 BURY NOR 21 011 0199 07:54:11.98 0
454 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 21 03 10131 07:54:14.00 0
455 FLAGA ROBERT B PL 21 0203 2577 07:54:17.34 0
456 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 21 0471 1011 07:54:17.99 0
457 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK B PL 21 0262 3076 07:54:23.18 0
458 JUDASZ ANDRZEJ PL 21 0203 4303 07:54:25.48 0
459 CZAPLIŃSKI TOMASZ E PL 21 0344 8020 07:54:25.90 0
460 CZAJKOWSKI + SZCZEŚNIAK PL 21 0471 7018 07:54:26.44 0
461 BRACIA POTOCZNY PL 21 029 145 07:54:26.58 0
462 DOMINIK RAFAŁ A PL 21 0318 1179 07:54:27.84 0
463 VIGLIDAN AGOSTON & LASZLO HUNG 614918 D 21 07:54:29.30 0
464 WALEK TADEUSZ PL 21 0496 140 07:54:30.15 0
465 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 21 0475 3114 07:54:30.35 0
466 Tomasz KAŁUŻA PL 21 0498 6872 07:54:30.57 0
467 CZAPLIŃSKI TOMASZ G PL 21 0344 8045 07:54:30.87 0
468 VILMA I TOMEK PL 21 082 1207 07:54:33.11 0
469 BOLEK PL 21 0403 410 07:54:33.38 0
470 KOTELA IRENEUSZ C PL 21 0471 1859 07:54:34.23 0
471 WALEK TADEUSZ PL 21 0496 147 07:54:34.91 0
472 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 21 0471 1057 07:54:35.90 0
473 GRÓDEK RYSZARD PL 21 0314 3490 07:54:37.62 0
474 SAATHOFF JANIKA A DV 21 02587 593 07:54:38.14 0
475 XAVIER THONE A BE 21 5035211 07:54:38.41 0
476 RATAJCZAK RAFAŁ PL 21 01 8304 07:54:40.95 0
477 Z.KRZYSZTOF A PL 21 0196 141 07:54:41.19 0
478 WALEK TADEUSZ PL 21 0496 150 07:54:41.82 0
479 CHŁOPECKI MIROSŁAW PL 21 0471 378 07:54:44.54 0
480 KLEIN TADEUSZ A DV 21 02587 554 07:54:46.40 0
481 KWIATKOWSKI ŁUKASZ I WOJCIECH PL 21 0501 7589 07:54:46.58 0
482 ŁOZA KRZYSZTOF PL 21 0484 3992 07:54:47.48 0
483 CIĄBOR PAWEŁ PL 21 0176 3320 07:54:47.71 0
484 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 21 090 10462 07:54:49.56 0
485 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 21 0344 9139 07:54:51.58 0
486 MDŁ C PL 21 0316 107 07:54:52.55 0
487 MUHL REINHARD A DV 21 09715 679 07:54:55.43 0
488 BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY PL 21 0306 7577 07:54:56.26 0
489 JDA PL 21 0438 3701 07:54:57.33 0
490 GIERCZAK TADEUSZ PL 21 0163 2225 07:54:59.02 0
491 RAINER HOHN DV 21 09105 495 07:54:59.06 0
492 BOJANOWSKI ŁUKASZ & ELWART JANUSZ PL 21 0296 6950 07:54:59.40 0
493 Z.KRZYSZTOF D PL 21 0196 155 07:54:59.92 0
494 Y. GUDZ DV 21 08867 79 07:55:00.10 0
495 MILC MIROSŁAW PL 21 0197 5203 07:55:01.50 0
496 XAVIER THONE A BE 21 5035267 07:55:03.33 0
497 P.G CHORĄŻY NL 21 1506712 07:55:03.53 0
498 STAŃCZAK DAMIAN PL 21 0239 13317 07:55:07.36 0
499 KURNIK WIESŁAW PL 21 0314 7609 07:55:11.48 0
500 DRITAN TANO IT 21 085379 07:55:11.60 0
501 MDŁ TEAM A PL 21 0484 1613 07:55:13.21 0
502 KORALEWICZ BRACIA C PL 21 0289 1820 07:55:13.95 0
503 RANKA RADOSŁAW PL 21 0217 6013 07:55:14.95 0
504 GRZENKOWICZ WITOLD PL 21 0501 1756 07:55:15.11 0
505 MILC MIROSŁAW PL 21 0197 5204 07:55:15.14 0
506 KOPER TOMASZ A PL 21 021 4211 07:55:15.67 0
507 TEAM GUARINO IT 21 126305 07:55:17.67 0
508 CIEGOWSKA ALICJA D DV 21 02971 1334 07:55:18.26 0
509 WASILKA MAREK PL 21 060 6002 07:55:19.23 0
510 GĄSIOREK HENRYK PL 21 0100 13344 07:55:19.78 0
511 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 21 0203 3806 07:55:21.77 0
512 ZHANG LIN B CHIN 21 0942573 07:55:21.91 0
513 ND SILO PL 21 092 9013 07:55:23.00 0
514 TEAM JANIA - LACH A PL 21 0235 2420 07:55:24.98 0
515 MALIK ADAM PL 21 0197 6525 07:55:27.57 0
516 TEAM NO-WU A DV 21 01091 101 07:55:28.03 0
517 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 21 0344 8005 07:55:28.53 0
518 DR.ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2588 07:55:28.87 0
519 BURY NOR 21 011 0190 07:55:30.91 0
520 MDŁ C PL 21 0419 9821 07:55:31.95 0
521 PIK DARIUSZ PL 21 0466 11029 07:55:33.43 0
522 MASTEK TOMASZ - KOGUT PIOTR PL 21 0318 147 07:55:33.63 0
523 JDA PL 21 0438 3706 07:55:34.23 0
524 BOCHEŃCZAK JAN PL 21 0236 829 07:55:34.41 0
525 MDŁ TEAM A PL 21 0316 76 07:55:34.43 0
526 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 21 0475 3118 07:55:36.94 0
527 GABRYŚ JÓZEF PL 21 0420 1387 07:55:43.38 0
528 MAKOWSKI CEZARY PL 21 0483 4217 07:55:45.99 0
529 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 21 090 6186 07:55:46.04 0
530 GIERCZAK TADEUSZ C PL 21 0163 2318 07:55:46.79 0
531 TEAM JANIA - LACH A PL 21 0235 2422 07:55:46.91 0
532 DRITAN & DI DOMENICO A IT 21 085334 07:55:52.98 0
533 MASSIMO-CERRATO A IT 21 129111 07:55:54.47 0
534 BOBER HENRYK PL 21 064 5563 07:55:54.95 0
535 DEROSA PASQUALE B IT 21 126964 07:55:56.59 0
536 Z.KRZYSZTOF B PL 21 0196 160 07:55:56.99 0
537 CZARNOTA PIOTR PL 21 0334 6039 07:55:57.44 0
538 K. RICHARD REISS A DV 21 01829 887 07:56:01.65 0
539 MOLEK KRZYSZTOF PL 21 0439 1864 07:56:02.06 0
540 ZYZNAWSKI JAN PL 21 0231 2268 07:56:06.00 0
541 BOJANOWSKI ŁUKASZ & ELWART JANUSZ PL 21 0296 6942 07:56:07.14 0
542 BIENIEK FAMILY LOFT S 21 20 1131 07:56:07.46 0
543 PARA STANISŁAW PL 21 0234 154 07:56:09.80 0
544 GÓRKA MATEUSZ PL 21 0198 1843 07:56:10.10 0
545 KAŁAT M. & SZULIK F. PL 21 0150 1368 07:56:13.08 0
546 CZAJKOWSKI + SZCZEŚNIAK PL 21 0471 8872 07:56:14.33 0
547 CZAPLIŃSKI TOMASZ H PL 21 0344 8057 07:56:16.74 0
548 MOREL TEAM & IWAŃSKI TOMASZ A PL 21 0493 15033 07:56:19.29 0
549 CZAPLIŃSKI TOMASZ E PL 21 0344 8011 07:56:25.04 0
550 ZIĘTARA MARIUSZ A PL 21 0315 10070 07:56:25.62 0
551 GIERCZAK TADEUSZ C PL 21 0163 2349 07:56:32.93 0
552 JDA PL 21 0438 3709 07:56:35.65 0
553 GURGUL KAZIMIERZ PL 21 0314 310 07:56:38.09 0
554 BLAK ADAM PL 21 0203 2815 07:56:40.60 0
555 GÓRKA TADEUSZ B PL 21 0198 6232 07:56:44.79 0
556 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 21 0216 1597 07:56:46.32 0
557 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 21 0344 8003 07:56:47.70 0
558 TEAM GUARINO IT 21 126304 07:57:05.28 0
559 OSTAPIUK SYLWESTER PL 21 0302 701 07:57:23.18 0
560 WILL STYCZŃ PL 21 170 6867 07:57:39.73 0
561 BLAK ADAM PL 21 0203 2817 07:57:42.01 0
562 ROWEK ROBERT A PL 21 013 7090 07:57:43.59 0
563 ZABRODZKI DARIUSZ PL 21 01 15303 07:57:44.66 0
564 LEWANDOWSKI KAZIMIER PL 21 0302 10164 07:57:46.82 0
565 GABRYŚ JÓZEF PL 21 0420 1364 07:57:47.93 0
566 SZCZOCZARZ GRZEGORZ PL 21 0294 867 07:57:51.98 0
567 BOLEK PL 21 0403 430 07:57:57.31 0
568 WALEK TADEUSZ PL 21 0496 118 07:58:03.93 0
569 BIR PL 21 0484 4063 07:58:04.54 0
570 BURY NOR 21 011 0212 07:58:14.93 0
571 FAST PIGEON & ERWIN LARO B IT 21 115252 07:58:16.89 0
572 NIŹNIK TADEUSZ PL 21 0235 5112 07:58:17.52 0
573 PITAŚ M. & MAJCHER K. PL 21 0315 9993 07:58:18.67 0
574 MARIUSZ FILIPKOWSK PL 21 013 816 07:58:19.23 0
575 D.A.S. STAFIEJ A PL 21 0309 11036 07:58:23.54 0
576 BLAK TOMASZ PL 21 0203 2842 07:58:24.12 0
577 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 21 0344 8019 07:58:24.82 0
578 RESZKA RAFAŁ PL 21 0463 6226 07:58:26.20 0
579 TEAM NO-WU B DV 21 01091 103 07:58:30.30 0
580 MRÓZ MARCIN & FILIP  PL 21 0316 2520 07:58:31.00 0
581 DI DOMENICO & T. IT 21 077378 07:58:32.24 0
582 WYRWONT JÓZEF A PL 21 026 969 07:58:35.88 0
583 KOTELA IRENEUSZ B PL 21 0471 1711 07:58:53.65 0
584 TEAM BORS MACOVEI A IT 21 129499 07:58:54.57 0
585 BLAK TOMASZ PL 21 0203 2841 07:58:55.47 0
586 CZAPLIŃSKI TOMASZ D PL 21 0344 8056 07:58:59.64 0
587 ROWEK ROBERT A PL 21 013 7091 07:59:01.93 0
588 IWAŃSKI TOMASZ CZ 21 0475 3104 07:59:03.22 0
589 DERBY INT. BRASOV B RO 21 062069 07:59:03.62 0
590 FINELLI CIRO A IT 21 125803 07:59:06.11 0
591 MOREL TEAM I KOKOWICZ EUGENIUSZ PL 21 0493 15088 07:59:08.60 0
592 REPANÓW DARIUSZ PL 21 0306 7585 07:59:08.90 0
593 ZDUŃCZYK MATEUSZ PL 21 0225 7764 07:59:14.42 0
594 BRACIA POTOCZNY PL 21 029 183 07:59:16.74 0
595 SROKA ANDRZEJ A PL 21 0203 3405 07:59:19.82 0
596 DR.ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2612 07:59:27.49 0
597 WYRWONT JÓZEF B PL 21 026 997 07:59:29.27 0
598 TEAM QUALITY RACING PIGEONS B NL 21 2148416 07:59:31.82 0
599 RRŁ PL 21 0199 2500 07:59:33.53 0
600 TEAM PREUSSEN -DERBY A DV 21 09394 158 07:59:46.61 0
601 STELMACH RAFAŁ PL 21 0484 4901 07:59:47.23 0
602 MARIUSZ FILIPKOWSK PL 21 013 801 07:59:47.69 0
603 SULEWSKI ALBERT PL 21 013 10344 07:59:48.74 0
604 WASILKA MAREK PL 21 060 6015 07:59:50.68 0
605 CHŁOPECKI MIROSŁAW PL 21 0471 364 07:59:51.07 0
606 Kinga Trzaska S 21 20 1137 07:59:52.34 0
607 TAŃSKI MICHAŁ PL 21 01 1620 07:59:57.81 0
608 AS PENKUL TEAM PL 21 01 7651 07:59:58.13 0
609 KOTELA IRENEUSZ A PL 21 0471 1858 07:59:59.74 0
610 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF A PL 21 0475 3105 08:00:03.38 0
611 GIERCZAK TADEUSZ B PL 21 0163 2357 08:00:14.82 0
612 A. MAHLOW DV 21 09639 305 08:00:16.51 0
613 MUHL REINHARD B DV 21 09715 654 08:00:17.14 0
614 BIENIEK FAMILY LOFT S 21 20 1132 08:00:18.52 0
615 Z.KRZYSZTOF B PL 21 0196 131 08:00:22.70 0
616 D.A.S. STAFIEJ A PL 21 0309 11044 08:00:26.35 0
617 LADEMANN ZDZISŁAW B PL 21 072 573 08:00:30.86 0
618 FUTURAL-BRASOV RO 21 062055 08:00:33.10 0
619 JAMAL MALIK CZ 21 0132 3204 08:00:34.42 0
620 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 354 08:00:39.82 0
621 CZAPLIŃSKI TOMASZ J PL 21 0344 8365 08:00:43.73 0
622 Andrzej Laska & Andrzej Czardybon A PL 21 0139 5687 08:00:44.38 0
623 BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY PL 21 0306 7590 08:00:50.33 0
624 USURELU VASILE A IT 21 128349 08:00:51.64 0
625 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A PL 21 0262 3042 08:00:51.65 0
626 JUSZCZYK + KASPEREK B PL 21 0471 1025 08:00:52.06 0
627 ROWEK ROBERT B PL 21 013 7086 08:00:53.53 0
628 JANUS LOFT IT 21 126057 08:00:54.94 0
629 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 21 0203 3808 08:01:05.15 0
630 COMBINATIE LIN A NL 21 1218872 08:01:05.40 0
631 HARTMUT WILL B DV 21 04153 251 08:01:10.18 0
632 MASSIMO-CERRATO A IT 21 129108 08:01:14.18 0
633 DR. ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2567 08:01:14.44 0
634 Z.KRZYSZTOF A PL 21 0196 200 08:01:19.29 0
635 KOZAK JANUSZ B PL 21 0261 7144 08:01:20.44 0
636 WOŹNIAK TADEUSZ PL 21 0196 6872 08:01:22.70 0
637 HOLA PIOTR PL 21 0411 6896 08:01:23.59 0
638 GAJEK MAREK PL 21 0471 4417 08:01:26.59 0
639 BOCHEŃCZAK JAN PL 21 0236 853 08:01:28.77 0
640 NOWAK + TRZECIAKOWSKI PL 21 0475 3126 08:01:29.74 0
641 SULEWSKI ALBERT PL 21 013 10351 08:01:30.03 0
642 TEAM JANIA - LACH B PL 21 0235 2440 08:01:35.11 0
643 RZADKOWSKI DAWID PL 21 0308 3041 08:01:37.14 0
644 DUDEK DAWID PL 21 0162 5705 08:01:44.54 0
645 PRZYBYŁO LESZEK A PL 21 0150 1427 08:01:47.02 0
646 WASILKA MAREK PL 21 060 6003 08:01:49.08 0
647 ANDRE VAN BOXTEL A NL 21 1282915 08:01:49.89 0
648 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 21 0471 1016 08:01:51.34 0
649 CHWARZYŃSKI RAJMUND PL 21 0296 3584 08:01:53.64 0
650 VILMA I TOMEK PL 21 082 1213 08:01:54.28 0
651 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 21 078 8081 08:01:56.14 0
652 MALIK WIESŁAW PL 21 0197 8564 08:02:00.32 0
653 BURY NOR 21 0315 3194 08:02:13.17 0
654 GĄSIOREK HENRYK PL 21 0100 13343 08:02:14.41 0
655 DERBY INT. BRASOV A RO 21 062028 08:02:18.84 0
656 TEAM D G M PL 21 0197 6001 08:02:20.85 0
657 ZDUŃCZYK MATEUSZ PL 21 013 7049 08:02:25.81 0
658 MASTEK TOMASZ - KOGUT PIOTR PL 21 0318 79 08:02:32.17 0
659 RASOVEANU OLIVIAN IT 21 046116 08:02:34.93 0
660 CHWARZYŃSKI RAJMUND PL 21 0296 3596 08:02:36.31 0
661 INGO ZAGER DV 21 08780 238 08:02:45.68 0
662 SACHSE CHRISTIAN A DV 21 08780 207 08:02:46.10 0
663 ROSPŁOCH J.M A PL 21 0271 3541 08:02:47.16 0
664 BERGEMANN TINO DV 21 04715 2883 08:02:51.65 0
665 MDŁ TEAM B PL 21 0475 3121 08:02:51.99 0
666 WOJACZEK - WITEK DV 21 09581 1590 08:02:52.33 0
667 GIERCZAK TADEUSZ B PL 21 0163 2303 08:02:53.31 0
668 BOŚ SŁAWEK PL 21 0362 7052 08:02:56.57 0
669 FIORILLO EGIDIO B IT 21 127073 08:02:59.22 0
670 SACHSE CHRISTIAN A DV 21 08780 147 08:02:59.43 0
671 SACHSE CHRISTIAN B DV 21 08780 137 08:03:04.93 0
672 BIERNAT - KUSCH A DV 21 02522 1765 08:03:08.24 0
673 FLAGA ROBERT B PL 21 0203 2576 08:03:16.88 0
674 GABRYŚ JÓZEF PL 21 0420 1386 08:03:18.66 0
675 TEAM NO-WU A DV 21 01091 109 08:03:22.64 0
676 TEAM DEBUS-SKOPLJA A DV 21 08874 44 08:03:25.01 0
677 KRIS PL 21 0172 9030 08:03:37.33 0
678 HARAZIN KAMIL PL 21 0145 8778 08:03:37.36 0
679 ZHANG LIN B CHIN 21 0942572 08:04:20.72 0
680 SZKOLNY KRZYSZTOF & IWAŃSKI TOMASZ PL 21 0355 380 08:04:26.99 0
681 JUSZCZYK + KASPEREK A PL 21 0176 394 08:04:31.54 0
682 BERECH ADRIAN SK 21 2407 983 08:04:34.96 0
683 BOŚ SŁAWOMIR PL 21 0362 7093 08:04:38.56 0
684 CZAPLIŃSKI TOMASZ I PL 21 0344 8869 08:04:42.13 0
685 BERECH ADRIAN SK 21 2407 980 08:04:51.51 0
686 GÓRKA TEAM PL 21 0198 4553 08:04:54.84 0
687 MWG MAZURY BE 21 2041707 08:04:57.84 0
688 SUCHECKI DARIUSZ PL 21 02 3266 08:05:08.82 0
689 GIERCZAK TADEUSZ C PL 21 0163 2346 08:05:17.20 0
690 SCHULTE HEINER DV 21 05891 27 08:05:20.42 0
691 MILIC ANDRIY A UKR 21 2605990 08:05:23.50 0
692 FLAGA ROBERT A PL 21 0203 2562 08:05:27.07 0
693 FLAGA ROBERT A PL 21 0203 2555 08:05:30.02 0
694 SUCHECKI DARIUSZ PL 21 02 3231 08:05:33.34 0
695 OSTAPIUK SYLWESTER PL 21 0302 706 08:05:36.33 0
696 GIERCZAK TADEUSZ B PL 21 0163 2341 08:05:39.78 0
697 HARAZIN KAMIL PL 21 0145 8780 08:05:43.10 0
698 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 21 0193 2535 08:05:46.00 0
699 RESZKA RAFAŁ PL 21 0463 6218 08:05:48.22 0
700 AS PENKUL TEAM PL 21 01 7633 08:05:53.99 0
701 TEAM NO-WU A DV 21 01091 281 08:05:57.20 0
702 THONE JOS PIGEONS A BE 21 5035232 08:05:58.89 0
703 ZHANG LIN B CHIN 21 0942577 08:06:16.71 0
704 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF & MICHAŁ PL 21 0493 15275 08:06:20.14 0
705 OLEANDER SŁAWOMIR PL 21 055 3018 08:06:23.38 0
706 BIR PL 21 0484 4079 08:06:26.73 0
707 SZKOLNY KRZYSZTOF & IWAŃSKI TOMASZ PL 21 0355 349 08:06:29.78 0
708 DEROSA PASQUALE B IT 21 126954 08:06:32.89 0
709 CZAPLIŃSKI TOMASZ C PL 21 0344 8044 08:06:36.18 0
710 DUDEK TOMASZ PL 21 0318 6344 08:06:39.39 0
711 MILIC ANDRIY A UKR 21 2605713 08:06:42.38 0
712 OSTAPIUK SYLWESTER PL 21 0302 711 08:06:45.52 0
713 FINELLI CIRO B IT 21 125805 08:06:49.22 0
714 SZKOLNY KRZYSZTOF & IWAŃSKI TOMASZ PL 21 0355 361 08:06:51.81 0
715 HUMAR OŚKO KOMODA PL 21 02 10 08:07:00.58 0
716 ROWEK ROBERT & ZDUŃCZYK MATEUSZ PL 21 013 7089 08:07:03.65 0
717 SROKA ANDRZEJ B PL 21 0203 3402 08:07:06.79 0
718 ANDRE VAN BOXTEL A NL 21 1282905 08:07:09.59 0
719 MILIC ANDRIY A UKR 21 2605988 08:07:13.46 0
720 JONAS KRZYSZTOF PL 21 0501 5052 08:07:16.48 0
721 Kinga Trzaska S 21 064 5575 08:07:19.44 0
722 HARAZIN KAMIL PL 21 0145 8776 08:07:26.13 0
723 MILIC ANDRIY A UKR 21 2605754 08:07:28.90 0
724 ROWEK ROBERT A PL 21 013 7085 08:07:31.08 0
725 DI DOMENICO & SHANI A IT 21 077360 09:04:45.39 0
726 CZAPLIŃSKI TOMASZ E PL 21 0344 8364 09:04:52.66 0
727 TEAM PREUSSEN -DERBY A DV 21 09394 146 09:05:15.99 0
728 GÓRKA TADEUSZ A PL 21 0198 6314 09:05:19.98 0
729 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW + BARTEK PL 21 0471 7006 09:06:13.10 0
730 ZHANG LIN A CHIN 21 0942575 09:06:52.42 0
731 HUMAR OŚKO KOMODA PL 21 02 18 09:07:25.89 0
732 P.G CHORĄŻY NL 21 1506706 09:10:15.53 0
733 BURY NOR 21 0315 3043 09:11:36.53 0
734 DI DOMENICO & T. IT 21 126375 09:12:37.78 0
735 TEAM SCHIPMANN A DV 21 0725 38 09:12:43.47 0
736 AS PENKUL TEAM PL 21 01 7648 09:13:22.88 0
737 SAATHOFF JANIKA A DV 21 02587 599 09:13:25.56 0
738 KORNELIUSZ PL 21 0403 716 09:14:05.03 0
739 SIEKLICKI KAZIMIERZ PL 21 0344 10709 09:15:24.39 0
740 ROWEK ROBERT A PL 21 013 7088 09:16:03.93 0
741 KOTELA IRENEUSZ A PL 21 0471 1708 09:17:32.67 0
742 FUTURAL-BRASOV RO 21 062070 09:19:05.40 0
743 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 21 0471 1013 09:19:13.02 0
744 PUZDROWSKI CZESŁAW PL 21 078 9702 09:22:07.40 0
745 Z.KRZYSZTOF B PL 21 0196 140 09:24:20.68 0
746 GABRYŚ JÓZEF PL 21 0420 1361 09:24:26.64 0
747 ROBAKIEWICZ KRZYSZTOF B PL 21 0475 3113 09:27:01.78 0
748 JUSZCZYK + KASPEREK B PL 21 0471 1042 09:30:55.98 0
749 TEAM GUARINO IT 21 126303 09:31:25.18 0
750 MOREL TEAM I KACPER PL 21 0493 15037 09:31:53.36 0
751 ROSPŁOCH M.J. C NL 21 1268791 09:31:53.85 0
752 MAMIŃSKI MARIUSZ PL 21 0237 15072 09:32:42.75 0
753 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & BARTEK KRÓLIKOWSKI PL 21 0216 1285 09:33:45.19 0
754 TEAM PREUSSEN -DERBY A DV 21 09394 147 09:36:08.67 0
755 DUDEK TOMASZ PL 21 0318 6345 09:36:18.75 0
756 COMBINATIE LIN A NL 21 1218873 09:40:42.19 0
757 TAŃSKI MICHAŁ PL 21 01 1609 09:41:45.45 0
758 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & BARTEK KRÓLIKOWSKI PL 21 0216 1401 09:46:24.54 0
759 MUHL REINHARD B DV 21 09715 700 09:46:25.44 0
760 THONE JOS PIGEONS A BE 21 5035228 09:48:23.84 0
761 USURELU VASILE B IT 21 128350 09:48:28.22 0
762 TAŃSKI MICHAŁ PL 21 01 1608 09:48:57.93 0
763 DERBY INT. BRASOV B RO 21 062067 09:49:11.67 0
764 HOLA PIOTR PL 21 0411 7568 09:52:18.98 0
765 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 21 0490 8132 09:53:23.16 0
766 DI DOMENICO & SHANI A IT 21 077355 09:55:05.88 0
767 GIERCZAK TADEUSZ B PL 21 0163 2339 09:59:12.05 0
768 MASSIMO-CERRATO A IT 21 129154 10:03:01.39 0
769 PETER VREYS BE 21 5022309 10:03:01.98 0
770 KOTELA IRENEUSZ B PL 21 0471 1710 10:03:04.92 0
771 MILC MIROSŁAW PL 21 0197 5214 10:03:22.95 0
772 JUSZCZYK + KASPEREK C PL 21 0471 1026 10:03:45.90 0
773 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 21 090 6189 10:03:47.94 0
774 MOLEK KRZYSZTOF PL 21 0439 1885 10:03:53.18 0
775 ZHANG RENSHE IT 21 020232 10:03:54.51 0
776 D.A.S. STAFIEJ A PL 21 0309 11033 10:03:56.97 0
777 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK B PL 21 0262 3039 10:04:06.05 0
778 DRITAN & DI DOMENICO A IT 21 085374 10:04:21.53 0
779 ROSPŁOCH J.M B NL 21 1506714 10:04:25.11 0
780 KWIATKOWSKI ŁUKASZ I WOJCIECH PL 21 0501 7571 10:04:25.32 0
781 WSZOŁEK JAN PL 21 0320 1858 10:07:30.36 0
782 GIERCZAK TADEUSZ D PL 21 0163 2338 10:07:32.66 0
783 VILMA I TOMEK PL 21 082 1206 10:08:05.42 0
784 COMBINATIE LIN B NL 21 1218871 10:08:05.59 0
785 WYRWONT JÓZEF A PL 21 026 907 10:13:48.94 0
786 Z.KRZYSZTOF C PL 21 011 11311 10:14:24.28 0
787 WAŁĘSA MATEUSZ PL 21 0209 4447 10:14:44.18 0
788 KOTELA IRENEUSZ A PL 21 0471 1719 10:17:43.93 0
789 KLEIN TADEUSZ B DV 21 02587 514 10:19:45.21 0
790 JOŃSKI ROBERT PL 21 0362 6524 10:22:35.62 0
791 GÓRKA TADEUSZ A PL 21 0198 6331 10:25:27.40 0
792 VILMA I TOMEK PL 21 082 1210 10:29:46.48 0
793 DI DOMENICO & SHANI B IT 21 077359 10:33:05.47 0
794 DR. ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2563 10:34:24.60 0
795 FIORILLO EGIDIO A IT 21 127082 10:38:18.83 0
796 WARKA PL 21 0210 1348 10:40:37.53 0
797 MOREL TEAM I IWAŃSKI TOMASZ B PL 21 0493 15156 10:46:14.88 0
798 NOWAK + TRZECIAKOWSKI PL 21 053 14393 10:48:57.00 0
799 CIĘŻCZAK ROBERT PL 21 0439 1921 10:51:21.17 0
800 TEAM GUARINO IT 21 126301 10:51:32.15 0
801 TEAM QUALITY RACING PIGEONS A NL 21 2148411 10:53:03.55 0
802 BIR PL 21 0484 4072 10:53:47.85 0
803 NOWAK + TRZECIAKOWSKI PL 21 0397 3605 10:54:06.23 0
804 TEAM MODLISZEWICE CZ 21 0132 3202 10:56:19.10 0
805 RAFF - GROOM PL 21 0297 819 10:56:50.24 0
806 WOLVER BOSCH EGMON NL 21 1219449 10:57:13.04 0
807 TEAM WOS PL 21 0197 529 10:58:07.88 0
808 SROKA ANDRZEJ A PL 21 0203 3508 10:58:11.41 0
809 ZYZNAWSKI JAN PL 21 0231 2279 11:01:46.57 0
810 STAŃCZAK DAMIAN PL 21 0239 13263 11:02:45.23 0
811 GÓRKA MATEUSZ PL 21 0198 1835 11:02:52.57 0
812 JUDASZ ANDRZEJ PL 21 0203 4322 11:05:51.79 0
813 CZAPLIŃSKI TOMASZ G PL 21 0344 8042 11:07:02.32 0
814 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 21 090 10405 11:08:29.40 0
815 AS PENKUL TEAM PL 21 01 7634 11:10:24.81 0
816 MASSIMO-CERRATO A IT 21 129136 11:14:10.16 0
817 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW + BARTEK PL 21 0471 7023 11:14:36.92 0
818 JUSZCZYK + KASPEREK B PL 21 0471 1005 11:16:19.73 0
819 FLAGA ROBERT A PL 21 0203 2571 11:16:51.22 0
820 TEAM DENI & MIRU RO 21 042130 11:21:55.46 0
821 BIENIEK FAMILY LOFT S 21 20 1135 11:24:01.01 0
822 WOLVER BOSCH EGMON A NL 21 1219688 11:24:42.94 0
823 RATAJCZAK RAFAŁ PL 21 01 8338 11:26:50.61 0
824 MUHL REINHARD A DV 21 09715 668 11:33:01.32 0
825 MRÓZ MARCIN & FILIP  PL 21 0316 2542 11:37:21.97 0
826 CIEGOWSKA ALICJA C DV 21 02971 1341 11:37:43.94 0
827 NOWAK + TRZECIAKOWSKI PL 21 053 14385 11:41:51.25 0
828 JAMAL MALIK CZ 21 0132 3205 11:42:55.49 0
829 WARKA PL 21 0475 3111 11:46:23.58 0
830 GIERCZAK TADEUSZ A PL 21 0163 2368 11:47:08.06 0
831 MRZYGŁÓD KAZIMIERZ PL 21 0318 2508 11:47:20.40 0
832 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 21 0203 3805 11:48:35.85 0
833 ND SILO PL 21 092 9026 11:48:38.61 0
834 BARAN MAJCHER TEAM PL 21 0230 102 11:49:13.73 0
835 ZHANG LIN B CHIN 21 0942579 11:50:13.76 0
836 CIEGOWSKA ALICJA D DV 21 02971 1368 11:51:24.03 0
837 GAJEK MAREK PL 21 0471 4411 11:51:31.19 0
838 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 21 0344 6193 11:52:06.39 0
839 KAŁAT M. & SZULIK F. PL 21 0150 1372 11:52:52.56 0
840 BIERNAT - KUSCH B DV 21 02522 1814 11:54:39.49 0
841 CIEGOWSKA ALICJA A DV 21 02971 1369 11:54:43.62 0
842 TEAM PAYK DV 21 08483 652 11:55:05.18 0
843 FINELLI CIRO A IT 21 125801 11:55:05.84 0
844 RRŁ PL 21 0438 5503 11:55:07.35 0
845 HARTMUT WILL B DV 21 04153 253 11:55:09.14 0
846 BOJANOWSKI ŁUKASZ A PL 21 0501 8838 11:55:12.48 0
847 BLAK ADAM PL 21 0203 2803 11:55:14.45 0
848 WYRWONT JÓZEF B PL 21 026 959 11:55:25.06 0
849 Z.KRZYSZTOF A PL 21 0196 127 11:55:40.96 0
850 MILIC ANDRIY A UKR 21 2605996 12:03:03.72 0
851 DR. ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2560 12:04:58.38 0
852 WOŹNIAK TADEUSZ PL 21 0196 6873 12:06:39.87 0
853 GÓRKA MARIAN A PL 21 0198 6060 12:10:22.52 0
854 GÓRKA TADEUSZ A PL 21 0198 6340 12:13:13.98 0
855 Z.KRZYSZTOF C PL 21 0196 144 12:21:13.56 0
856 TEAM DEBUS-SKOPLJA A DV 21 08874 30 12:22:12.48 0
857 CZARNOTA PIOTR PL 21 0334 6029 12:26:46.50 0
858 WYRWONT JÓZEF A PL 21 026 994 12:28:15.78 0
859 BIERNAT - KUSCH B DV 21 02522 1826 12:33:25.72 0
860 CIEGOWSKA ALICJA D DV 21 02971 1348 12:42:04.18 0
861 KLEIN TADEUSZ B DV 21 02587 502 12:42:22.73 0
862 PARA STANISŁAW PL 21 0234 194 12:43:07.05 0
863 CIEGOWSKA ALICJA B DV 21 02971 1359 12:43:13.86 0
864 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW + BARTEK PL 21 0471 7072 12:44:15.65 0
865 GÓRKA TADEUSZ B PL 21 0198 6228 12:44:36.39 0
866 SROKA ANDRZEJ B PL 21 0203 3410 12:44:37.15 0
867 CIEGOWSKA ALICJA C DV 21 02971 1357 12:44:43.91 0
868 MUHL REINHARD B DV 21 09715 647 12:44:44.75 0
869 A. MAHLOW DV 21 09639 395 12:44:45.23 0
870 Z.KRZYSZTOF D PL 21 0196 130 12:44:48.58 0
871 Z.KRZYSZTOF B PL 21 0196 136 12:44:51.35 0
872 GURGUL KAZIMIERZ PL 21 0314 387 12:45:12.19 0
873 TEAM QUALITY RACING PIGEONS A NL 21 2148410 12:50:49.63 0
874 JAMAL MALIK CZ 21 0132 3201 12:51:08.57 0
875 MUHL REINHARD A DV 21 09715 658 12:51:08.68 0
876 SACHSE CHRISTIAN B DV 21 08780 237 12:51:09.14 0
877 Z.KRZYSZTOF A PL 21 0196 121 12:51:09.53 0
878 CIĘŻCZAK ROBERT PL 21 0439 1917 12:51:11.35 0
879 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 21 0483 2501 12:51:13.69 0
880 ROSPŁOCH J.M B NL 21 1300812 12:51:14.40 0
881 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW + BARTEK PL 21 0471 7033 12:51:14.86 0
882 TEAM CHUDY - URYGA PL 21 0248 4797 12:51:20.38 0
883 ZIĘTARA MATEUSZ B PL 21 0315 255 12:51:55.29 0
884 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 21 0193 2609 12:52:09.22 0
885 CENTRUM HODOWLANE EUROPA A PL 21 0216 1246 12:52:23.50 0
886 ZHANG LIN B CHIN 21 0942580 12:52:29.78 0
887 KOTELA IRENEUSZ C PL 21 0471 1744 12:54:07.94 0
888 JOŃSKI ROBERT PL 21 0362 6528 13:02:27.67 0
889 DUDEK DAWID PL 21 0388 1219 13:02:34.08 0
890 BOROWIEC KRZYSZTOF NL 21 1305304 13:02:35.05 0
891 CENTRUM HODOWLANE EUROPA - RYCOMBEL JUSTYNA PL 21 0216 1600 13:02:39.39 0
892 ND SILO PL 21 092 9001 13:02:44.57 0
893 BOCHENEK - SKRZYPEK PL 21 0203 3804 13:02:46.65 0
894 GÓRKA MARIAN A PL 21 0198 6059 13:03:43.52 0
895 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 21 0344 6194 13:03:53.25 0
896 COMBINATIE LIN A NL 21 1218867 13:04:54.90 0
897 WOLVER BOSCH EGMON A NL 21 1219683 13:05:12.58 0
898 JUDASZ ANDRZEJ PL 21 0203 4308 13:06:05.00 0
899 WIECZOREK BOGUSŁAW PL 21 0347 10423 13:06:40.23 0
900 DRITAN TANO IT 21 085368 13:13:16.27 0
901 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8443 13:21:54.97 0
902 ZYZNAWSKI JAN PL 21 0231 2266 13:28:56.75 0
903 GIERCZAK TADEUSZ PL 21 0163 2269 13:29:06.89 0
904 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8331 13:29:29.38 0
905 HOLA PIOTR PL 21 0411 6899 13:30:39.43 0
906 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 361 13:31:06.01 0
907 BLAK TOMASZ PL 21 0203 2835 13:39:42.77 0
908 SAATHOFF JANIKA A DV 21 02587 586 14:16:00.75 0
909 BARAN MAJCHER TEAM PL 21 0230 123 14:17:06.09 0
910 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 21 0193 2584 14:28:07.86 0
911 BENDZMER FABIAN I MIELEWCZYK ZBIGNIEW PL 21 0501 8170 14:30:28.28 0
912 IRENEUSZ JANKOWSKI PL 21 0193 2624 14:30:31.54 0
913 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK B PL 21 0262 3059 14:30:33.66 0
914 PARA STANISŁAW PL 21 0234 195 14:30:42.91 0
915 USURELU VASILE A IT 21 128353 14:31:03.79 0
916 TEAM BORS MACOVEI A IT 21 125732 14:32:29.91 0
917 XAVIER THONE B BE 21 5035214 14:32:50.51 0
918 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 21 03 10113 14:34:15.23 0
919 DZIAŁAK E&J PL 21 0498 2022 14:35:29.97 0
920 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 327 14:42:56.98 0
921 FAST PIGEON & ERWIN LARO B IT 21 115162 14:43:42.56 0
922 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 21 0483 2522 14:44:04.01 0
923 DZIAŁAK E&J PL 21 0498 2016 14:45:16.92 0
924 SROKA ANDRZEJ A PL 21 0203 3407 14:45:32.63 0
925 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 21 0490 8152 14:49:08.22 0
926 BENDZMER FABIAN I MIELEWCZYK ZBIGNIEW PL 21 0501 8165 14:58:38.05 0
927 FIORILLO EGIDIO A IT 21 127084 15:02:16.88 0
928 KIJOWSKI KRZYSZTOF PL 21 0483 2518 15:02:47.72 0
929 KOTELA IRENEUSZ B PL 21 0471 6604 15:14:18.95 0
930 IWAŃSKI TOMASZ CZ 21 0132 3203 15:18:05.32 0
931 ZDROWY GOŁĄB PL 21 0230 6325 15:18:52.89 0
932 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 21 072 564 15:19:24.23 0
933 MAMIŃSKI MARIUSZ PL 21 044 7172 15:20:34.58 0
934 DR.ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2610 15:20:39.43 0
935 CIĘŻCZAK ROBERT PL 21 0439 1912 15:20:55.28 0
936 LADEMANN ZDZISŁAW A PL 21 072 570 15:22:27.61 0
937 TEAM D G M PL 21 0197 6146 15:23:44.09 0
938 DEROSA PASQUALE A IT 21 126893 15:45:04.61 0
939 TRZASKA MAREK & KRÓLIKOWSKI PL 21 0264 1467 15:56:42.99 0
940 MOREL TEAM I IWAŃSKI TOMASZ B PL 21 0493 15012 15:56:46.92 0
941 CZAPLIŃSKI TOMASZ J PL 21 0344 8247 16:16:47.96 0
942 ADAM & PIOTR S 21 22 162 16:35:31.19 0
943 R+K H SCHLEIFER A DV 21 09188 360 16:36:23.15 0
944 OSTAPIUK SYLWESTER PL 21 0302 704 16:53:14.53 0
945 BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY PL 21 0309 8397 16:55:42.05 0
946 KASIA I KUBA NL 21 1305302 16:56:18.26 0
947 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 21 03 10107 16:56:23.61 0
948 CZAPLIŃSKI TOMASZ E PL 21 0344 8641 16:56:30.63 0
949 BIERNAT - KUSCH B DV 21 02522 1824 16:56:50.86 0
950 BIERNAT - KUSCH A DV 21 02522 1796 16:57:52.10 0
951 JURGEN HULSEBUSCH A PL 21 10469 16:59:18.42 0
952 DR. ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2549 17:00:18.68 0
953 THE LEGENDS NL 21 1692000 17:01:54.06 0
954 GÓRKA MARIAN A PL 21 0198 6076 17:02:58.17 0
955 GRYMUZA WALDEMAR PL 21 0501 75 17:03:39.47 0
956 BURY NOR 21 011 0202 17:04:28.99 0
957 DONATO PIGEON IT 21 085052 17:05:20.28 0
958 KOMOROWSKI JAROSŁAW PL 21 0344 6182 17:05:34.36 0
959 BARANOWSCY P.R. TEAM A PL 21 03 10105 17:08:27.96 0
960 JANUS LOFT IT 21 126048 17:09:17.40 0
961 WIECZOREK BOGUSŁAW PL 21 0354 6296 17:12:10.04 0
962 RZEPKA MAREK & MARCIN PL 21 0316 1363 17:22:21.59 0
963 CZAPLIŃSKI TOMASZ I PL 21 0344 9171 17:26:18.68 0
964 RRŁ PL 21 0438 5501 17:27:27.46 0
965 KOZAK JANUSZ A PL 21 0261 7072 17:27:56.78 0
966 DUDEK TOMASZ PL 21 0318 6324 17:28:06.79 0
967 GÓRKA TADEUSZ A PL 21 0198 1814 17:29:30.34 0
968 ROBERT TEN BERGER NL 21 1294803 17:37:29.48 0
969 A. MAHLOW DV 21 09639 316 17:37:48.71 0
970 RATAJCZAK RAFAŁ PL 21 01 8335 17:38:23.14 0
971 FIORILLO EGIDIO A IT 21 127085 17:38:40.19 0
972 DI DOMENICO & SHANI B IT 21 077348 17:39:30.53 0
973 HARTMUT WILL B DV 21 04153 254 17:39:46.27 0
974 RESZKA RAFAŁ PL 21 0463 6221 17:40:38.71 0
975 KORALEWICZ BRACIA B PL 21 0289 1879 17:41:21.88 0
976 BOJANOWSKI ŁUKASZ & ELWART JANUSZ PL 21 0296 6941 17:42:50.94 0
977 BIR PL 21 0484 4061 17:44:21.57 0
978 WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK B PL 21 0262 2888 17:44:57.52 0
979 AS PENKUL TEAM PL 21 01 7638 17:46:10.34 0
980 MAKOWSKI CEZARY PL 21 0438 4238 17:46:44.79 0
981 TEAM NO-WU B DV 21 01091 285 17:47:04.28 0
982 GRÓDEK RYSZARD PL 21 0314 3500 17:57:50.09 0
983 MOREL TEAM & IWAŃSKI TOMASZ A PL 21 0493 15036 18:05:27.80 0
984 OSADA TEAM PL 21 098 12417 18:07:50.47 0
985 CZAPLIŃSKI TOMASZ H PL 21 0344 8058 18:11:48.88 0
986 MOREL TEAM I KACPER PL 21 0493 15247 18:12:59.92 0
987 DERBY INT. BRASOV B RO 21 062011 18:14:25.63 0
988 PRZYBYŁO LESZEK B PL 21 0150 1430 18:14:51.95 0
989 DR. HENK DEWEERD NL 21 1251300 18:17:46.94 0
990 KOZAK JANUSZ B PL 21 0261 7121 18:17:59.66 0
991 TEAM JANIA - LACH B PL 21 0235 2435 18:21:24.95 0
992 KORALEWICZ BRACIA B PL 21 0289 1769 18:22:47.72 0
993 CIEGOWSKA ALICJA B DV 21 02971 1343 18:25:00.27 0
994 Y. GUDZ DV 21 08867 81 18:26:27.97 0
995 FLAGA ROBERT B PL 21 0203 2587 18:29:58.84 0
996 CZAPLIŃSKI TOMASZ F PL 21 0344 8006 18:30:10.30 0
997 GURGUL KAZIMIERZ PL 21 0314 305 18:33:56.07 0
998 DERBY INT. BRASOV B RO 21 062044 18:35:16.85 0
999 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 21 090 10451 18:40:11.09 0
1000 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 21 0490 8122 18:43:57.47 0
1001 CZAPLIŃSKI TOMASZ G PL 21 0344 8002 18:44:15.18 0
1002 DOMINIK RAFAŁ A PL 21 0318 1198 18:49:10.69 0
1003 PUZDROWSKI CZESŁAW PL 21 078 9775 18:50:26.35 0
1004 KRIS PL 21 0172 8214 18:58:06.47 0
1005 KOPER TOMASZ B PL 21 021 4206 18:58:16.26 0
1006 BOJANOWSKI ŁUKASZ & ELWART JANUSZ PL 21 0296 6947 19:02:59.18 0
1007 MICHAEL VOGEL A DV 21 05641 65 19:09:51.63 0
1008 TEAM WOS PL 21 0197 524 19:12:10.08 0
1009 MDŁ C PL 21 0419 9886 19:39:01.89 0
1010 SULEWSKI ALBERT PL 21 013 10357 20:01:32.98 0
1011 SAATHOFF JANIKA A DV 21 02587 587 15:54:16.02 0
1012 LEWANDOWSKI KAZIMIER PL 21 0302 10160 16:00:52.10 0
1013 DR.ANGELA TARGATZ A DV 21 07196 2571 16:05:46.23 0
1014 BOCHEŃCZAK JAN PL 21 0236 864 16:06:29.13 0
1015 MICHAEL VOGEL A DV 21 05641 75 16:10:10.99 0
1016 CENTRUM HODOWLANE EUROPA & BARTEK KRÓLIKOWSKI PL 21 0216 1320 16:17:05.90 0
1017 TEAM DE ROSA PASQUALE & QUADARELLA DAVIDE IT 21 126974 16:51:17.41 0
1018 JAMAL MALIK CZ 21 0132 3207 16:52:46.15 0
1019 TEAM WOS PL 21 0197 566 16:52:50.96 0
1020 BOJANOWSKI ŁUKASZ B PL 21 0501 8843 16:55:15.59 0
1021 WOLVER BOSCH EGMON B NL 21 1219690 16:55:20.56 0
1022 STELMACH RAFAŁ PL 21 0484 4952 16:55:44.57 0
1023 GOTOWIEC - TARACH PL 21 0368 2837 16:57:32.82 0
1024 TEAM CHUDY - URYGA PL 21 0248 4796 16:58:29.72 0
1025 SAATHOFF JANIKA A DV 21 02587 594 17:01:07.99 0
1026 ANDRE VAN BOXTEL A NL 21 1282914 17:03:59.58 0
1027 BERGEMANN TINO DV 21 04715 2891 17:04:11.68 0
1028 RRŁ PL 21 0438 5502 17:06:33.27 0
1029 PIK DARIUSZ PL 21 0466 11031 17:07:27.93 0
1030 CIĄBOR PAWEŁ PL 21 0484 2014 17:08:28.33 0
1031 MAKOWSKI CEZARY PL 21 0438 4219 17:09:03.53 0
1032 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 21 0344 8015 17:09:06.00 0
1033 MOREL TEAM I KOKOWICZ EUGENIUSZ PL 21 0493 15135 17:10:52.13 0
1034 MAZIARZ RACING TEAM A PL 21 0231 8369 17:11:47.15 0
1035 DOMINIK RAFAŁ B PL 21 0318 1162 17:13:28.25 0
1036 ZUBRZYCKI B&M PL 21 0289 975 17:13:58.81 0
1037 TEAM STĘPNIEWSKI L. K. K. A PL 21 090 10408 17:14:12.72 0
1038 RZEPKA MAREK & MARCIN PL 21 0316 1308 17:14:36.22 0
1039 BURY NOR 21 011 0200 17:15:30.54 0
1040 SOKOŁOWSKI JERZY B PL 21 01 12541 17:15:43.87 0
1041 KURNIK WIESŁAW PL 21 0314 7661 17:15:54.47 0
1042 TEAM D G M PL 21 0197 6149 17:16:27.23 0
1043 BLAK TOMASZ PL 21 0203 2833 17:16:28.33 0
1044 CZAPLIŃSKI TOMASZ F PL 21 0344 8043 17:17:52.77 0
1045 GIERCZAK TADEUSZ D PL 21 0163 2345 17:19:10.80 0
1046 FAST PIGEON & ERWIN LARO A IT 21 115304 17:19:53.36 0
1047 RESZKA RAFAŁ PL 21 0463 6224 17:20:37.78 0
1048 BENNY RO 21 772881 17:21:27.70 0
1049 KOPER TOMASZ A PL 21 021 4213 17:22:16.02 0
1050 FAST PIGEON & ERWIN LARO B IT 21 115278 17:23:06.67 0
1051 TEAM PAYK DV 21 08483 659 17:23:32.44 0
1052 TEAM JANIA - LACH B PL 21 0235 2437 17:24:13.66 0
1053 DR. MEVES & SOHN DV 21 08363 2163 17:27:05.92 0
1054 XAVIER THONE A BE 21 5035260 17:27:17.45 0
1055 KOZAK JANUSZ A PL 21 0261 7116 17:27:19.07 0
1056 ZABRODZKI DARIUSZ PL 21 01 15330 17:28:49.70 0
1057 JANUS LOFT IT 21 126059 17:31:37.05 0
1058 KURNIK WIESŁAW PL 21 0314 7606 17:34:44.03 0
1059 MDŁ TEAM B PL 21 0419 9891 17:34:56.50 0
1060 ZIĘTARA MATEUSZ B PL 21 0315 10075 17:38:05.88 0
1061 TEAM JANIA - LACH C PL 21 0235 2439 17:38:07.98 0
1062 KLEIN TADEUSZ A DV 21 02587 592 17:38:31.08 0
1063 DI DOMENICO & SHANI B IT 21 077342 17:39:05.08 0
1064 KOPER TOMASZ A PL 21 021 4201 17:39:10.95 0
1065 CZAPLIŃSKI TOMASZ G PL 21 0344 8018 17:39:18.56 0
1066 TEAM WOS PL 21 0197 565 17:40:16.67 0
1067 TEAM B&B PL 21 0203 2143 17:44:01.70 0
1068 TEAM B & B PL 21 0203 2160 17:44:05.66 0
1069 KORALEWICZ BRACIA B PL 21 0289 1772 17:46:38.22 0
1070 WSZOŁEK JAN PL 21 0315 3164 17:47:20.87 0
1071 CZAPLIŃSKI TOMASZ H PL 21 0344 8370 17:48:00.35 0
1072 DEROSA PASQUALE A IT 21 126958 17:48:17.32 0
1073 HARTMUT WILL A DV 21 04153 246 17:48:33.79 0
1074 PRZYBYŁO LESZEK A PL 21 0164 5356 17:50:38.88 0
1075 DI DOMENICO & SHANI B IT 21 077331 17:53:36.75 0
1076 CIĘŻCZAK ROBERT PL 21 0439 1901 17:54:06.64 0
1077 CENTRUM HODOWLANE EUROPA I IWAŃSKI TOMASZ PL 21 0216 1328 17:54:41.63 0
1078 MUHL REINHARD B DV 21 09715 655 17:58:15.07 0
1079 MDŁ C PL 21 0419 9846 18:02:37.13 0
1080 PITAŚ M. & MAJCHER K. PL 21 0315 9991 18:03:17.90 0
1081 MARIUSZ FILIPKOWSK PL 21 013 839 18:05:17.70 0
1082 SKORPION PL 21 0432 11804 18:06:08.33 0
1083 ND SILO PL 21 092 9027 18:08:47.69 0
1084 MAJCHER K I M PL 21 0315 9997 18:09:37.47 0
1085 GĄSIOREK HENRYK PL 21 0100 13345 18:09:41.23 0
1086 ADAM & PIOTR S 21 22 178 18:15:13.52 0
1087 ROBERT TEN BERGER NL 21 1294932 18:16:17.19 0
1088 SROKA ANDRZEJ A PL 21 0203 3511 18:16:53.96 0
1089 SOKOŁOWSKI JERZY A PL 21 0490 8154 18:18:21.00 0
1090 ZDUŃCZYK MATEUSZ PL 21 013 7069 18:20:56.22 0
1091 SACHSE CHRISTIAN B DV 21 08780 197 18:22:30.55 0
1092 ZDUŃCZYK MATEUSZ PL 21 0225 7775 18:24:11.54 0
1093 ROWEK ROBERT A PL 21 013 7097 18:24:36.25 0
1094 DR. MEVES & SOHN DV 21 08363 2055 18:24:41.86 0
1095 GÓRKA TEAM PL 21 0198 1861 18:25:13.93 0
1096 MALIK WIESŁAW PL 21 0197 8555 18:25:28.20 0
1097 BENDZMER FABIAN I MIELEWCZYK ZBIGNIEW PL 21 0501 8167 18:25:41.49 0
1098 SAATHOFF JANIKA A DV 21 02587 511 18:26:21.54 0
1099 TEAM DENI & MIRU RO 21 042152 18:28:09.87 0
1100 TEAM JANIA - LACH B PL 21 0235 2426 18:28:23.62 0
1101 CIĘŻCZAK ROBERT PL 21 0439 1924 18:33:16.98 0
1102 RESZKA RAFAŁ PL 21 0463 6222 18:34:37.64 0
1103 GÓRKA TEAM PL 21 0198 4517 18:53:30.20 0
1104 P.G CHORĄŻY NL 21 1268050 18:53:51.44 0
1105 KOPER TOMASZ A PL 21 021 4212 18:53:55.85 0
1106 CIĄBOR SZCZEPAN PL 21 0484 3775 19:03:10.81 0
1107 CZAPLIŃSKI TOMASZ B PL 21 0344 8243 19:06:10.06 0
1108 PARA STANISŁAW PL 21 0234 196 12:17:02.44 0
1109 FIORILLO EGIDIO A IT 21 127088 12:48:05.04 0
1110 COMBINATIE LIN A NL 21 1219012 12:57:33.53 0
1111 CENTRUM HODOWLANE EUROPA I IWAŃSKI TOMASZ PL 21 0216 1240 13:36:13.75 0