Wybierz gołebnik



Wyniki na żywo

Wyniki na żywo pobierane są wyłącznie z golębnika MWG Małopolska. Przeglądanie wyników MWG Giewont, MWG Mazury oraz MWG Supergołąb dostępne wyłącznie na ich stronach. Jeśli chcesz mieć wszystko w jednym miejscu i konkurować na wielu wspólnych gołębnikach skontaktuj się.

Konkurs Wyniki drużyn Suma konkursów
As Gołebi Suma drużyn
Data lotu: 2021-09-17 Aktualizacja: 01.12.2021 02:30:51
LP. Uczestnik Flaga Obrączka Czas przylotu Punkty
1 Team Maggu’s Racing Loft DV 21 01726 380 11:11 13.2
2 Robert Zgud 2 PL 21 0206 8431 11:11 13.18
3 Lusa Wiesław PL 21 0278 3952 11:11 13.18
4 Dr.Angela Targatz 1 DV 21 07196 2509 11:11 13.17
5 Sompolski & Pisiakowski PL 21 0224 11854 11:11 13.16
6 Team Croatia CRO 21 23202 11:11 13.15
7 Artur Kubischok DV 21 01145 1270 11:11 13.15
8 Y. Gudz DV 21 08867 63 11:11 13.14
9 Mateusz Wałesa & Wspólnicy PL 21 0209 4460 11:12 13.13
10 Artur & Róża Kozak S 21 15 047 11:12 13.12
11 Adam Tomasz Kopacz 2 PL 21 0317 4508 11:12 13.11
12 Grzegorz Nowicki 2 NL 21 1331989 11:12 13.11
13 Dr. Andreas Lüdke DV 21 03004 471 11:12 13.1
14 Kocemba Józef DV 21 02247 921 11:12 13.09
15 Coba Team AU 21 23 11:12 13.08
16 Team Stępniewski L.K.K. 1 PL 21 090 10469 11:12 13.08
17 Paweł Socała 3 PL 21 017 10370 11:13 13.07
18 Dariusz Łata PL 21 0193 7103 11:13 13.06
19 Tempka Mariusz PL 21 023 9199 11:13 13.05
20 Yevheiny Gudz 3 DV 21 08867 158 11:13 13.05
21 Garbacz Eugeniusz PL 21 0237 472 11:13 13.04
22 Y. Gudz DV 21 08867 109 11:13 13.03
23 Hankus Mariusz PL 21 030 186 11:13 13.02
24 Potoczny & Brusik PL 21 029 182 11:13 13.01
25 Wojaczek-Witek DV 21 09581 1994 11:13 13.01
26 Robert Zgud 1 PL 21 0206 8530 11:13 13
27 Karl-Heinz & Timo Wagner DV 21 07768 344 11:13 12.99
28 Pstrągowski & Babiński PL 21 017 10201 11:13 12.98
29 Tomasz Kantorowicz PL 21 0236 271 11:14 12.98
30 Adam Boberek PL 21 0136 200 11:14 12.97
31 Dr.Angela Targatz 2 DV 21 07196 2572 11:14 12.96
32 Paweł Socała 2 PL 21 017 10386 11:14 12.95
33 Po Ra Pi 2 PL 21 0280 3121 11:15 12.94
34 Dr.Angela Targatz 1 DV 21 07196 2680 11:15 12.94
35 Mariusz Pietkiewicz PL 21 0367 13005 11:15 12.93
36 RO-MA Team PL 21 04 5013 11:17 12.92
37 Jarosław Grzankowski 3 PL 21 0466 8358 11:18 12.91
38 Po Ra Pi 2 PL 21 0280 3105 11:18 12.91
39 Krzysztof Bednarczyk PL 21 044 4430 11:19 12.9
40 Jan Ciomek PL 21 0467 10184 11:19 12.89
41 Jagiełło Team DV 21 03473 887 11:20 12.88
42 Bracia Potoczny PL 21 029 193 11:21 12.87
43 Bogdan Waga PL 21 0449 2411 11:22 12.87
44 Robert Zgud 2 PL 21 0206 8405 11:22 12.86
45 M.Sikorski 1 PL 21 0225 5897 11:22 12.85
46 Bartłomiej Loewe PL 21 0152 108 11:22 12.84
47 Paloma Blue 2 NL 21 1223771 11:23 12.84
48 Łukasz Sprycha PL 21 0468 50 11:23 12.83
49 Team Wróbel – Langner PL 21 0262 2488 11:23 12.82
50 Tarasiuk Jerzy 1 PL 21 0385 1338 11:23 12.81
51 Śląskie - ONT PL 21 0259 1829 11:23 12.8
52 Tarasiuk Jerzy 2 PL 21 0385 1332 11:23 12.8
53 M.Sikorski 1 PL 21 0225 5881 11:23 12.79
54 Jan Wyrwała PL 21 0285 17830 11:23 12.78
55 Dr.Angela Targatz 2 DV 21 07196 2529 11:23 12.77
56 SG Sehnke Marzieon 2 DV 21 08762 731 11:23 12.77
57 Jack Team PL 21 034 6808 11:23 12.76
58 Tarasiuk Jerzy 2 PL 21 0385 1363 11:23 12.75
59 Maciej Stuligłowa PL 21 0309 5261 11:23 12.74
60 Robert Zgud 3 PL 21 0206 8529 11:23 12.74
61 Paruch & Pączka PL 21 0465 8004 11:23 12.73
62 Team Melek-AZU PL 21 0234 5501 11:24 12.72
63 Leon Wójciak PL 21 0235 8014 11:24 12.71
64 Grodny Andrzej PL 21 0314 7716 11:24 12.7
65 Artur Kubischok DV 21 01145 1265 11:25 12.7
66 Bieniek Family 1 S 21 020 1119 11:27 12.69
67 Centrum Hodowlane Europa PL 21 0216 1340 11:27 12.68
68 Pielesiak 2 PL 21 0266 9143 11:27 12.67
69 Dr. Schwidde Eckhard DV 21 0825 349 11:27 12.67
70 Bernhard Klüber 2 DV 21 07039 783 11:27 12.66
71 Magdziak Andrzej PL 21 0439 2154 11:27 12.65
72 Andrzej Kiełbasa PL 21 0450 307 11:27 12.64
73 ML Jania PL 21 0235 2430 11:27 12.63
74 Komór i Morel Team PL 21 0493 15148 11:27 12.63
75 Sławomir Zieliński PL 21 0377 3668 11:27 12.62
76 Maciaszek Rafał PL 21 0449 969 11:27 12.61
77 Coba Team AU 21 26 11:27 12.6
78 Drzazga-Rudnik PL 21 0315 7283 11:27 12.6
79 SG Sehnke Marzieon 1 DV 21 08762 588 11:27 12.59
80 Pielesiak 1 PL 21 0266 9241 11:27 12.58
81 Hankus Mariusz PL 21 030 5480 11:28 12.57
82 Borys PL 21 0131 873 11:28 12.56
83 Ronny De Muynck BE 21 4175418 11:28 12.56
84 Marian Balicki 2 PL 21 0202 1432 11:28 12.55
85 Sobczak 1 PL 21 0412 4394 11:28 12.54
86 Ronny De Muynck BE 21 4023674 11:28 12.53
87 Blahovsky + Majtanik SK 21 01408 1110 11:28 12.53
88 Wojaczek-Witek DV 21 09581 1615 11:28 12.52
89 Vanhee A&M BE 21 3093335 11:28 12.51
90 Maciaszek Rafał PL 21 0449 972 11:28 12.5
91 Gierczak Tadeusz 2 PL 21 0163 2215 11:28 12.49
92 Adi11582 1 PL 21 0231 6509 11:28 12.49
93 Zieliński PL 21 0450 9552 11:28 12.48
94 Marian Balicki 1 PL 21 0114 741 11:28 12.47
95 Robert Brusik PL 21 029 740 11:28 12.46
96 Sompolski & Pisiakowski PL 21 0224 12298 11:28 12.46
97 Team Wróbel – Langner PL 21 0262 2532 11:28 12.45
98 Team Jania - Lach 1 PL 21 023 10072 11:28 12.44
99 Kamiński-Sembratowicz 1 PL 21 0445 5286 11:28 12.43
100 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 1 PL 21 023 231 11:28 12.43
101 Pielesiak 2 PL 21 0266 9414 11:28 12.42
102 Bogdan Waga 1 PL 21 0449 2406 11:28 12.41
103 Piotr+Franek PL 21 0197 5503 11:28 12.4
104 Para Stanisław PL 21 0234 175 11:28 12.39
105 Sobczak 3 PL 21 0412 4389 11:28 12.39
106 Sławomir Zieliński PL 21 0377 3672 11:28 12.38
107 Araźny Damian PL 21 0233 803 11:28 12.37
108 SG Sehnke Marzieon 2 DV 21 08762 619 11:28 12.36
109 Dawid Rzadkowski PL 21 0308 3047 11:28 12.36
110 Joekel Skylights Team Lumen 2 DV 21 07001 42 11:28 12.35
111 Piwowarczyk Family PL 21 0205 281 11:28 12.34
112 Murański Mariusz 1 PL 21 023 5885 11:28 12.33
113 Paweł Borowiec PL 21 0335 4522 11:28 12.32
114 Team Szczebel PL 21 0235 5891 11:28 12.32
115 Araźny Damian PL 21 0233 805 11:28 12.31
116 Mariusz Korzym PL 21 0451 9662 11:28 12.3
117 Karl-Heinz & Timo Wagner DV 21 07768 348 11:28 12.29
118 Centrum Hodowlane Europa PL 21 0216 1264 11:28 12.29
119 G-Yard Loft GB 21 66490 11:28 12.28
120 Meyer - Zambrzycki PL 21 0307 9035 11:28 12.27
121 Joekel Skylights Team Lumen 1 DV 21 01342 1346 11:28 12.26
122 Henryk Panek PL 21 0270 228 11:28 12.25
123 Team Thorsten & Finn Leon Daum DV 21 04939 1837 11:28 12.25
124 Dadał Jan PL 21 0231 2356 11:28 12.24
125 Karakurt Pigeons TR 21 023147 11:28 12.23
126 Garbacz Eugeniusz PL 21 0237 401 11:28 12.22
127 Artur Błyszcz PL 21 0263 12580 11:28 12.22
128 Basia PL 21 0235 5085 11:28 12.21
129 Team Jania - Lach 2 PL 21 0235 2415 11:28 12.2
130 Wręczycki Wojciech 1 PL 21 0263 1300 11:28 12.19
131 ZG-Helios Bucher & Gehrken CH 21 12389 11:28 12.18
132 P.P.H.U Leoni & Brat PL 21 0285 5911 11:28 12.18
133 Wardęga & Michałowski PL 21 0425 16015 11:28 12.17
134 Robert Zgud 4 PL 21 0206 8462 11:28 12.16
135 Andreas Moeller DV 21 03391 84 11:28 12.15
136 Super Gołąb PL 21 0362 7075 11:28 12.15
137 Dieter Siebert 2 DV 21 06723 1540 11:28 12.14
138 Hankus Mariusz PL 21 030 5478 11:28 12.13
139 Zawadzki-Urbanska PL 21 0137 5059 11:28 12.12
140 Mariusz Korzym PL 21 0451 9663 11:28 12.12
141 Grodny Andrzej PL 21 0314 7717 11:28 12.11
142 Robert Brusik PL 21 029 662 11:28 12.1
143 Goetz Guenter 2 DV 21 05136 396 11:28 12.09
144 Familie Söllner 1 DV 21 02733 130 11:28 12.08
145 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 1 PL 21 02 24 11:28 12.08
146 Team R&R PL 21 0385 618 11:28 12.07
147 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 2 PL 21 02 91 11:28 12.06
148 Drzazga-Rudnik PL 21 0315 7106 11:28 12.05
149 BJÖRN OVE HELGESEN NOR 21 032 0310 11:28 12.05
150 Familie Söllner 2 DV 21 02733 185 11:28 12.04
151 Włosiński Paweł PL 21 018 4911 11:28 12.03
152 Tobi PL 21 0461 4105 11:28 12.02
153 Wojcieszak Florek PL 21 0231 9936 11:28 12.01
154 Dariusz Łata PL 21 0193 7199 11:28 12.01
155 Babiński Mariusz PL 21 017 10181 11:28 12
156 Lusa Wiesław PL 21 0278 3955 11:28 11.99
157 Robert Zgud 4 PL 21 0206 8401 11:28 11.98
158 Team 030 PL 21 030 6251 11:28 11.98
159 WG Warmia Team PL 21 0417 9115 11:28 11.97
160 Pławecki & Możdżeń PL 21 0236 364 11:28 11.96
161 Pławecki & Możdżeń PL 21 0236 1502 11:28 11.95
162 Mariusz Korzym PL 21 0451 9673 11:28 11.94
163 Potoczny & Brusik PL 21 029 681 11:28 11.94
164 Kowalski Krzysztof PL 21 0280 6210 11:28 11.93
165 Jankowski Ireneusz PL 21 0193 2518 11:28 11.92
166 D. E. Stefaniak PL 21 0236 2221 11:28 11.91
167 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 2 PL 21 02 8 11:28 11.91
168 Koralewicz Bracia PL 21 0289 1854 11:28 11.9
169 Familie Söllner 1 DV 21 02733 137 11:28 11.89
170 Dr.H.de Weerd Pigeons NL 21 1250860 11:28 11.88
171 EMIEL DENYS BE 21 3071685 11:28 11.87
172 Wardęga & Michałowski PL 21 0425 16008 11:28 11.87
173 Samuraje PL 21 0120 1001 11:28 11.86
174 Maziarz Racing Team 2 PL 21 0233 7764 11:28 11.85
175 Pławecki & Możdżeń PL 21 0236 1503 11:28 11.84
176 Dieter Siebert 2 DV 21 06723 1472 11:28 11.84
177 Thailand Elite Center - Sparta 300 BE 21 3033638 11:28 11.83
178 Rafał Gawron PL 21 0114 6006 11:28 11.82
179 Mariusz Chłopecki PL 21 0194 4324 11:28 11.81
180 Sebastian Smółka PL 21 0123 2606 11:29 11.81
181 Team Thorsten & Finn Leon Daum DV 21 04939 1832 11:29 11.8
182 Sylwester Tadeusiak PL 21 0278 4201 11:29 11.79
183 Jens Borker DV 21 07259 540 11:29 11.78
184 Robert Bandura PL 21 0122 1334 11:29 11.77
185 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 1 PL 21 02 7 11:29 11.77
186 Sztobnicki Paweł PL 21 0175 1957 11:29 11.76
187 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 2 PL 21 02 77 11:29 11.75
188 Iwona Godek 1 PL 21 082 6750 11:29 11.74
189 Tempka Mariusz PL 21 023 9196 11:29 11.74
190 Wojciech Wolniak PL 21 098 12524 11:29 11.73
191 Grzegorz Złydaszyk CH 21 8867 11:29 11.72
192 SG Sehnke Marzieon 3 DV 21 08762 722 11:29 11.71
193 D. E. Stefaniak PL 21 0236 2244 11:29 11.7
194 Jens Borker DV 21 07259 535 11:29 11.7
195 Gierczak Tadeusz 1 PL 21 0163 2309 11:29 11.69
196 Piwowarczyk Adrian Ewelina 1 PL 21 0196 1168 11:29 11.68
197 Robert Zgud 2 PL 21 0206 8591 11:29 11.67
198 Wojciech Hańderek PL 21 034 2268 11:29 11.67
199 Good Style Loft PL 21 0143 524 11:29 11.66
200 Comb. Hoefnagels - Beens NL 21 7055549 11:29 11.65
201 Beata i Janusz Chruśliccy PL 21 0451 8625 11:29 11.64
202 Dariusz Łata PL 21 0193 7196 11:29 11.63
203 Sylwester Tadeusiak PL 21 0278 4213 11:29 11.63
204 Henryk Panek PL 21 0270 223 11:29 11.62
205 Łukasz Wychowaniec PL 21 0449 2404 11:29 11.61
206 Piwowarczyk Family PL 21 0205 253 11:29 11.6
207 Adam Boberek PL 21 0422 890 11:30 11.6
208 Trzaska Team PL 21 0264 1456 11:30 11.59
209 Dr. Schwidde Eckhard DV 21 0825 305 11:30 11.58
210 Dadał Jan PL 21 0231 2341 11:30 11.57
211 Team Melek-AZU PL 21 0234 5549 11:30 11.56
212 Górgul Kazimierz PL 21 0314 307 11:30 11.56
213 Ostwestfalen Derby DV 21 09581 1074 11:30 11.55
214 SG Sehnke Marzieon 1 DV 21 08762 597 11:30 11.54
215 Goetz Guenter 1 DV 21 05136 289 11:30 11.53
216 Team Laskowa PL 21 0447 4472 11:30 11.53
217 Robert Zgud 3 PL 21 0206 8424 11:30 11.52
218 Chrapkowski-Bujalski PL 21 058 120 11:30 11.51
219 Ronny De Muynck BE 21 4023703 11:30 11.5
220 Łukasz Bućko PL 21 0381 4054 11:30 11.5
221 Maziarz Racing Team 2 PL 21 0231 8200 11:30 11.49
222 Bogdan Waga PL 21 0449 2402 11:30 11.48
223 Silesia Team 2 PL 21 0253 5540 11:31 11.47
224 W. & L. – Styczeń PL 21 0170 6859 11:31 11.46
225 Karl-Heinz Wichert DV 21 02618 1979 11:31 11.46
226 Artur Błyszcz PL 21 0263 14568 11:31 11.45
227 M.Sikorski 1 PL 21 0225 5811 11:31 11.44
228 Team 030 1 PL 21 030 6273 11:31 11.43
229 Gierczak Tadeusz 1 PL 21 0163 2231 11:31 11.43
230 WG Warmia Team PL 21 0417 9114 11:31 11.42
231 Team Heidemann & Winter DV 21 03611 1008 11:31 11.41
232 Adam Tomasz Kopacz 1 PL 21 0317 4582 11:31 11.4
233 Rafał Gawron PL 21 0114 6034 11:31 11.39
234 Team Stępniewski L.K.K. 1 PL 21 090 10471 11:31 11.39
235 Rogało Leszek PL 21 016 3108 11:32 11.38
236 Team Wróbel – Langner PL 21 0262 3017 11:32 11.37
237 Jan Wyrwała PL 21 0285 390 11:32 11.36
238 Zwijacz – Kołodziej 1 PL 21 0238 3501 11:32 11.36
239 Zieliński PL 21 0450 9488 11:32 11.35
240 Damian Nowicki PL 21 03 393 11:32 11.34
241 Robert Zgud 4 PL 21 0206 8402 11:32 11.33
242 Adam Boberek PL 21 0422 815 11:32 11.32
243 Jankowski Ireneusz PL 21 0193 2515 11:32 11.32
244 Bąk & Piątek PL 21 0147 2846 11:32 11.31
245 Wardęga & Konieczny PL 21 0425 3598 11:32 11.3
246 Stelmach & Kucharski PL 21 0439 44 11:32 11.29
247 Górka Marian PL 21 0198 6082 11:32 11.29
248 EMIEL DENYS BE 21 3071633 11:32 11.28
249 Stelmach & Kucharski PL 21 0439 43 11:32 11.27
250 Pielesiak 1 PL 21 0266 9293 11:32 11.26
251 Robert Zgud 3 PL 21 0206 8416 11:32 11.25
252 Wardęga & Konieczny PL 21 0425 16016 11:32 11.25
253 Burger Karl-Heinz 1 DV 21 05056 1131 11:32 11.24
254 Sylwester Tadeusiak PL 21 0278 4215 11:32 11.23
255 Centrum Hodowlane Europa PL 21 0216 1425 11:32 11.22
256 Wojciech Hańderek PL 21 034 2218 11:32 11.22
257 Kurman Andrzej PL 21 0308 143 11:32 11.21
258 Tarasiuk Jerzy 1 PL 21 0385 1347 11:32 11.2
259 Joekel Skylights Team Lumen 1 DV 21 01342 1311 11:32 11.19
260 Silesia Team 1 PL 21 0253 5538 11:32 11.19
261 Piwowarczyk Adrian Ewelina 1 PL 21 0196 1135 11:32 11.18
262 Mariola & Artur PL 21 0419 1551 11:32 11.17
263 Maciej Stuligłowa PL 21 0309 5262 11:32 11.16
264 Para Stanisław PL 21 0234 167 11:33 11.15
265 Team 030 PL 21 030 39 11:33 11.15
266 Gorbatovschi Dumitru MD 21 3363 11:33 11.14
267 Adam Gaszek PL 21 0456 86 11:33 11.13
268 Grzegorz Nowicki 3 NL 21 1331971 11:33 11.12
269 ML Jania PL 21 0235 2444 11:33 11.12
270 Sokołowski Jerzy - Głazewski Marek PL 21 0490 8131 11:33 11.11
271 Basia PL 21 0235 5093 11:33 11.1
272 Sokołowski Jerzy - Głazewski Marek PL 21 0490 8121 11:33 11.09
273 Basia PL 21 0235 5129 11:33 11.08
274 Bernhard Klüber 1 DV 21 07039 775 11:33 11.08
275 Jarosław Grzankowski 1 PL 21 0466 8307 11:33 11.07
276 Andreas Moeller 1 DV 21 03391 192 11:34 11.06
277 Silesia Team 2 PL 21 0253 5551 11:34 11.05
278 Trzaska Team PL 21 0264 1437 11:34 11.05
279 Komór i Morel Team PL 21 0493 15013 11:34 11.04
280 Team Jania - Lach 2 PL 21 0449 1662 11:34 11.03
281 Dadał Jan PL 21 0231 2355 11:34 11.02
282 Derby Halkidiki OLR GR 21 0822954 11:34 11.01
283 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 1 PL 21 02 2 11:34 11.01
284 Lusa Wiesław PL 21 0278 3956 11:34 11
285 Dla Karolinki PL 21 0224 3931 11:34 10.99
286 Zwijacz – Kołodziej 2 PL 21 0238 3509 11:34 10.98
287 Stanisław Bachleda PL 21 0238 4125 11:34 10.98
288 Samuraje PL 21 0120 1002 11:34 10.97
289 Wardęga & Michałowski PL 21 0425 3724 11:34 10.96
290 Tarasiuk Jerzy 2 PL 21 0385 1330 11:34 10.95
291 Grzegorz Kazimierz Jedlecki PL 21 0231 3178 11:34 10.94
292 Team Biene Gołąbek & Piontek PL 21 0247 2430 11:34 10.94
293 Tomasz Kantorowicz PL 21 0236 207 11:34 10.93
294 Familie Söllner 2 DV 21 02733 226 11:34 10.92
295 Tarasiuk Jerzy 1 PL 21 0385 1380 11:34 10.91
296 Murański Mariusz 2 PL 21 023 5707 11:34 10.91
297 Łukasz Zagata PL 21 0449 1061 11:34 10.9
298 Wręczycki Wojciech 1 PL 21 0430 521 11:34 10.89
299 Robert Zgud 3 PL 21 0206 8571 11:34 10.88
300 Y. Gudz DV 21 08867 44 11:34 10.88
301 G-Yard Loft GB 21 66482 11:34 10.87
302 Robert Zgud 4 PL 21 0206 8396 11:34 10.86
303 Jens Borker DV 21 07259 539 11:34 10.85
304 Bartłomiej Loewe PL 21 0152 122 11:35 10.84
305 Karl-Heinz Wichert DV 21 02618 1953 11:35 10.84
306 Kocemba Józef DV 21 02247 933 11:35 10.83
307 Bernhard Klüber 1 DV 21 07039 762 11:35 10.82
308 Dr.H.de Weerd Pigeons NL 21 1250830 11:35 10.81
309 Silesia Team 2 PL 21 0253 5574 11:35 10.81
310 Dieter Siebert DV 21 06723 1451 11:35 10.8
311 Dariusz Skawiński PL 21 0442 240 11:35 10.79
312 Yevheiny Gudz 3 DV 21 08867 175 11:35 10.78
313 Krzysztof Szkolny PL 21 0355 188 11:35 10.77
314 Gorbatovschi Dumitru MD 21 3359 11:35 10.77
315 Wojciech Hańderek PL 21 034 2219 11:35 10.76
316 Szymanowscy Team PL 21 0499 7893 11:35 10.75
317 Familie Söllner 2 DV 21 02733 160 11:35 10.74
318 Koralewicz Bracia PL 21 0289 1899 11:35 10.74
319 Karakurt Pigeons TR 21 023019 11:35 10.73
320 Biela Bogdan PL 21 0203 2157 11:35 10.72
321 Robert Bandura PL 21 0122 1336 11:35 10.71
322 Bąk & Piątek PL 21 0247 2422 11:35 10.7
323 Grzegorz Kazimierz Jedlecki PL 21 0231 3193 11:35 10.7
324 Dieter Siebert DV 21 06723 1421 11:35 10.69
325 Łukasz Sprycha PL 21 0468 7810 11:35 10.68
326 Jankowski Ireneusz PL 21 0193 2504 11:35 10.67
327 Dla Gabrysi PL 21 0234 3020 11:35 10.67
328 Team Wróbel – Langner PL 21 9214 646 11:35 10.66
329 Borys PL 21 0131 867 11:35 10.65
330 Joekel Skylights Team Lumen 3 DV 21 01342 1373 11:35 10.64
331 Klaus & Steinhof DV 21 0825 684 11:35 10.63
332 RO-MA Team PL 21 04 5008 11:35 10.63
333 Krzysztof Gański PL 21 0296 4391 11:36 10.62
334 Krzysztof Gański PL 21 0296 4394 11:36 10.61
335 Rogało Leszek PL 21 016 3107 11:36 10.6
336 Drzazga Marek PL 21 0277 9250 11:36 10.6
337 Lucjan Krawieczek PL 21 0129 981 11:36 10.59
338 Gierczak Tadeusz 1 PL 21 0163 2327 11:36 10.58
339 Kocemba Józef DV 21 02247 922 11:36 10.57
340 Team Jania - Lach 1 PL 21 023 10079 11:36 10.57
341 Murański Mariusz 1 PL 21 023 5729 11:36 10.56
342 Y. Gudz DV 21 08867 58 11:36 10.55
343 Joekel Skylights Team Lumen 2 DV 21 07001 39 11:36 10.54
344 Pielesiak 1 PL 21 0266 9168 11:36 10.53
345 Sylwester Ostapiuk PL 21 0302 784 11:36 10.53
346 Sembratowicz 2 PL 21 083 19059 11:36 10.52
347 Adam Gaszek PL 21 0456 90 11:36 10.51
348 Team Laskowa PL 21 0447 4471 11:36 10.5
349 Bernard Póda PL 21 023 8802 11:36 10.5
350 Sebastian Smółka PL 21 0123 2655 11:36 10.49
351 Laszló & Molnar HU 21 20 18462 11:36 10.48
352 Talgo PL 21 01 2860 11:36 10.47
353 Bućek Robert SK 21 0777 3023 11:37 10.46
354 Beata i Janusz Chruśliccy PL 21 0451 8606 11:37 10.46
355 WG Warmia Team PL 21 0417 9102 11:37 10.45
356 Sztobnicki Paweł PL 21 08 016 11:37 10.44
357 Yevheiny Gudz 3 DV 21 08867 147 11:37 10.43
358 Bućek Edo SK 21 0777 3029 11:37 10.43
359 Bartłomiej Loewe PL 21 0152 129 11:37 10.42
360 Michał & Patryk Wróbel PL 21 0262 3004 11:37 10.41
361 Adam Tomasz Kopacz 1 PL 21 0317 4597 11:37 10.4
362 Andrzej i Michał Buszko PL 21 0324 1769 11:37 10.39
363 Team Ciomek J. & Szałata T. PL 21 0218 1605 11:37 10.39
364 Koźlenia Artur PL 21 0436 6380 11:37 10.38
365 Koralewicz Bracia PL 21 0289 1768 11:37 10.37
366 Meyer - Zambrzycki PL 21 0307 9003 11:37 10.36
367 Sobczak 3 PL 21 0412 4328 11:37 10.36
368 Familie Söllner 2 DV 21 02733 199 11:37 10.35
369 Herold Attila HU D 21 615622 11:37 10.34
370 Mateusz Wałesa & Wspólnicy PL 21 0239 7460 11:37 10.33
371 Brzoziewski & Wójciak PL 21 0235 8016 11:37 10.32
372 Andreas Behlke DV 21 09478 1341 11:37 10.32
373 Team Pułka PL 21 029 5549 11:37 10.31
374 Komór i Morel Team PL 21 0493 15151 11:37 10.3
375 Mariola & Artur PL 21 0419 1515 11:37 10.29
376 Łukasz Wychowaniec PL 21 0449 2410 11:37 10.29
377 Jarosław Grzankowski 3 PL 21 0466 8161 11:37 10.28
378 Maciaszek Rafał PL 21 0449 970 11:37 10.27
379 Majer Aleksandra PL 21 053 4475 11:37 10.26
380 Bieniek Family 1 S 21 020 1111 11:37 10.26
381 Bieniek Family 2 S 21 020 1065 11:37 10.25
382 ZIBI PL 21 0309 3782 11:37 10.24
383 Team Stępniewski L.K.K. 2 PL 21 090 10415 11:37 10.23
384 Daniel Godek 2 NL 21 1250267 11:37 10.22
385 Paloma Blue 2 NL 21 1223838 11:37 10.22
386 Robert Zgud 3 PL 21 0206 8415 11:37 10.21
387 Sylwester Tadeusiak PL 21 0278 4216 11:37 10.2
388 Iwona Godek 1 PL 21 1250273 11:37 10.19
389 Gierczak Tadeusz 1 PL 21 0163 2260 11:37 10.19
390 Dariusz Skawiński PL 21 0442 253 11:37 10.18
391 Abbas Pigeon S 21 04 219 11:37 10.17
392 Grywalski-Olejarz PL 21 0237 2344 11:37 10.16
393 Magdziak Andrzej PL 21 0439 2166 11:37 10.15
394 Gorbatovschi Dumitru MD 21 1525 11:37 10.15
395 Czupryniak Tomasz PL 21 082 237 11:38 10.14
396 Y. Gudz DV 21 08867 86 11:38 10.13
397 ZG HELIOS DV 21 01777 383 11:38 10.12
398 Borys PL 21 0131 871 11:38 10.12
399 Magdziak Andrzej PL 21 0439 2183 11:38 10.11
400 Helle & Jens Pedersen DAN 21 076 1522 11:38 10.1
401 Romanian Golden Pigeons RO 21 013848 11:38 10.09
402 Koźlenia Artur PL 21 0436 6398 11:38 10.08
403 Team Croatia CRO 21 23411 11:38 10.08
404 Śląskie - ONT PL 21 0259 1581 11:38 10.07
405 Marc Bert 1 BE 21 4023609 11:38 10.06
406 Paulina Tadeusiak PL 21 0278 4241 11:38 10.05
407 BJÖRN OVE HELGESEN NOR 21 032 0300 11:38 10.05
408 Team Croatia CRO 21 18139 11:38 10.04
409 Alex PL 21 012 12445 11:38 10.03
410 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 2 PL 21 023 125 11:39 10.02
411 Sylwester Ostapiuk PL 21 0302 667 11:39 10.01
412 Michał & Patryk Wróbel PL 21 0262 3037 11:39 10.01
413 Adi11582 1 PL 21 0381 2060 11:39 10
414 Bućek Edo SK 21 0777 3035 11:39 9.99
415 Łukasz Sprycha PL 21 0468 52 11:39 9.98
416 Kołodziej Krzysztof PL 21 0314 219 11:39 9.98
417 Piotr & Darek Orawa SK 21 02901 2002 11:39 9.97
418 Górka Marian PL 21 0198 6065 11:39 9.96
419 Jarosław Grzankowski 2 PL 21 0466 8102 11:39 9.95
420 Team Croatia CRO 21 18156 11:40 9.95
421 Łukasz i Monika Lipian PL 21 208 8977 11:40 9.94
422 Szczepaniak Andrzej PL 21 0439 4579 11:40 9.93
423 Grzegorz Nowicki 2 NL 21 1331977 11:40 9.92
424 Krzysztof Szkolny PL 21 0355 308 11:40 9.91
425 Paulina Tadeusiak PL 21 0278 4240 11:40 9.91
426 Adam Tomasz Kopacz 2 PL 21 0317 4594 11:42 9.9
427 Potoczny & Brusik PL 21 029 688 11:42 9.89
428 Iwona Godek 1 PL 21 1250269 11:42 9.88
429 Trzaska Team PL 21 0264 1428 11:42 9.88
430 Zawadzki-Urbanska PL 21 0137 5055 11:42 9.87
431 Knap & Gierczak 1 PL 21 0163 2214 11:42 9.86
432 Team Szczebel PL 21 0235 5813 11:42 9.85
433 ZG HELIOS DV 21 01777 385 11:43 9.84
434 Zieliński PL 21 0450 9492 11:43 9.84
435 Andreas Behlke DV 21 09478 1319 11:43 9.83
436 Yevheiny Gudz 2 DV 21 08867 71 11:44 9.82
437 Rafał Gawron PL 21 0114 6030 11:44 9.81
438 Team R&R PL 21 0435 5034 11:44 9.81
439 Rams PL 21 0237 2922 11:44 9.8
440 Sebastian Smółka PL 21 0123 2669 11:44 9.79
441 Klaus & Steinhof DV 21 06520 1124 11:45 9.78
442 Burger Karl-Heinz DV 21 05056 1107 11:45 9.77
443 Van Stichel Dirk BE 21 4068348 11:45 9.77
444 Dawid Rzadkowski PL 21 0308 3050 11:45 9.76
445 Tarasiuk Jerzy 2 PL 21 0385 1349 11:45 9.75
446 Marc Bert 2 BE 21 4023673 11:45 9.74
447 Andrzej i Michał Buszko PL 21 0324 2211 11:45 9.74
448 Dr.H.de Weerd Pigeons NL 21 1250846 11:45 9.73
449 Basia PL 21 0235 5095 11:45 9.72
450 Kamil Szulc PL 21 098 10608 11:45 9.71
451 Grzegorz Nowicki 1 NL 21 1331974 11:46 9.7
452 Grzegorz Kazimierz Jedlecki PL 21 0231 3262 11:46 9.7
453 Stanisław Bachleda PL 21 0238 4123 11:46 9.69
454 Jan Ciomek PL 21 0218 1606 11:46 9.68
455 Babiński Mariusz PL 21 017 10186 11:46 9.67
456 Rafał Gawron PL 21 0114 6009 11:47 9.67
457 Burger Karl-Heinz DV 21 05056 1105 11:47 9.66
458 Latawiec-Masztelerz PL 21 087 5237 11:47 9.65
459 Czupryniak Tomasz PL 21 082 1230 11:47 9.64
460 Stanisław Bachleda PL 21 0238 4124 11:47 9.64
461 Team Melek-AZU PL 21 0234 5513 11:47 9.63
462 Sobczak 1 PL 21 0412 4376 11:47 9.62
463 Jagiełło Team DV 21 03473 888 11:47 9.61
464 Babiński Mariusz PL 21 017 10184 11:47 9.6
465 Bandyk Andrzej PL 21 044 7817 11:47 9.6
466 Wojciech Wolniak PL 21 098 12540 11:47 9.59
467 Dr.Angela Targatz 1 DV 21 07196 2686 11:47 9.58
468 Van Stichel Dirk BE 21 4068352 11:47 9.57
469 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 1 PL 21 02 5 11:47 9.57
470 Good Style Loft PL 21 04587 1454 11:47 9.56
471 Lusa Wiesław PL 21 0278 3958 11:47 9.55
472 Flaga Robert PL 21 0203 2565 11:47 9.54
473 Stan 49 PL 21 0414 2799 11:47 9.53
474 Maziarz Racing Team 1 PL 21 0231 8220 11:47 9.53
475 Paloma Blue 2 NL 21 1223788 11:47 9.52
476 Maciaszek Rafał PL 21 0449 964 11:47 9.51
477 OLR Mazury 1 BE 21 2041691 11:47 9.5
478 Kocemba Józef DV 21 02247 940 11:47 9.5
479 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 1 PL 21 023 227 11:47 9.49
480 Abbas Pigeon S 21 04 209 11:47 9.48
481 Karl-Heinz & Timo Wagner DV 21 07768 353 11:47 9.47
482 Piwowarczyk Adrian Ewelina. PL 21 0196 1174 11:47 9.46
483 Chrapkowski-Bujalski PL 21 058 4474 11:48 9.46
484 Silesia Team 2 PL 21 0253 5525 11:48 9.45
485 Beata i Janusz Chruśliccy PL 21 0451 8611 11:48 9.44
486 Team Heidemann & Winter DV 21 03970 212 11:48 9.43
487 Paweł Borowiec PL 21 0335 4539 11:48 9.43
488 Tarasiuk Jerzy 2 PL 21 0385 1331 11:48 9.42
489 Adi11582 2 PL 21 0231 6537 11:48 9.41
490 Jens Borker DV 21 07259 536 11:48 9.4
491 Herold Attila HU D 21 615629 11:48 9.39
492 Paweł Socała 2 PL 21 017 10374 11:49 9.39
493 Szymanowscy Team PL 21 0499 7884 11:49 9.38
494 Tequillia007 PL 21 0495 11733 11:49 9.37
495 Dr.H.de Weerd Pigeons NL 21 1250801 11:49 9.36
496 Po Ra Pi 1 PL 21 0280 3138 11:49 9.36
497 W. & L. – Styczeń PL 21 0170 7424 11:49 9.35
498 Team Heidemann & Winter DV 21 03970 218 11:49 9.34
499 Dariusz Łata PL 21 0193 7185 11:49 9.33
500 Goetz Guenter 1 DV 21 05136 419 11:49 9.33
501 Danny Polz DV 21 01726 4 11:49 9.32
502 Danny Polz DV 21 01726 34 11:49 9.31
503 Sebastian Ostoja-Lńiski PL 21 0299 2632 11:49 9.3
504 Trzaska Team PL 21 0264 1479 11:49 9.29
505 Grzegorz Nowicki 1 NL 21 1331986 11:49 9.29
506 Wojaczek-Witek DV 21 09581 1679 11:49 9.28
507 Joekel Skylights Team Lumen 2 DV 21 07001 34 11:49 9.27
508 Familie Söllner 1 DV 21 02733 141 11:49 9.26
509 Mariusz Pietkiewicz PL 21 0367 13017 11:49 9.26
510 Team R&R PL 21 0385 639 11:49 9.25
511 Bućek Edo SK 21 0777 3046 11:49 9.24
512 Paweł Socała 2 PL 21 017 10385 11:49 0
513 Team Stępniewski L.K.K. 2 PL 21 090 10410 11:49 0
514 Koźlenia Artur PL 21 0436 6341 11:49 0
515 SG Sehnke Marzieon 1 DV 21 08762 590 11:49 0
516 Gierczak Tadeusz 1 PL 21 0163 2326 11:49 0
517 Komór i Morel Team PL 21 0493 15019 11:49 0
518 Marian Balicki 2 PL 21 0202 1443 11:49 0
519 Ostwestfalen Derby DV 21 09581 1085 11:49 0
520 Murański Mariusz 1 PL 21 023 5781 11:49 0
521 Pielesiak 1 PL 21 0266 9410 11:49 0
522 Knap & Gierczak 2 PL 21 0163 2219 11:49 0
523 Grywalski-Olejarz PL 21 0237 2044 11:49 0
524 Pstrągowski & Babiński PL 21 017 10207 11:49 0
525 Sobczak 3 PL 21 0412 4366 11:49 0
526 Jarosław Grzankowski 2 PL 21 0466 8115 11:49 0
527 Meyer - Zambrzycki PL 21 0307 9049 11:49 0
528 Łukasz Wychowaniec PL 21 0449 2438 11:49 0
529 Team Stępniewski L.K.K. 1 PL 21 090 10472 11:50 0
530 Andreas Moeller DV 21 03391 156 11:50 0
531 Łukasz Zagata PL 21 0449 1070 11:50 0
532 Team Laskowa PL 21 0447 4546 11:50 0
533 Michał & Patryk Wróbel 2 PL 21 0262 2887 11:50 0
534 Burger Karl-Heinz DV 21 05056 1163 11:50 0
535 Team Maggu’s Racing Loft DV 21 01726 389 11:50 0
536 Leon Wójciak PL 21 0235 8009 11:50 0
537 Dariusz Skawiński PL 21 0442 254 11:50 0
538 Majer TMDA PL 21 0253 4454 11:50 0
539 Kotek 1 FR 21 242659 11:50 0
540 Andreas Moeller DV 21 03391 131 11:50 0
541 Jarosław Grzankowski 2 PL 21 0466 8317 11:50 0
542 Gierczak Tadeusz 2 PL 21 0163 2265 11:50 0
543 P.P.H.U Leoni & Brat PL 21 02407 802 11:50 0
544 ML Jania PL 21 0235 2438 11:50 0
545 Bieniek Family 2 S 21 020 1115 11:50 0
546 Bernhard Klüber 2 DV 21 07039 792 11:50 0
547 Dr.Angela Targatz 1 DV 21 07196 2632 11:50 0
548 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 1 PL 21 023 62 11:50 0
549 Sebastian Ostoja-Lńiski PL 21 0299 2697 11:50 0
550 Chrapkowski-Bujalski PL 21 058 4465 11:50 0
551 Paloma Blue 2 NL 21 1588056 11:50 0
552 Karakurt Pigeons TR 21 023105 11:50 0
553 Łukasz Wychowaniec PL 21 0449 2437 11:51 0
554 Piwowarczyk Family PL 21 0205 235 11:51 0
555 Dr. Schwidde Eckhard DV 21 0825 327 11:51 0
556 Robert Bandura PL 21 0122 1332 11:51 0
557 Piwowarczyk Family PL 21 0205 276 11:51 0
558 Paweł Socała 1 PL 21 017 10345 11:51 0
559 Karakurt Pigeons TR 21 023107 11:51 0
560 Gorbatovschi Dumitru 1 MD 21 3382 11:51 0
561 Karakurt Pigeons 1 TR 21 023171 11:51 0
562 Danny Polz DV 21 01726 33 11:51 0
563 Team Jania - Lach 1 PL 21 023 10135 11:51 0
564 Joekel Skylights Team Lumen 1 DV 21 01342 1344 11:51 0
565 Centrum Hodowlane Europa PL 21 0216 1428 11:51 0
566 Jakubowski Bogusław PL 21 012 9014 11:51 0
567 Mariusz Korzym PL 21 0451 9672 11:51 0
568 Adi11582 2 PL 21 0231 6577 11:51 0
569 Michał & Patryk Wróbel 2 PL 21 09214 668 11:52 0
570 Grzegorz Nowicki 2 NL 21 1331980 11:52 0
571 Maziarz Racing Team 2 PL 21 0233 7733 11:52 0
572 Team Heidemann & Winter DV 21 03611 1010 11:52 0
573 Jarosław Grzankowski 2 PL 21 0466 8106 11:52 0
574 Klaus & Steinhof DV 21 0825 704 11:53 0
575 Trzaska Team PL 21 0264 1410 11:53 0
576 G-Yard Loft GB 21 66499 11:53 0
577 BJÖRN OVE HELGESEN NOR 21 032 0307 11:53 0
578 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 1 PL 21 02 69 11:53 0
579 Wręczycki Wojciech 1 PL 21 0430 506 11:53 0
580 Team Thorsten & Finn Leon Daum DV 21 04939 1839 11:53 0
581 Murański Mariusz 2 PL 21 023 5727 11:53 0
582 SG Sehnke Marzieon 2 DV 21 08762 732 11:53 0
583 Bernhard Klüber 1 DV 21 05604 210 11:54 0
584 Bąk & Piątek PL 21 023 6527 11:54 0
585 Andreas Moeller DV 21 03391 197 11:54 0
586 Dawid Rzadkowski PL 21 0308 3052 11:54 0
587 Kotek 1 FR 21 242658 11:54 0
588 Team Stępniewski L.K.K. 1 PL 21 090 10413 11:54 0
589 Tobi PL 21 0461 4107 11:54 0
590 Mariusz Pietkiewicz PL 21 0367 13034 11:55 0
591 Potoczny & Brusik PL 21 029 136 11:55 0
592 Włosiński Paweł PL 21 018 4903 11:55 0
593 Maciejny Jan PL 21 023 5066 11:55 0
594 Ruda 43 PL 21 0311 9010 11:55 0
595 Robert Brusik PL 21 029 689 11:56 0
596 B&B Giltay NL 21 1745424 11:58 0
597 Łukasz Zagata PL 21 0449 1099 11:58 0
598 Drzazga-Rudnik PL 21 0315 7243 11:58 0
599 Adam Tomasz Kopacz 1 PL 21 0317 4580 11:58 0
600 Leon Wójciak PL 21 0235 8003 11:58 0
601 Leon Wójciak PL 21 0235 8006 11:58 0
602 Yevheiny Gudz 2 DV 21 08867 156 11:58 0
603 OLR Mazury 1 BE 21 2041720 11:59 0
604 Team Heidemann & Winter DV 21 03970 207 11:59 0
605 Team Staffel / Wesch DV 21 041847 11:59 0
606 Dr. Andreas Lüdke DV 21 03004 517 11:59 0
607 Andreas Behlke DV 21 09478 1585 11:59 0
608 Dariusz Skawiński PL 21 0442 257 11:59 0
609 Arkadiusz Konieczny PL 21 099 9081 11:59 0
610 Centrum Hodowlane Europa PL 21 0216 1349 12:00 0
611 Jarosław Grzankowski 1 PL 21 0466 8139 12:00 0
612 Kołodziej Krzysztof PL 21 0314 205 12:00 0
613 Team Staffel / Wesch DV 21 02503 661 12:00 0
614 Górgul Kazimierz PL 21 0314 382 12:01 0
615 Andreas Moeller 1 DV 21 03391 118 12:01 0
616 Dieter Siebert 2 DV 21 06723 1453 12:01 0
617 Wojciech Adamski PL 21 0228 14397 12:01 0
618 Helle & Jens Pedersen DAN 21 076 1505 12:03 0
619 Adam Tomasz Kopacz 1 PL 21 0317 4578 12:05 0
620 EMIEL DENYS - QIU QIAO ZHEN BE 21 3071666 12:05 0
621 Sebastian Wardęga PL 21 0425 3521 12:07 0
622 Murański Mariusz 2 PL 21 023 5713 12:07 0
623 Szczepaniak Andrzej PL 21 0439 4576 12:07 0
624 Team Jania - Lach 1 PL 21 023 10071 12:07 0
625 OLR Mazury 2 BE 21 2041812 12:07 0
626 Po Ra Pi 1 PL 21 0280 3127 12:07 0
627 Zieliński PL 21 0450 9484 12:07 0
628 Palos Team M. & M. Paliborek PL 21 057 4849 12:07 0
629 Ronny De Muynck BE 21 4023669 12:08 0
630 Andrzej Kiełbasa PL 21 0450 312 12:08 0
631 Maciej Stuligłowa PL 21 0309 5247 12:08 0
632 Kurman Andrzej PL 21 0308 142 12:08 0
633 Bracia Potoczny PL 21 029 107 12:08 0
634 Michał & Patryk Wróbel PL 21 0262 2916 12:08 0
635 Yevheiny Gudz 2 DV 21 08867 159 12:09 0
636 Alex PL 21 012 12414 12:09 0
637 Silesia Team 1 PL 21 0253 5563 12:10 0
638 Szczepaniak Andrzej PL 21 0439 4577 12:10 0
639 ZG HELIOS DV 21 12372 12:10 0
640 Górka Tadeusz i Syn PL 21 0198 1853 12:10 0
641 Jack Team PL 21 034 6836 12:10 0
642 Danny Polz DV 21 01726 5 12:10 0
643 Grzegorz Nowicki 2 NL 21 1331972 12:10 0
644 Paloma Blue 2 NL 21 1223820 12:10 0
645 Dla Gabrysi PL 21 0235 6645 12:11 0
646 Araźny Damian PL 21 0233 801 12:11 0
647 Borys PL 21 0131 865 12:11 0
648 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 2 PL 21 023 224 12:11 0
649 Piwowarczyk Adrian Ewelina 1 PL 21 0196 1194 12:11 0
650 Comb. Hoefnagels - Beens NL 21 1281901 12:11 0
651 Wojciech Tchórzewski PL 21 0468 6312 12:11 0
652 Team 030 PL 21 030 6244 12:11 0
653 Latawiec-Masztelerz PL 21 087 5252 12:11 0
654 W. & L. – Styczeń PL 21 0170 6868 12:11 0
655 Andrzej Kiełbasa PL 21 0450 315 12:11 0
656 Pstrągowski & Babiński PL 21 017 10203 12:11 0
657 Grzegorz Złydaszyk CH 21 8856 12:11 0
658 Sławomir Zieliński PL 21 0377 3669 12:11 0
659 SG Sehnke Marzieon 1 DV 21 08762 575 12:11 0
660 Grzegorz Nowicki 1 NL 21 1331979 12:11 0
661 EMIEL DENYS - QIU QIAO ZHEN BE 21 3071701 12:11 0
662 Andreas Behlke DV 21 09478 1548 12:11 0
663 Dla Karolinki PL 21 0224 3953 12:12 0
664 BJÖRN OVE HELGESEN NOR 21 032 0315 12:12 0
665 Piwowarczyk Adrian Ewelina 1 PL 21 0196 1179 12:12 0
666 Sembratowicz 2 PL 21 083 19071 12:12 0
667 Comb. Hoefnagels - Beens NL 21 7055546 12:12 0
668 Stan 49 PL 21 0414 2788 12:12 0
669 Kowalski Krzysztof PL 21 0280 6206 12:12 0
670 Grzegorz Nowicki 1 NL 21 1331988 12:12 0
671 Sembratowicz 2 PL 21 083 19091 12:12 0
672 Garbacz Eugeniusz PL 21 0237 402 12:12 0
673 Team Szczebel PL 21 0235 5803 12:12 0
674 Karl-Heinz Wichert DV 21 02618 1985 12:12 0
675 Araźny Damian PL 21 0233 814 12:12 0
676 Robert Brusik PL 21 029 664 12:12 0
677 Pstrągowski & Babiński PL 21 044 7812 12:12 0
678 Grzegorz Nowicki 3 NL 21 1331973 12:12 0
679 Kazimierz Lewandowski PL 21 0302 10200 12:12 0
680 Murański Mariusz 1 PL 21 023 5719 12:12 0
681 Wojciech Tchórzewski PL 21 0468 6310 12:12 0
682 Górka Marian PL 21 0198 6064 12:12 0
683 Pstrągowski & Babiński PL 21 044 7814 12:12 0
684 Bracia Potoczny PL 21 029 143 12:12 0
685 Team Jania - Lach 2 PL 21 0449 1638 12:12 0
686 Zieliński PL 21 0450 9495 12:13 0
687 Wręczycki Wojciech 1 PL 21 0430 573 12:13 0
688 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 1 PL 21 023 132 12:13 0
689 Dla Karolinki PL 21 0224 3957 12:13 0
690 Team Biene Gołąbek & Piontek PL 21 0247 2426 12:13 0
691 Piotr+Franek PL 21 0197 5536 12:13 0
692 Sokołowski Jerzy - Głazewski Marek PL 21 0490 8135 12:13 0
693 Grzegorz Złydaszyk CH 21 8857 12:13 0
694 M.Sikorski 1 PL 21 0225 5883 12:14 0
695 Artur & Róża Kozak S 21 15 106 12:14 0
696 Kamil Szulc PL 21 098 10632 12:14 0
697 Abbas Pigeon S 21 04 218 12:18 0
698 SG Sehnke Marzieon 3 DV 21 08762 603 12:18 0
699 Arkadiusz Konieczny PL 21 099 9061 12:18 0
700 Ruda 43 PL 21 0311 9025 12:18 0
701 Knap & Gierczak 1 PL 21 0163 2279 12:18 0
702 Araźny Damian PL 21 0233 843 12:18 0
703 Robert Brusik PL 21 029 749 12:18 0
704 Wojciech Wolniak PL 21 098 12531 12:19 0
705 Krystyna i Krzysztof Mrowiec 2 PL 21 023 69 12:19 0
706 Klaus & Steinhof DV 21 0825 695 12:19 0
707 Sebastian Ostoja-Lńiski PL 21 0299 2730 12:19 0
708 Jakubowski Bogusław PL 21 012 9091 12:19 0
709 Goetz Guenter 1 DV 21 05136 375 12:19 0
710 Bachleda Czesław PL 21 0238 2725 12:19 0
711 Kołodziej Krzysztof PL 21 0314 239 12:19 0
712 Jakubowski Bogusław PL 21 012 9019 12:19 0
713 Bernhard Klüber 2 DV 21 07039 785 12:19 0
714 Po Ra Pi 1 PL 21 0280 3133 12:19 0
715 Lucjan Krawieczek PL 21 0129 2990 12:19 0
716 Team 030 PL 21 030 6254 12:19 0
717 Bernard Póda PL 21 023 8803 12:19 0
718 Latawiec-Masztelerz PL 21 087 5251 12:19 0
719 Latawiec-Masztelerz PL 21 087 5241 12:19 0
720 Drzazga-Rudnik PL 21 0315 11010 12:19 0
721 Paweł Socała 1 PL 21 017 10328 12:19 0
722 Bernhard Klüber 1 DV 21 07039 764 12:19 0
723 Yevheiny Gudz 2 DV 21 08867 112 12:20 0
724 Magdziak Andrzej PL 21 0439 2165 12:20 0
725 Tarasiuk Jerzy 1 PL 21 0385 1366 12:20 0
726 Kamiński-Sembratowicz 1 PL 21 0445 5292 12:20 0
727 Team Stępniewski L.K.K. 2 PL 21 090 6187 12:21 0
728 Piwowarczyk Adrian Ewelina 1 PL 21 0196 1180 12:21 0
729 Team 030 PL 21 030 4035 12:21 0
730 Paloma Blue 1 NL 21 1588063 12:22 0
731 Ostwestfalen Derby DV 21 09581 1084 12:23 0
732 Dr. Schwidde Eckhard DV 21 0825 337 12:23 0
733 SG Sehnke Marzieon 3 DV 21 08762 726 12:23 0
734 Dr.H.de Weerd Pigeons NL 21 1250859 12:25 0
735 Bogdan Waga PL 21 0449 2425 12:25 0
736 Grzegorz Nowicki 3 NL 21 1331978 12:25 0
737 Adam Braszko PL 21 0215 1104 12:25 0
738 Tempka Mariusz PL 21 023 9188 12:27 0
739 Ruda 43 PL 21 0311 9013 12:27 0
740 Team Stępniewski L.K.K. 1 PL 21 090 10478 12:27 0
741 Dr.Angela Targatz 2 DV 21 07196 2665 12:27 0
742 Pielesiak 2 PL 21 0266 9441 12:28 0
743 Wojciech Tchórzewski PL 21 0468 6311 12:28 0
744 Marc Bert 1 BE 21 4023630 12:28 0
745 Van Stichel Dirk BE 21 4068350 12:28 0
746 Murański Mariusz 2 PL 21 023 5706 12:29 0
747 EMIEL DENYS BE 21 3071592 12:29 0
748 Paulina Tadeusiak PL 21 0278 4228 12:29 0
749 Górgul Kazimierz PL 21 0314 318 12:29 0
750 Wetula&Obrochta PL 21 0439 4019 12:30 0
751 Sobczak 1 PL 21 0412 4367 12:31 0
752 Prezes & Wójt PL 21 0237 622 12:32 0
753 Bartłomiej Loewe PL 21 0152 119 12:32 0
754 Robert Zgud 1 PL 21 0206 8372 12:32 0
755 Prezes & Wójt PL 21 0237 31 12:32 0
756 Joekel Skylights Team Lumen 2 DV 21 07001 68 12:32 0
757 Karl-Heinz & Timo Wagner 1 DV 21 07768 356 12:32 0
758 Robert Zgud 2 PL 21 0206 8554 12:32 0
759 M.Sikorski 1 PL 21 0225 5893 12:32 0
760 Tempka Mariusz PL 21 023 9192 12:32 0
761 Wojciech Tchórzewski PL 21 0468 6309 12:32 0
762 Robert Zgud 1 PL 21 0206 8538 12:32 0
763 Blahovsky + Majtanik SK 21 01408 1146 12:32 0
764 Wojciech Hańderek PL 21 034 2265 12:32 0
765 Helle & Jens Pedersen DAN 21 076 1397 12:33 0
766 Piotr & Darek Orawa SK 21 0236 20 12:33 0
767 Pławecki & Możdżeń PL 21 0236 1506 12:34 0
768 Tempka Mariusz PL 21 023 9190 12:39 0
769 Górka Marian PL 21 0198 6066 12:40 0
770 Pielesiak 1 PL 21 0266 9511 12:42 0
771 Zwijacz – Kołodziej 2 PL 21 0238 3518 12:43 0
772 Kotek 2 BE 21 6688336 12:43 0
773 Sobczak 2 PL 21 0412 4359 12:44 0
774 Danny Polz DV 21 01726 32 12:52 0
775 G-Yard Loft GB 21 66498 12:58 0
776 Mariusz Pietkiewicz PL 21 0367 13050 12:58 0
777 Mariusz Pietkiewicz PL 21 0367 13008 13:02 0
778 Zwijacz – Kołodziej 1 PL 21 0238 3502 13:05 0
779 Abbas Pigeon S 21 04 217 13:05 0
780 EMIEL DENYS - QIU QIAO ZHEN BE 21 3071640 13:06 0
781 Majer Aleksandra PL 21 053 4533 13:06 0
782 Derby Halkidiki OLR GR 21 0203221 13:06 0
783 Tobi PL 21 0461 4143 13:12 0
784 Paweł Socała 3 PL 21 017 10359 13:14 0
785 Śląskie - ONT PL 21 0259 7912 13:19 0
786 Sztobnicki Paweł PL 21 0175 1991 13:19 0
787 Michał & Patryk Wróbel PL 21 0262 3086 13:22 0
788 Karakurt Pigeons TR 21 023001 13:23 0
789 Maciejny Jan PL 21 023 5069 13:23 0
790 Wojcieszak Florek PL 21 0231 9924 13:24 0
791 Adam Boberek PL 21 0422 847 13:25 0
792 Szymanowscy Team PL 21 0499 7903 13:26 0
793 Majer Aleksandra PL 21 053 4531 13:26 0
794 Biela Bogdan PL 21 0203 2159 13:28 0
795 Samuraje PL 21 0120 1039 13:29 0
796 Zwijacz – Kołodziej 2 PL 21 0238 3508 13:32 0
797 Kamil Pułka PL 21 029 5388 13:32 0
798 Marian Balicki 1 PL 21 0114 747 13:39 0
799 Adi11582 1 PL 21 0231 6562 13:42 0
800 Kotek 2 BE 21 6688335 13:50 0
801 EMIEL DENYS BE 21 3071693 13:54 0
802 Tobi PL 21 0461 4145 13:54 0
803 Kurman Andrzej PL 21 0308 149 13:55 0
804 Maziarz Racing Team 2 PL 21 0231 8915 14:02 0
805 Knap & Gierczak 1 PL 21 0163 2280 14:02 0
806 Piwowarczyk Family PL 21 0205 247 14:06 0
807 Adi11582 1 PL 21 0231 6560 14:07 0
808 Artur & Róża Kozak S 21 15 046 14:08 0
809 Maziarz Racing Team 1 PL 21 0231 8250 14:09 0
810 Wojaczek-Witek DV 21 09581 1915 14:14 0
811 Górgul Kazimierz PL 21 0314 301 14:14 0
812 Szczepaniak Andrzej PL 21 0439 4580 14:18 0
813 Bartłomiej Loewe PL 21 0152 113 14:18 0
814 Mariusz Chłopecki PL 21 0194 4325 14:19 0
815 Daniel Godek 2 NL 21 1250272 14:28 0
816 Team Biene Gołąbek & Piontek PL 21 0247 2428 14:37 0
817 Dieter Siebert DV 21 06723 1419 14:40 0
818 Pławecki & Możdżeń PL 21 0236 1519 14:49 0
819 Łukasz Zagata PL 21 0449 1098 14:51 0
820 Adam Tomasz Kopacz 2 PL 21 0317 4503 14:54 0
821 Bogdan Waga PL 21 0449 2424 14:54 0
822 Grzegorz Złydaszyk CH 21 8874 14:59 0
823 Janusz Kołodziejczyk PL 21 018 814 15:00 0
824 Yevheiny Gudz 2 DV 21 08867 166 15:04 0
825 Dr.Angela Targatz 1 DV 21 07196 2660 15:05 0
826 SG Sehnke Marzieon 2 DV 21 08762 715 15:10 0
827 Marc Bert 2 BE 21 4023627 15:50 0
828 Humar Team H.Ośko-M.Komoda 2 PL 21 02 23 15:55 0
829 Grzegorz Kazimierz Jedlecki PL 21 0231 3189 16:02 0
830 Latawiec-Masztelerz 1 PL 21 087 5248 16:05 0
831 Team 030 1 PL 21 030 4039 16:08 0
832 Wójciga Stanisław PL 21 0420 3307 16:17 0
833 Dariusz Skawiński PL 21 0442 238 16:32 0
834 D. E. Stefaniak PL 21 0236 2207 16:43 0
835 Tomasz Koper PL 21 021 4210 16:53 0
836 BJÖRN OVE HELGESEN NOR 21 032 0317 16:57 0
837 Team Wróbel – Langner PL 21 0262 2528 17:08 0
838 Gorbatovschi Dumitru MD 21 3389 17:11 0
839 Robert Bandura PL 21 0122 1321 17:22 0
840 Sylwester Ostapiuk PL 21 0302 847 17:23 0
841 Jankowski Ireneusz PL 21 0193 2616 17:33 0
842 Daniel Godek 2 NL 21 1250270 17:37 0
843 Team Thorsten & Finn Leon Daum DV 21 04939 1836 17:39 0
844 ML Jania PL 21 0235 2432 17:50 0
845 Rogało Leszek PL 21 016 3124 17:50 0
846 Koźlenia Artur PL 21 0436 6379 17:50 0
847 Joekel Skylights Team Lumen 1 DV 21 01342 1362 17:54 0
848 Drzazga Marek PL 21 0277 9263 18:27 0
849 Włosiński Paweł PL 21 018 4901 18:28 0
850 Helle & Jens Pedersen DAN 21 076 1573 18:49 0
851 Paloma Blue 1 NL 21 1223887 18:49 0
852 Romanian Golden Pigeons RO 21 013840 19:06 0
853 Krzysztof Bednarczyk PL 21 044 4950 19:27 0
854 Roksana Złydaszyk CH 21 8782 19:42 0
855 Czupryniak Tomasz PL 21 082 1232 06:23 0
856 Łapa Jaguara PL 21 0207 8222 06:44 0
857 Romanian Golden Pigeons RO 21 013846 07:05 0
858 Brzoziewski & Wójciak PL 21 0235 8005 07:14 0
859 OLR Mazury 1 BE 21 2041716 07:46 0
860 Silesia Team 1 PL 21 0253 5553 07:51 0
861 Krzysztof Bednarczyk PL 21 044 4927 08:06 0
862 Coba Team AU 21 39 08:08 0
863 Goetz Guenter 1 DV 21 05136 274 08:19 0
864 Kotek 1 FR 21 242656 08:25 0
865 Silesia Team 1 PL 21 0253 5531 08:58 0
866 Grzegorz Nowicki 2 NL 21 1331970 09:00 0
867 Jan Ciomek PL 21 0218 1607 09:13 0
868 Łukasz i Monika Lipian PL 21 208 8992 09:25 0
869 Burger Karl-Heinz DV 21 05056 1135 09:30 0
870 Familie Söllner 1 DV 21 02733 145 09:51 0
871 Burger Karl-Heinz DV 21 05056 1124 10:09 0
872 Team 030 1 PL 21 030 9395 10:13 0
873 Andreas Moeller DV 21 03391 177 10:37 0
874 Kowalski Krzysztof PL 21 0280 6215 10:47 0
875 Joekel Skylights Team Lumen 3 DV 21 07001 80 11:12 0
876 Karl-Heinz & Timo Wagner DV 21 07768 346 11:24 0
877 Grzegorz Złydaszyk CH 21 8843 11:28 0
878 Jarosław Grzankowski 2 PL 21 0499 8149 11:28 0
879 Van Stichel Dirk BE 21 4068359 11:43 0
880 Andreas Behlke DV 21 09478 1539 11:46 0
881 EMIEL DENYS - QIU QIAO ZHEN BE 21 3071636 11:53 0
882 Paweł Borowiec PL 21 0335 4536 12:50 0
883 Grywalski-Olejarz PL 21 0237 2042 13:11 0
884 Helle & Jens Pedersen DAN 21 076 1572 16:17 0
885 Van Stichel Dirk BE 21 4068345 17:24 0
886 Łukasz Bućko PL 21 0381 4050 08:15 0
887 Robert Zgud 4 PL 21 0206 8513 08:45 0
888 Biela Bogdan PL 21 0203 2145 13:47 0